До кога преварена вода?

  • 1 223
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
И аз съм на мнение до 1 годинка!

# 16
  • Мнения: 208
Нашата педиатърка каза до 1 годинка, така че спок Simple Smile
Peace

# 17
  • Мнения: 10 758
И аз преварявах до годинката.После минах на изворна.Чувала съм, че минералната не е била хубава за мънички деца.От доста време се чудя, дали да не си взема кана Брита newsm78.А чешмяна вода недей да даваш.Аз от години не съм пила чешмяна, няма и на децата си да дам.

# 18
  • Мнения: 2 959
Аз все още използвам преварена вода за кашата или овес. ядки на Дана, но и давам да пие от водата от Брита.

# 19
  • Мнения: 2 040
НИе от годинка сме на Девин с розово етикетче ...

# 20
  • Мнения: 1 237
И аз преварявах до 1год.

# 21
  • Мнения: 3 886
НА БАТКОТО ДО6-7 МЕСЕЦ

# 22
Аз все още чат пат преварявам, когато забрава да купа ДЕВИН изворна. А понякога давам и минерална  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 14 133
И аз до годинката.

# 24
  • Мнения: 3 447
Давам розова Девин - непреварена - от около 2 месеца. Минерална знам, че не е хубаво да се дава на бебета, а тази от водопровода и аз не я пия Sick

# 25
  • София
  • Мнения: 83
Слушах в едно предаване по Хоризонт, но преди няколко месеца, как няколко лекари обясняваха, че е некоректно да се посочва на етикета на розовата Девин, че е подходяща за пиене от новородени и как е забранено да се пише, че водата е изворна и подходяща за 0+, а в същото време минералния състав (който също е обозначен на етикета да е като на минерална вода). В това предавене казаха, че от Асоциацията на потребителите са се самосезирали да заведат дело срещу производителите на Девин за некоректни данни върху етикета. И казаха, че не е подходящо да се дава на деца до една годинка. Аз лично още преварявам водата на Марти - не е кой знае какво. Не искам да му давам никаква дори ниско минерализарана вода, а водата от чешмата аз не я пия от 10 години, а на него дам - абсурд  Thinking Може би водата от чешмата някъде да става за нещо, но това не се отнася за София. Това е моето мнение.

Общи условия

Активация на акаунт