БИГ Brother All Stars 2014г.

  • 41 240
  • 1 003
  •   1
Отговори
# 960
  • Sofia
  • Мнения: 26 593
през деня пускат ли живо излъчване от къщата,освен това по диема

# 961
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Тя, че преиграва, преиграва Буюклиева, обаче беше права, че Евро е най-фалшивия съквартирант в къщата. Не трябваше обаче да разиграва театрото след това...Отчаяна и жадна за слава ми се вижда...
Мисля, че реакцията на Катето беше неочаквана за нея и тотално я обърка. Театрото, обаче, направи ситуацията още по-конфузна.
Да, вярно. Тя още нечула въпроса до край и изтърси Катето Евро. hahahaА оназ как погледна...УжасТ. А така се пъне да е бяла и добра...Но като си я спомня миналия път какво представляваше в къщата...Не може да ме заблуди! Crossing Arms

# 962
  • Мнения: 566
Скрит текст:
Тя, че преиграва, преиграва Буюклиева, обаче беше права, че Евро е най-фалшивия съквартирант в къщата. Не трябваше обаче да разиграва театрото след това...Отчаяна и жадна за слава ми се вижда...
Мисля, че реакцията на Катето беше неочаквана за нея и тотално я обърка. Театрото, обаче, направи ситуацията още по-конфузна.
Да, вярно. Тя още нечула въпроса до край и изтърси Катето Евро. hahahaА оназ как погледна...УжасТ. А така се пъне да е бяла и добра...Но като си я спомня миналия път какво представляваше в къщата...Не може да ме заблуди! Crossing Arms
Аз пък въобще не я помня. Какво е ставало?  newsm78
Прави ми впечатление сега колко по-добре се вижда и как снимат, май, по някакъв по различен начин от първите Брадъри. Изгледах няколко клипчета, някакси евтини изглеждат, сравнение със сега.

# 963
  • Мнения: 4 120
 Беше пияна през повечето време и много крякаше и врякаше. Кулминацията бе като в опит да защити Десислава нападна доста грубо жената на Здравко."Селянка" и т.н.

# 964
  • Мнения: 9 237
Миналия път Катето Евро каза при скандал на Христина Здравковица -  Селянка  ;
след което както всички знаем ББ излъчваше нещо като 9742835835385398265386592 милиона пъти в рамките на 2 седмици във всеки рекламен блок репликата Селянка проста (не че е лъжа за Здравковица де )и така успя да промие мозъците на драгите зрители ,колко е гадна Катето Евро
и естествено това доведе до елеминацията ѝ от къщата.
Както всички предполагам по интелегентни гледащи знаят, ББ си монтира кадрите и дните, както му е удобно за сюжетната линия !
Резултат всички са с грешно мнение на база добре монтирано видео колко Черна е Катето Евро!

# 965
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Сега изгледах мисията на Венета в Къщата.
Петя на какви хапчета е?
На мнооого качествени!!!! И е предозирала! smile3521

# 966
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Пускам анкета: Какво крие Китаеца в брадата си?
а) снимка на Азис
б) снимка на Минчев
в) много голям цирей за брадичката
г) стероиди
д) тъмното си минало!
 Joy

# 967
  • в моя гьол
  • Мнения: 370
Има ли го качен някъде епизода от снощи на "Голямата уста"?

# 968
  • София
  • Мнения: 2 992
Някой да има идея, къде мога да гледам повторението от снощи на "Голямата уста" newsm78 newsm78 newsm78
Търсих в Nova Play, в vbox-а, и на още едно-две места, но никъде не го видях. Явно,излагацията на ВИнетка е била голяма, щом го няма никъде. Joy Joy Joy

# 969
# 970
# 971
  • Мнения: 2 089
Скрит текст:
Тя, че преиграва, преиграва Буюклиева, обаче беше права, че Евро е най-фалшивия съквартирант в къщата. Не трябваше обаче да разиграва театрото след това...Отчаяна и жадна за слава ми се вижда...
Мисля, че реакцията на Катето беше неочаквана за нея и тотално я обърка. Театрото, обаче, направи ситуацията още по-конфузна.
Да, вярно. Тя още нечула въпроса до край и изтърси Катето Евро. hahahaА оназ как погледна...УжасТ. А така се пъне да е бяла и добра...Но като си я спомня миналия път какво представляваше в къщата...Не може да ме заблуди! Crossing Arms
Мисля, че Петя беше права в избора си, Катето много често изглежда неискрена и го прикрива с един фалшив смях и шегички.
А Буюклиева може да се окаже интересно попадение(ако не напусне първа, де Mr. Green), точно защото е неконтролируема в реакциите си и сигурно ще предизвика още куп такива ситуации. Но ще им скъса нервите на останалите, гледах я и двата дни по Диема - доста е досадна и обстоятелствена.

# 972
  • Мнения: X
Щото пък от изявите й през последните няколко години, най-вече в ТВ7 не можахме да я гледаме Еврото без монтажи и да видим колко е лигава, инфантилна и пълна простакеса. Ся дошла да реве, че Бареков не й платил две заплати, за което разбира се е права, но не е единствена прецакана там.

Венета да сяда да си учи сценария. Пет изречение ги срича от аутокюто, срамота за нейните претенции и две висши  ooooh! Тя стига, че не е креативна, ами отива и неподготвена.

Иначе голямата драма на семейство Халваджиян, че хората харесват Албена. "Ама, Албена свестен човек ли ти се вижда?"- Кремена към Уош  Tired И защо? Защото според тях, само те могат да критикуват хората, а когато някой критикува тях и им каже истината- ааааа, така не може  Shocked

# 973
# 974
  • Мнения: 1 012
Кога дават по диема?

Общи условия

Активация на акаунт