БИГ Brother All Stars 2014г.

  • 41 225
  • 1 003
  •   1
Отговори
# 990
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Взели са я за редактор.

Не, за дубльор/каскадьор в мисиите.  Tired

# 991
  • Мнения: 9 221
http://www.blitz.bg/article/40303
....Албена само каза как ще убие и разкости съквартирантите, подробно обясни как ще ги коли с ножове и свещници. След тези нейни думи ни взеха свещниците, за които обясняваше, че ще ги ръга с тях. Не знам дали има нещо общо с думите й, но е факт, че ни оставиха без свещници.....

# 992
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Почти съм сигурна, че това не са негови думи. В "Шоу" пишат такива глупости, които абсолютно никой никъде не ги е казвал.

Не вярвам на жълтите парцали, а на това, което видях във ВБ. Просто си спомних за него  заради публикувания линк и за китайското му подобие в Олд Старс.

Моля откачалката Диана Димова да не ми пише ЛС, защото малко ми трябва да се обърна към модератор.

# 993
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Имате опция за блокиране на лс от даден потребител - използвайте я.

# 994
  • Испания
  • Мнения: 37 503
След малко по Нова: интервю на Сашо Диков с Калканджиева.

# 995
  • Мнения: 8 546
След малко по Нова: интервю на Сашо Диков с Калканджиева.
Както той самия промотира-разтърсващо Mr. Green

# 996
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Въздух под налягане е интервюто.

Ще пиша на Сашо Диков, че ми дължи пари, защото споменава Калканджиев.  Joy

# 997
  • Мнения: 4 936
Въздух под налягане е интервюто.

Ще пиша на Сашо Диков, че ми дължи пари, защото споменава Калканджиев.  Joy
единственото за което не излъга беше, че има дете..
все едно някого другиго сме гледали във ВБ!

Толкова за елементарни ли взема др. зрител.. и Сашо що не я пита що излъга за Мартично манекена, че не е имала нищо с него...ако беше някой друг т'ва щяха да го въртят 1000 пъти, ама за Мадам = или хубаво или нищо

# 998
  • Испания
  • Мнения: 37 503
единственото за което не излъга беше, че има дете..
все едно някого другиго сме гледали във ВБ!

Толкова за елементарни ли взема др. зрител.. и Сашо що не я пита що излъга за Мартично манекена, че не е имала нищо с него...ако беше някой друг т'ва щяха да го въртят 1000 пъти, ама за Мадам = или хубаво или нищо

Не съм и очаквала нещо друго.  Wink

# 999
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Изпуснала съм интервюто. Както чета, не е било голяма загуба. Напоследък Сашо Диков много ми падна в очите. В Канал 3 беше истински и смел журналист, който има собствено мнение и не цепи басма никому. Сега е мижитурка и нагаждач, като всички останали. Как може човек на неговата възраст, градил име толкова години, така да плюе на себе си?!?

# 1 000
  • София
  • Мнения: 7 893
Нищо не си изпуснала, нищо нито като "света" се пита, нито се отговори.

# 1 001
  • Мнения: 8 546
Гледах интервюто с Цеца.Значи аз тази музика не слушам ,но тази жена ми е интересна .Та нашия се хили и я пита що не била показала плът.Но тя го постави на място ,каза му че може да пее  и дори чувал да сложи и пак ще я слушат .Нашия решл ,че ще говори с някоя хралупа от  поп фолка.Хили и се насреща и я пита ама верно ли си събрала 150 хил човека...... ooooh!ми не тя си измисля,билите не е продавала

# 1 002
  • Мнения: 43
Знае ли се дали ще пуснат онлайн излъчване в интернет или ще гледаме само по Диема Фемили от понеделник до петък.

# 1 003
  • Мнения: 11 607
НОВА ТЕМА

Анкетата е двойна.....

Общи условия

Активация на акаунт