БИГ Brother All Stars 2014г.

  • 41 238
  • 1 003
  •   2
Отговори
# 975
  • sofia
  • Мнения: 3 706

Цитат
Щото пък от изявите й през последните няколко години, най-вече в ТВ7 не можахме да я гледаме Еврото без монтажи и да видим колко е лигава, инфантилна и пълна простакеса. Ся дошла да реве, че Бареков не й платил две заплати, за което разбира се е права, но не е единствена прецакана там.
И моето мнение е същото за нея, като добавя, че освен гореизброените епитети, бих добавила и че е голяма подмазвачка и нагаждачка.
А за заплатите...за такова водене, такива пари....

# 976
  • Мнения: 173
Това е толкова несериозно, че чак е малоумно.
Как и защо се осоляват бебета  Shocked Shocked Shocked а и не знаех, че миризма се вгражда #Crazy
Толкова глупости прочетох, че не е истина просто  ooooh!
Надявам се,че обидите не са адресирани до мен?
И аз не знаех преди да ми се роди дъщерята.На практика и жена ми,и аз сме осолявани.За тях се заклевам/жената и дъщерята/,че колкото и да се потят,никога не са ме лъхнали на лошо.За мен по не е така,явно майка ми е намалила дозата...
Натъкнах се на тема за осоляването тук,заключена е и не видях от бързото преглеждане нито един положителен коментар...изненадан съм.Ако искате я отключете,за да има обективизъм нали.Доколкото помня освен солта се ползваше и преварена свинска мас.
 А това за лойта го знам от една копанарка всъщност.Връзката с миризмата на овца и мазането с лой си е моя логика,просто за мен няма друго обяснение за типичната"вградена" миризма.Не виждам причина да прибързвате с изказванията,като не сте информирани.
Албена не я харесвам заради бруталните и цинични обиди към хора,които не познава.Въпрос е на характер.А и е мързеливаНе я копирайте.

# 977
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Цитат
Връзката с миризмата на овца и мазането с лой си е моя логика,просто за мен няма друго обяснение за типичната"вградена" миризма.Не виждам причина да прибързвате с изказванията,като не сте информирани.
Човече, как "вградена"...миризма....?!?! ooooh!
Не чувствам нужда да се информирам, за да ти кажа, че говориш пълни глупости.

# 978
  • Мнения: 4 120
 Глупостите за осоляването са обсъждани много пъти в този форум Stop

Тачо се хвали с нова придобивка във фейсбук, цялата им излагация в това ли намериха да материализират...

# 979
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Има такава свръх остаряла практика - осоляване. Не виждам защо да се запушват потните жлези, след като самата пот не мирише, а бактериите които се развъждат в нея ....
Знам, че кожата на индийците мирише от силните подправки които ползват. Цигани не съм дУшил ... душИл също.

# 980
  • Мнения: 1 012
Тачо обикаля баровете човека, съсипаха го от ограничения в Къщата Joy

# 981
  • Мнения: 7 190

От понеделник до петък от 14.30

# 982
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Кончита просто още не може да си събере багажа  Mr. Green
Shatzi какъв ще да е този комин?
Ами къщата голяма, общ комин като за три камини, е такъв Wink

Къщата е голяма и Кончита/Люси/Захажаева/Диана Димова дебнат отвсякъде.  hahaha

Златина къде изчезна?  Rolling Eyes

# 983
  • Мнения: 9 237
Златина е жената на Въргала
сега го къпе и успокоява Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 984
  • Мнения: 4 936
Златина е жената на Въргала
сега го къпе и успокоява Mr. Green Mr. Green Mr. Green
rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao

# 985
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Златина е жената на Въргала
сега го къпе и успокоява Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Защо да го успокоява??! Въргала спечели!!! Да не го бъркате с оная на петото място? Naughty

# 986
  • София
  • Мнения: 7 893
Скрит текст:
Кончита просто още не може да си събере багажа  Mr. Green
Shatzi какъв ще да е този комин?
Ами къщата голяма, общ комин като за три камини, е такъв Wink

Къщата е голяма и Кончита/Люси/Захажаева/Диана Димова дебнат отвсякъде.  hahaha

Златина къде изчезна?  Rolling Eyes
Ами няма го Люси Иларионов, нали и тя беше за него  newsm18 Joy Joy
 

# 987
  • SF
  • Мнения: 21 543
За мен Катя Евро също е много фалшива. Не съдя само по участието й в ББ, а по принцип, когато и където съм я гледала. Винаги маже нещо с някакви майтапчета, но на мен ми е едно такова брррррррррррр. Тя някак фалшиво говори и понякога иска да плаче, за да изглежда човечна и мила. Но ме е подготвила предварително, че се прави и аз не й вярвам на сълзите. Все са ми едни такива телевизионистични. Може би не я познавам лично и затова не мога да усетя що за човек е.

# 988
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Кончита просто още не може да си събере багажа  Mr. Green
Shatzi какъв ще да е този комин?
Ами къщата голяма, общ комин като за три камини, е такъв Wink

Къщата е голяма и Кончита/Люси/Захажаева/Диана Димова дебнат отвсякъде.  hahaha

Златина къде изчезна?  Rolling Eyes
Ами няма го Люси Иларионов, нали и тя беше за него  newsm18 Joy Joy
 

Да. Ама ни "светваше" по различни въпроси: ту Фейсбук, ту някой жълт парцал, ту кой ще спечели... А сега тънем в неведение.  Mr. Green

# 989
  • Мнения: 2 658
Взели са я за редактор.

Общи условия

Активация на акаунт