Нови придобивки в гардероба - 40 (юбилейна)

  • 108 547
  • 723
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 500
И на мен много ми харесват очилата.  Heart Eyes Със здраве.   bouquet
Дали има такива сребристи?  newsm78

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 15 572
   Благодаря, момичета! Hug

   Mihaela_z, да, със сигурност знам, че ги има произведени и със сребърно покритие, но дали са били внесени в България като модел на някакъв етап, това не мога да кажа. Rolling Eyes Моите ги взех от Леонардо, но бяха последна бройка, от сребристите нямаше. Бях направила и запитване до Оптикласа и те ме увериха, че щели да заредят нови наличности от този модел, но по-скоро или се объркаха в отговора си, или ми го вметнаха това, колкото да ме отсвирят, защото този модел е относително стар, а се води и limited edition – не вярвам да има нови зареждания, но нищо не пречи да се свържеш с Оптикласа и да ги попиташ. Peace

   Ако този модел ти допада, за него със сигурност знам, че е наличен по българските оптики – видях го миналата седмица на една витрина.

# 77
  • Мнения: 2 842
   Благодаря, момичета! Hug

   Mihaela_z, да, със сигурност знам, че ги има произведени и със сребърно покритие, но дали са били внесени в България като модел на някакъв етап, това не мога да кажа. Rolling Eyes Моите ги взех от Леонардо, но бяха последна бройка, от сребристите нямаше. Бях направила и запитване до Оптикласа и те ме увериха, че щели да заредят нови наличности от този модел, но по-скоро или се объркаха в отговора си, или ми го вметнаха това, колкото да ме отсвирят, защото този модел е относително стар, а се води и limited edition – не вярвам да има нови зареждания, но нищо не пречи да се свържеш с Оптикласа и да ги попиташ. Peace

   Ако този модел ти допада, за него със сигурност знам, че е наличен по българските оптики – видях го миналата седмица на една витрина.
Там ги имаше със сигурност,аз лично съм ги пробвала....но за едно си права..Моделът е стар.Пробвах ги миналата година.Учудва ме това че във всичките им оптики са се изчерпали.

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 15 572
Учудва ме това че във всичките им оптики са се изчерпали.

   Напоследък забелязвам, че някои модели страшно бързо се изчерпват. Бях си харесала и един чифт от колекция на друга марка, излязла преди около половин година, и когато реших да ги пробвам, вече бяха out of stock... Затова понастоящем, като хвърля око на някой конкретен модел, гледам да не се суетя много, независимо от финансовите ми ресурси към дадения момент. Mr. Green

# 79
  • Мнения: 1 401
Нямам дрехи на Пауз. Доволна ли си от качеството?
Имам само една рокля. Но тя е от сатен. Повечето им неща са от трикотажни материи. За мен цените им са надути. Имат шантави модели, които после се чудиш как да  облечеш. Не очаквай свръх качество обикновени материи с по нестандартни идеи.

# 80
  • Мнения: 413
На мене пък от Оптикласа ми казаха,че може да се поръчват по заявка различни модели, просто се изчаква около 2 седмици и трябва да им знаеш кода. Сега чакам едни от 2012,с леко котешко око , Demoiselle на Диор.

# 81
  • Мнения: 3 191
Ноарче - якето с пух ли е? Ако да, моля за инфо от къде е Praynig Ръкавичките и шала са  страхотни Heart Eyes


Black Cat - много хубав подарък  Heart Eyes


# 82
  • Sofia
  • Мнения: 15 572
На мене пък от Оптикласа ми казаха,че може да се поръчват по заявка различни модели, просто се изчаква около 2 седмици и трябва да им знаеш кода. Сега чакам едни от 2012,с леко котешко око , Demoiselle на Диор.
   Според мен, биха могли да ги поръчат, само ако все още има наличности от конкретния модел при дистрибуторите, иначе – не виждам как. Моя огромна несбъдната мечта са ето тези кожени Шанелчета, които, за съжаление, реших, че трябва "да имам" твърде късно, на етап, на който вече бяха изчерпани по всички български оптики (конкретно в белия вариант), а и по всички реномирани онлайн магазини. Така че, само с бляновете си оставам. Sunglasses

   foxybouquet

# 83
  • Мнения: 413
Много са яки иначе Peace

# 84
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
    Ако този модел ти допада, за него със сигурност знам, че е наличен по българските оптики – видях го миналата седмица на една витрина.

Страхотни са! Знаете ли каква им е цената и в коя оптика могат да се намерят??

# 85
  • София
  • Мнения: 1 500
   
   Mihaela_z, да, със сигурност знам, че ги има произведени и със сребърно покритие, но дали са били внесени в България като модел на някакъв етап, това не мога да кажа. Rolling Eyes

Ако случайно ги видиш някъде по оптиките сребристи ми пиши, много са хубави.  Hug

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 15 572
   ani_d, аз съм от София и мога да дам информация само за тук – зърнах ги на витрината на оптиката, която се намира на същия етаж, където са нещата за хапване в Сердика Център; мисля, че беше Grand Optics, ако не се лъжа. Peace Имат същия модел и в златно – всъщност, те се водят уникални по рода си очила, изработени от някакви супер олекотени материали, на практика са нечупливи. Crazy Ако ги пробваш, ще видиш какво имам в предвид – имаш чувството, че носиш слънчеви очила от хартия, без да преувеличавам... Цената им, мисля, е към 700 лв., но зависи от конкретната оптика – някои правят доста изгодни намаления, особено предвид, че утре е Black Friday. Peace

   Мihaela_z, обезателно ще споделя, ако се натъкна на тях. Simple Smile

# 87
  • Мнения: 413
Днес ги видях очилата в Парадайз, в Оптикласа. Казаха,че утре ще са намалени с -30,40%.

# 88
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
Black Cat 13  , white jasmine , благодаря  Hug

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 15 572
Днес ги видях очилата в Парадайз, в Оптикласа. Казаха,че утре ще са намалени с -30,40%.

   Сигурна ли си, че е било в Оптикласа? Питам, понеже мен преди около месец ме бяха уведомили, че изобщо не предлагат слънчеви очила с марка Mykita – освен пак нещо да са ме заблудили, но не ми се вярва да изпуснат потенциален клиент ей-така. Simple Smile В Paradise лично аз ги пробвах в Zeiss Experience Center – и златните, и сребърните, плюс имаха още няколко различни в цветово отношение варианта. Peace Може би тази оптика имаш в предвид?

Общи условия

Активация на акаунт