Индийски сериали, филми и традиции ~ Тема 9

  • 39 264
  • 747
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 11 766
Ох ше паднем с тия Алек и Садна hahaha hahaha hahaha hahaha
И кви са тия навици да се плющат по терасите...ей тва не го разбирам Mr. Green


Терасата в случая е идеалното място! Тъкмо Садна и Алек осветиха новата си къща. Вътре имаше повече опасност - ами ако се върнат Ранвир и Рагини и ги прекъснат. Тук си е идеално - могат на воля да се наслаждават на любовта си ...  Joy Joy Joy

Сега тераса - друг път друго място и така ... Mr. Green

Гледай и аз какви започнах да ги пиша ... 
hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 18:28 от Roxis

# 271
  • Мнения: 11 766
     Здравейте! И аз гледам сериалчето. Днес пропуснах серията,нищо. Да попитам сега на кой епозод сме?

Здравей и добре дошла!  Hug Hug Hug

Кой сериал гледаш? "Светлината на моя живот", "Булката" или "Кармата" - ако е Светлината мисля, че днес са излъчени 76, 77 и 78 епизод по БТВ! По-късно ще разкажа основното ... 
newsm10 newsm76  Kissing Heart

# 272
  • Мнения: 177
     Здравейте! И аз гледам сериалчето. Днес пропуснах серията,нищо. Да попитам сега на кой епозод сме?

За кой  сериал питаш по-точно?Ако е за "Светлината..",днес даваха "мисля" 76,77,78 епизод по БТВ newsm78 Hug

# 273
  • Мнения: 177
     Здравейте! И аз гледам сериалчето. Днес пропуснах серията,нищо. Да попитам сега на кой епозод сме?

Здравей и добре дошла!  Hug Hug Hug

Кой сериал гледаш? "Светлината на моя живот", "Булката" или "Кармата" - ако е Светлината мисля, че днес са излъчени 76, 77 и 78 епизод по БТВ! По-късно ще разкажа основното ... 
newsm10 newsm76  Kissing Heart

Пак се повтаряме  Joy Joy HugПо-принцип ти отговаряш на всички въпроси(Благодаря)аз днес съм намерила малко повечко време ,затова се включвах на всеки въпрос.Продължавай в същия дух newsm51 smile3521  love001

# 274
  • Мнения: 11 766
Ох ше паднем с тия Алек и Садна hahaha hahaha hahaha hahaha
Значи похвата с подбягването в сюблимен момент не е само в Булчето...Садна и тя кат Развратова... hahaha hahaha hahaha Алек докат я докачи и тая в другия ъгъл на стаята...после пък си и попяха...големи скици...Алек си остана с коланче до къде вече зе марки и я капична на креватя Joy Joy Joy Joy Joy
И кви са тия навици да се плющат по терасите...ей тва не го разбирам Mr. Green


Хахаха ,направо ще падна от смях  с твоите изказвания....ммноу ме кафят  Joy Joy  bouquet

Тя си е царица на подобни изказвания! И аз все се забавлявам с нея - особено като започне с нейния РазвратИ.  Joy Joy Joy

Преди малко така се оплетох, че първо писах, после взех, че вместо в нов поправих стария пост и и сега пак пиша ... 
Mr. Green

# 275
  • Мнения: 11 766
Пак се повтаряме  Joy Joy HugПо-принцип ти отговаряш на всички въпроси(Благодаря)аз днес съм намерила малко повечко време ,затова се включвах на всеки въпрос.Продължавай в същия дух newsm51 smile3521  love001

Включвай се по-често! Въобще не се притеснявай, че се повтаряме. Знаеш, че винаги е удоволствие да си пиша с теб ... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 276
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ох ше паднем с тия Алек и Садна hahaha hahaha hahaha hahaha
Значи похвата с подбягването в сюблимен момент не е само в Булчето...Садна и тя кат Развратова... hahaha hahaha hahaha Алек докат я докачи и тая в другия ъгъл на стаята...после пък си и попяха...големи скици...Алек си остана с коланче до къде вече зе марки и я капична на креватя Joy Joy Joy Joy Joy
И кви са тия навици да се плющат по терасите...ей тва не го разбирам Mr. Green


О ти си решила да гледаш първата брачна нощ на Садна и Алек! Просто са уникални двамата - няма такава страст и химия. Алек как я целува и гали - пък и с тази готина песен. Държа да кажа, че това е песен от един от най-великите игрални филми в Индия направен по истински случай и е истински хит там. За щастие я знам и с превод и още повече се разтърсвам от моментите им. Затова са я дали на тях - тяхната любов е безкрайна. Двамата са великолепна двойка. Толкова много ги обичам, че видя ли ги направо се разтапям. Сара и Ангад са изключителни - личи си, че изпитват удоволствие като са заедно. Обожавам ги ... txtloves txtloves txtloves Two Hearts  Kissing Heart newsm76 smile3534
Сал не разбрах за кво ме плюнчиш... Joy Joy Joy Joy Joy
ЗАпри се ма жена...ше се обезводниш... hahaha hahaha hahaha
Готини са...нема спор...ама моите са си по-по-най... Laughing

# 277
  • Мнения: 11 766
Ох ше паднем с тия Алек и Садна hahaha hahaha hahaha hahaha
Значи похвата с подбягването в сюблимен момент не е само в Булчето...Садна и тя кат Развратова... hahaha hahaha hahaha Алек докат я докачи и тая в другия ъгъл на стаята...после пък си и попяха...големи скици...Алек си остана с коланче до къде вече зе марки и я капична на креватя Joy Joy Joy Joy Joy
И кви са тия навици да се плющат по терасите...ей тва не го разбирам Mr. Green


О ти си решила да гледаш първата брачна нощ на Садна и Алек! Просто са уникални двамата - няма такава страст и химия. Алек как я целува и гали - пък и с тази готина песен. Държа да кажа, че това е песен от един от най-великите игрални филми в Индия направен по истински случай и е истински хит там. За щастие я знам и с превод и още повече се разтърсвам от моментите им. Затова са я дали на тях - тяхната любов е безкрайна. Двамата са великолепна двойка. Толкова много ги обичам, че видя ли ги направо се разтапям. Сара и Ангад са изключителни - личи си, че изпитват удоволствие като са заедно. Обожавам ги ... txtloves txtloves txtloves Two Hearts  Kissing Heart newsm76 smile3534
Сал не разбрах за кво ме плюнчиш... Joy Joy Joy Joy Joy
ЗАпри се ма жена...ше се обезводниш... hahaha hahaha hahaha
Готини са...нема спор...ама моите са си по-по-най... Laughing

Е как що - въодушевих се ...  Joy Joy Joy

Всеки харесва и тачи любимците си - за теб твоите са дъбест, за мен моите - няма лошо ... txtloves   Kissing Heart Two Hearts

Хайде да се запра вече, че направо откачих ... 
Mr. Green

# 278
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тая па...кукай си на воля...аз след малко ще изгледам некой друг клип и пак ще се изходя компИтентно.... Grinning
Очаквам дебат, инак не знам как ще ме зарибиш да го гледам... hahaha hahaha

# 279
  • Мнения: 11 766
Тая па...кукай си на воля...аз след малко ще изгледам некой друг клип и пак ще се изходя компИтентно.... Grinning
Очаквам дебат, инак не знам как ще ме зарибиш да го гледам... hahaha hahaha


Е как - аз дебат правя за него!  Mr. Green  Mr. Green Mr. Green

А ти както си решиш - ако искаш изгледай още нещо! Сериала си е уникален, но дали ще го следиш или не си е твое решение ...
newsm10

# 280
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тая па...кукай си на воля...аз след малко ще изгледам некой друг клип и пак ще се изходя компИтентно.... Grinning
Очаквам дебат, инак не знам как ще ме зарибиш да го гледам... hahaha hahaha


Е как - аз дебат правя за него!  Mr. Green  Mr. Green Mr. Green

А ти както си решиш - ако искаш изгледай още нещо! Сериала си е уникален, но дали ще го следиш или не си е твое решение ...
newsm10
Ооо, задължително ще отразя още някой клип...харесаха ми Laughing Даже още не съм си гледала новата серия, а ще излезе резюмето Grinning

# 281
  • Мнения: 11 766
Тая па...кукай си на воля...аз след малко ще изгледам некой друг клип и пак ще се изходя компИтентно.... Grinning
Очаквам дебат, инак не знам как ще ме зарибиш да го гледам... hahaha hahaha


Е как - аз дебат правя за него!  Mr. Green  Mr. Green Mr. Green

А ти както си решиш - ако искаш изгледай още нещо! Сериала си е уникален, но дали ще го следиш или не си е твое решение ...
newsm10
Ооо, задължително ще отразя още някой клип...харесаха ми Laughing Даже още не съм си гледала новата серия, а ще излезе резюмето Grinning

Радвам се, че са ти харесали ... Hug Hug Hug

# 282
  • Бургас
  • Мнения: 16 625
Благодаря Ви,много! Ама и аз съм една блейка.... Гледам ,,моята карма,, нервите не ми издържат да Гледам и други индийски...Simple Smile

# 283
  • Мнения: 11 766
Благодаря Ви,много! Ама и аз съм една блейка.... Гледам ,,моята карма,, нервите не ми издържат да Гледам и други индийски...Simple Smile

Не се притеснявай! За Кармата лично аз не мога да ти помогна, но дано някой знае до кои епизоди е стигнал ...  newsm10

# 284
  • Yambol, Yambol, Bulgaria
  • Мнения: 85
Страшно се забавлявах с Алек и Садна той я хваща тя бяга уникални са но за сажаление нещо датат сайта от кадето теглих сериите се прецака и утре ще продължа да видя как Рагини и Садна ще сдобрят мъжете си с мама Навъси аз така си я бях кръстила Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт