Гармастан, Дефламол или Лансинох :) ?

  • 24 582
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 559
Докато четях мненията реших да ви попитам какво мислите ако през 9-тия месец се подготвят гърдите  с дефламол, а не гармастан?
Същия ефект ли ще има?
За след раждането ще е лансинох.
  чудесно е,че си ентусиазирана да кърмиш Grinning Гърдите нямат нужда предварително  от специална подготовка,за да изпълняват естественото си предначение. Лансинохът ще ти е нужен при евентуалното възникване на проблем. Аз си го бях взела с мен в болницата,за да се чувствам по-сигурна и спокойна и се мажех с него по няколко пъти на ден, но не беше необходимо - рагадите ми се разминаха Wink

# 31
  • Мнения: 1 737
Гермастана не ми помогна. Крема за зърна на Авент с Ланолин за мен е вълшебен!
Лансинокса не е ли с Ланолин също?

# 32
  • Мнения: 5 391
Аз се разминах без рагади за сега, пу-пу.Но в болницата първите дни когато зърната ми бяха по-чувствителни ползвах Лансинокс, супер е!

# 33
  • Мнения: 1 873
Ползвала съм  Гармастан и съм доволна, но съм чувала хубави неща за Лентинокса.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз ползвах Гармастан от началото на 8 месец и един месец след като родих.Много съм доволна от него,не съм имала рагади или някакви болки и дразнения в зърната.

# 35
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
лансинокса е без отмиване и приблизително същата цена като гармастана...дефламол също става но би следвало да се мие преди кърмене...съветвам те като се нахранете да си намазваш зърната с кърма и така да оставиш да изсъхне-по-добро средство от това няма  Peace и не прекалявай с миенето особено със сапуни и душгелове ги забрави...само вода  Peace успех

# 36
  • София
  • Мнения: 4 966
"Ланолин"-струва 20лева.
Минаха ми /кръв течеше от тях/..за ден и половина...

# 37
  • Мнения: 1 735
Аз се разминах без рагади за сега, пу-пу.Но в болницата първите дни когато зърната ми бяха по-чувствителни ползвах Лансинокс, супер е!
Ако ти се появят някакви проблеми ,свиркай.Имам цяла тубичка Лансинох ,не ми се наложи да я ползвам ,Слава Богу!  Sunglasses

# 38
  • Мнения: 1 735
hopla ,пиши когато има резултат ,да не ви мислим тука.  Wink

# 39
  • Мнения: 3 042
Ползвала съм  Гармастан и съм доволна

 Peace Аз също. Имаше много бърз и добър ефект.

# 40
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Аз още от родилното ползвах Гармастан, но въпреки така зърната се разраниха, а едната гърда се беше възпалила и пускаше кръв. Помогнаха ми компреси с Дефламол и Вишневски маз смесени в равни части. Вишневски маз мирише малко гадно Simple Smile. Това ми помогна и зърната за няколко дни станах като нови Simple Smile. Неудобно е, че трябва да се измиваш преди кърмене. Компресите ги правех с подложки за гърди - капвах от сместа и ги слагах в сутиена.

# 41
  • Мнения: 1 033
Първия месец "минах" и през 3те, но определно, най съм доволна от Лансинох!

# 42
  • Мнения: 1 735
Аз още от родилното ползвах Гармастан, но въпреки така зърната се разраниха, а едната гърда се беше възпалила и пускаше кръв. Помогнаха ми компреси с Дефламол и Вишневски маз смесени в равни части. Вишневски маз мирише малко гадно Simple Smile. Това ми помогна и зърната за няколко дни станах като нови Simple Smile. Неудобно е, че трябва да се измиваш преди кърмене. Компресите ги правех с подложки за гърди - капвах от сместа и ги слагах в сутиена.
Кой каза ,че трябва?
Я им дай 2-ро място и си кърми като света.  Wink

# 43
  • Мнения: 1 272
Ползвах дефламол - ефект никакъв, после лансинох - тоже. В крайна сметка съм много доволна от Бе Пантен на Рош. За съжаление тук не се продава, но може да се намери на много места извън България.

# 44
  • Мнения: 1 427
Ползвала съм Гармастан и Лансинох.От Лансинох-а бях много по-доволна!

Общи условия

Активация на акаунт