Лидл ::53::

  • 79 605
  • 740
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 672
И аз чакам мнения за миксера. Моят изгоря, този е на добра цена, но нещо не ми вдъхва доверие. Не влиза ли брашно, пудра захар и т.н. през решетката за вентилаторчето, която е турната баш отпред? Имаше мнения, че всичко летяло наоколо при ползване без купата (предполагам, че за това са й захлупили капак).
За това с чакането. Имам пасатор Браун праисторически, който по упътване също трябва да си почива и да се охлажда. Никога не съм го правила, но предполагам, че ако беше изгорял, щяха да ми шокат репата баш с този аргумент:) Мисля, че е един вид застраховка. От друга страна, с тези 300W мощност, може и да му е жизнено необходима почивката...

# 256
  • Мнения: 3 819
Бисквитките са страхотни, вече взимам няколко пъти, а цената им е супер  Mr. Green.

Мерси   Hug Ще взема  и аз . Снощи опитах виното с подправките,но хич не съм впечатлена.Очаквах да е по-ароматно.  Wink

# 257
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Момичета, искам да питам притежателките на миксера (дано и предишните са били такива newsm78) за мнения. Знам, че имаше положителни отзиви от преди години още, поне на такива съм попадала. Тая вечер ММ ми донесе един , зачетох се в упътването му и ме смути препоръката да работи 10 мин и след това да се прави пауза до пълното му охлаждане. Старият ми е Делонги, не знам откога е, от 100 години сигурно, с него съм разбивала повече от половин час и изобщо не съм се съобразявала с времето, разбивам, докато се получи, това, което правя. Нито е прегрявал, нито нищо. Тоя ме разочарова малко (без да съм го ползвала все още), ако на всеки 10 мин трябва да чакам по 20 да се охлажда.......... ooooh!. Иначе е симпатичен, предполагам капакът е предимство, старият от долната страна все беше изпръскан. Някак не се захваща добре и на предните две чопчета, може би ние не го слагаме правилно, но това ще го видим пак как става. Ако на някоя от вас не ѝ е писнало да пише за миксера, ще помоля за мнение.  bouquet
Миксера. Е супер ползвам го от 1 година редовно.

# 258
  • София
  • Мнения: 11 713
Брошури на Лидл не получваме.Но така или иначе разглеждам online брошурата и там набелязвам какво да купя.

Отново да попитам дали някой е купил етажерката за обувки или дори само да я е видял на живо в магазина,как му се струва?

# 259
  • Мнения: 672
Миксера. Е супер ползвам го от 1 година редовно.
A спазваш ли почивките?

# 260
  • София
  • Мнения: 1 365
Благодаря на момичетата , които коментираха купата за миксиране - купих си и съм много доволна /без да съм я пробвала  Laughing/
Изобщо темата е страхотна, все пропускам разни неща от каталога Rolling Eyes и добре, че сте вие  Hug

# 261
  • Мнения: 1 326
Миксера. Е супер ползвам го от 1 година редовно.
A спазваш ли почивките?
Аз не ги спазвам почивките и още си е жив. Не го ползвам много редовно, но си работи. Не съм бъркала тесто и за това не мога да кажа как се справя. някой беше писал, че се затормозява мотора.

# 262
  • Мнения: 225

Отново да попитам дали някой е купил етажерката за обувки или дори само да я е видял на живо в магазина,как му се струва?

Имаме я от преди една година поне, още е здрава и в същия вид като при купуването. Ние я ползваме в по-късия й вариант, не знам дали ако е изцяло разтегната няма да е по-паянтова, но предполагам, че е изчислено.

Аз нямам портманто и ми е много удобно, доста по-прибрано е като се наредят обувките.
Според мен си заслужава.

# 263
  • София
  • Мнения: 11 713
dudu много благодаря за отговора! Peace
При мен,ако я купя тази етажерка няма да бъде в коридора,а в килер.Просто искам да ми е по-подредено.
Дано утре да я има още,че за тогава съм запланувала ходене до Лидл.Освен да звънна на националния телефон и да разбера в кой магазин я има.

# 264
  • Мнения: 1 073
Благодаря на момичетата , които коментираха купата за миксиране - купих си и съм много доволна /без да съм я пробвала  Laughing/
Изобщо темата е страхотна, все пропускам разни неща от каталога Rolling Eyes и добре, че сте вие  Hug

И аз така Simple Smile Но понякога прекалявам, та от време на време се опитвам да " пропусна" нещо все пак.Предишната ми мания беше ДМ, та на шега колегите ми подариха за РД-то гифт карта за там. Сега бих се зарадвала на такава за Лидл хахаха, ама нямат. Simple Smile

# 265
  • Мнения: 225
dudu много благодаря за отговора! Peace


За нищо  Grinning

Вероятно е да я има, не вярвам да е от най-търсените артикули, сега всички са на вълна играчки (включително и аз  Embarassed).

Само да кажа, че с пицата от дървените играчки се играе втори ден, което си е постижение направо. Много ми харесва и на мен.

# 266
  • Мнения: 2 787
Утре съм в магазина за ски екипировки, дали има отзиви за очилата със свалящите се и 3 допълнителни стъкла.

Сега се заслушах много внимателно в рекламата по радиото, и първият път думата може и да е little, но втория път мадамата си казва чисто Lidl. Извинявам се, вероятно няма да има черен петък в LIDL Rolling Eyes

# 267
  • Мнения: 22 867
.......... От друга страна, с тези 300W мощност, може и да му е жизнено необходима почивката...

Nara, старото ми Делонги е също с такава мощност - 300W  и толкова години го експлоатирам яко, издръжливо излезе. Едната ми бъркалка се отлепи/счупи  точно от долната страна, където телчетата са хванати на кръст, и така го ползвам от доста време. Е, взе да отказва нещо, на два пъти напоследък ММ го поправя, но явно не му се разправя и ми донесе набързо лидълския миксер. То си е под влияние на темата, тук ги хвалеха, гледахме ги, когато бяха по-евтини (ама делонги-то тогава си работеше) и сега ме снабди с лидълския. Аз си бях харесала един Зелмер, но не мислех насериозно точно сега да купуваме миксер. Както и да е, имам го вече, още му се чудя - да го задържа или обратно. newsm78 Иначе е симпатичен, дизайнът не е лош. Остава и работа да върши. АДРЕНАЛИНКА  ме обнадеждава! Laughing  bouquet

.... Ако на някоя от вас не ѝ е писнало да пише за миксера, ще помоля за мнение.  bouquet
Миксера. Е супер ползвам го от 1 година редовно.

# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 40 794
Момичета,никой ли няма от тия точилки с формичките newsm78

# 269
  • Мнения: 68 671
Момичета,никой ли няма от тия точилки с формичките newsm78

Калпави са и не си заслужават според мен...

Такива формички има в левчетата, а самата точилка няма да точи хубаво, най-добре дървена...

12 лева за това не бих дала...

Ти заради формичките ли се чудиш или заради точилката?
Аз много хубави формички съм виждала в един китайски магазин имаме, в магазин за детски играчки, в пикадили са пускали...

Общи условия

Активация на акаунт