Фон дьо тен

  • 11 081
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
А защо не пробваш с пудра? Аз когато не слагам фон дьо тен ползвам пудра - Ideal Balance на Лореал, много естествено стои, и освен това ако навлажниш тампона стана като фон дьо тен. Изобщо пудрите на Лореал са много добри.

# 16
  • Мнения: 4 068
Цитат на: bomboto
Max Factor - color adapt!!!!!!!



Напълно подкрепям.Особенно щом искаш да изглежда естествено.Страхотен е просто.

# 17
  • Мнения: 182
Аз съм с Vichy също е много добър. За комбинирана кожа.

# 18
  • Мнения: 1 975
Ползвам фондютен само когато съм на официална вечеря или нещо от този род. В ежедневието не ползвам ......
Ами вземи си нещо по-скъпичко защото евтините много лъщят и не стои хубаво на кожата  Rolling Eyes

# 19
Zdravei,moite favoriti sa:Max factor s/s svetlootrazitelni 4aseici i ka6mir na Loreal!

# 20
  • MUC
  • Мнения: 571
Jade- True Illusion и пудра Манхатън антибактериална Grinning
Това се оказа за моята кожа идеалната комбинация.

# 21
  • Мнения: 2 693
Цитат на: renci
Цитат на: bomboto
Max Factor - color adapt!!!!!!!



Напълно подкрепям.Особенно щом искаш да изглежда естествено.Страхотен е просто.


А каква му е цената?
Аз от скоро ползвам фон дьо тен /ЕГН-то си казва думата/, и досега съм само с една опаковка. Имам още от нея /защото го разреждам с ежедневния си крем за лице, за да седи естествено на лицето/, но събирам впечатления за следващия.

# 22
  • Мнения: 4 068
Уф,немога да ти кажа понеже моя ми е подарък от зълвата.
Преди не бях ползвала тази марка.Аз принципно само вечер слагам фон дьо тен и евентуално преди цикъл ако се изприщя като тийнейджър.
Дано Бомбото се включи и ти отговори.

# 23
  • Мнения: 6 206
Аз пък съм фен на компактната пудра, която не е съвсем суха като пудра, нито течна като фон дьо тен. Перфектно решение!
Наскоро не съм ползвала, но имам съмнения, че тази на Лореал, за която говорите е точно такава. Защото седнах да си избирам в този магазин на главната, не Леро, а срещу него - магазинът е идеален според мен за средна ръка козметика, но звярът се размрънка и дотам с избирането. Тези дни ще отида да си взема и ще кажа. Иначе цената беше около 20 лв.

# 24
  • Мнения: 830
Поля , кой е точно този магазин в Пловдив , че и аз съм малко на тази тема Laughing С такова нетърпение чакам майка ми малко на гости че да мога да изляза без дете на шията и да ИЗБИРААААМ , колкото си искам  Wink  
Извинете че отмествам темата  Embarassed  , но дали има добър коректор за тъмни кръгове ? Предпочитам май да не е на стик , а тубичка , да се нанася лесно , да не се събира като мигнеш 2-3 пъти . Досега ползвах на Орифлейм , но трябва да има нещо по-добро . Кое е то ?

# 25
  • София
  • Мнения: 9 395
Цитат на: bobolenta
А каква му е цената?
Аз от скоро ползвам фон дьо тен /ЕГН-то си казва думата/, и досега съм само с една опаковка. Имам още от нея /защото го разреждам с ежедневния си крем за лице, за да седи естествено на лицето/, но събирам впечатления за следващия.

За цените виж в http://concord.bg.

А ползването на фон дьо тен не зависи от ЕГН. Wink  Напротив, той е за изравняване на тена и по-скоро предпазва от неблагоприятното влияние на околната среда. Дори, знам, че на моделите им се карат ако излизат без фон дьо тен навън. Счита се, че не полагаш достатъчно грижи за лицето си, за да го предпазиш, един вид. Wink
Иначе и аз отскоро практикувам смесване на дневният ми крем (Елеа 25ф-р) с фон дьо тен-а на Манхатън. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 5 228
Цитат на: nadia
Поля , кой е точно този магазин в Пловдив , че и аз съм малко на тази тема Laughing С такова нетърпение чакам майка ми малко на гости че да мога да изляза без дете на шията и да ИЗБИРААААМ , колкото си искам  Wink  
Извинете че отмествам темата  Embarassed  , но дали има добър коректор за тъмни кръгове ? Предпочитам май да не е на стик , а тубичка , да се нанася лесно , да не се събира като мигнеш 2-3 пъти . Досега ползвах на Орифлейм , но трябва да има нещо по-добро . Кое е то ?


Аз ползвам на Vitaskin и е много добър. Освен за около очите го ползвам и около носа и въобще за по-тъмните зони, и ефекта е супер.

# 27
  • Мнения: 2 693
Цитат на: kopche
Цитат на: bobolenta
А каква му е цената?
Аз от скоро ползвам фон дьо тен /ЕГН-то си казва думата/, и досега съм само с една опаковка. Имам още от нея /защото го разреждам с ежедневния си крем за лице, за да седи естествено на лицето/, но събирам впечатления за следващия.

За цените виж в http://concord.bg.

А ползването на фон дьо тен не зависи от ЕГН. Wink  Напротив, той е за изравняване на тена и по-скоро предпазва от неблагоприятното влияние на околната среда. Дори, знам, че на моделите им се карат ако излизат без фон дьо тен навън. Счита се, че не полагаш достатъчно грижи за лицето си, за да го предпазиш, един вид. Wink
Иначе и аз отскоро практикувам смесване на дневният ми крем (Елеа 25ф-р) с фон дьо тен-а на Манхатън. Simple Smile


Ох, да, знам, ама какво да направя като последната година кожата на лицето ми се промени? И аз естествено го отдавам на ЕГН Rolling Eyes ... Иначе преди - ех, спомени Grinning ... А може и аз да съм станала прекалено педантична към себе си с тоя престой вкъщи. Благодаря за линка, ти го беше давала, ама кой да помни Close !

# 28
  • София
  • Мнения: 10 825
Фон дьо тена на Ревлон за който говориш се казва Skinlights - невероятен продукт! Прави кожата кадифена и придава невероятен блясък. Не е покривен, което е чудесно за хубавите кожи. От същата серия има и блестяща пудра, аз съм и голям фен. Кутията е голяма и няма свършване!
Ревлон имат и силно покривни фон дьо тенове - серията Colorstay - два вида са - с помпичка и без помпичка. Моята препоръка е този без помпичката, въпреки че другия е по-удобен за нанасане. Да си призная, че работя в бранша (внос на декоративна козметика) та имам инфо "от кухнята" Wink

# 29
  • Мнения: 5 539
Благодаря ви за отговорите! Grinning

Колебая се, но май ще реша на място в магазина.

Lady Charm, да, за същия става въпрос, току-що го гледах и в интернет. Изглежда супеееер!!! Май ще избирам между него и Color Adapt нa Max Factor.

Общи условия

Активация на акаунт