Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi" по Канал Д *Тема 4*

  • 16 655
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 830
Е:С кое лице дойде ти на това погребение?!
Н:Ние сме роднини, трябва да ес подкрепяме в такива черни дни..
Е:Вие затова, че си ни роднина, ние ти поверихме всичко..А ти ни запозна със Садуллах.
Е:Нали говориш за черните дни, ти ни ги докара на главата.
Н:Аз само исках да ви помогна, твоят баща се оказа по-алчен за пари.
Е:Безчестник такъв!
Й:Какво става тук?
Е:Нищо.
Й:Питам какво става? Виж, Емир не се ядосва толкова лесно, значи си направил нещо, което да го ядоса.Аз ще ти искам сметка за това, да знаеш..

# 721
# 722
# 723
# 724
  • Мнения: 4 830
Ама тази етърва на Зелихата много злобна.Каза, че чичото ще вземе момчетата и ще се върне в родния си край..Няма да ги остави в този голям град така.
Д:Дали ще тръгнат с него?
С:Работата на Емир  етук, ама не знам.

Е:Когато отидох да уча в университета, първата нощ баща ми се беше обадил и ми беше казал: Синко, храната не минава през гърлото ми без теб.
Е7Ето сега аз ям от неговата халва.
С:Знам какво чувстваш..Никой не може да заеме мястото на бащата..Но прави така сякаш той  ес теб..Казвай си: Ако баща ми сега беше тук, какво би направил..Емир, не забравяй, че аз съм тук..
Чичото: Хайде, събирайте си багажа, ще ес приберем на село.
Е:Аз няма да отида никъде..
Ч:Но вие тука сами какво ще правите?
Й:Ние двама братя ще се грижим един за друг, ти не се притеснявай.
Ч:Но тук в големия град как ще се справите сам..Собственик на човека в големия град са парите.
Й7Чичо, аз имам работи, които трябва да уредя тук  изатова ние никъде няма да ходим..
Е:Трябва да платим и дълговете си.
Ч:Ние заедно ще ги платим.
Етървата каза на мъжа си, че няма да плаща дълга на Хасан, защото това са  парите на синовете й..Тя няма да позволи той да ги харчи за племенниците си. Каза: Ризата е по-скъпа от плата..

Чичото: Хайде, момчета, елате с нас на село.
Й:Не може, чичо..
Ч:Но вие какво ще правите тук сами.
Й:Но на село как ще се издържаме, нямаме вече ниви.
Ч:Ние за какво сме там.
Й:Не може така.И ти си имаш синове..Хем какво казват.Ризата е по-скъпа от плата.

Й:Права си, майко, ние си нямаме никого освен самите нас.

Е:Садуллах накара баща ми да подпише полици..
Й:Защо сега научавам аз за това?
Е:Нормално е да искаш да ти подпишат полици, но нещо не е наред..Този обир.
Й7Всичко е толкова съмнително. Жива душа не  евидял как естанал обира..Камерите не работят..Знаеш ли, всеки път като си затвора очите виждам онази примка на врата на баща ми..Както се промени нашата съдба, така и съдбата на онези, които накараха баща ми да направи онази примка, ще се промени..

# 725
# 726
# 727
# 728
  • Мнения: 4 830
Емир отиде в полиецйския участък и каза, че той се съмнява,че отговорен зца цялата работа е Садуллха.
Полицайт: Имаш ли доказателства?
Е:Но не е възможно да няма никакви улики на там?
П:Виж, това, че един човек  евзел заем и после не  емогъл да го плати и се е самоубил, не означава, че е извършено някакво престъпление..Виж, ако искаш върви и подай жалба в прокуратурата..

З:Сега даже и да ми дадат цялото злато на земята, каква файда от това..Аз не можах да кажа на баща ти колко скъп е той за мен..Н еможах да кажа. Всичко е заради мен.
Е:Не, майко, не е заради теб.
Й:А заради кого?Емир, кажи! Погледни ме!
Е:/Аз само така го казах.
Й:Заради Намък ли?Виж, знаеш нещо и не ми казваш! Намък ли?
Е:Йиит, успокой се!
Й:Заради Намък ли?

Ж:Кой  етой?
Й:Йиит..Къде е онзи безчестник?
Ж:Кой?
Й:Кой друг, онзи гадняр съпруга ти.
Ж:Това е моят куфар.И аз бягамм от него.
Й:Къде е той?
Ж:Той днес замина.
Й:Къде е?
Ж:Всичко е заради Садуллах.
Й:Сега ще ми кажеш какво е станало? Защоот аз ще намеря ониз мръсник и ще му искам сметка.
Ж:Те заедно със Садуллах скроиха клопка на баща ти..Ограбиха му магазина, за да остане то йпари  исрещу заема щяха да искат да им продаде къщата..

# 729
# 730
# 731
# 732
  • Мнения: 4 830
Музиката е страхотна!

Й:Садуллах!
С:Какво има?
Й:Последният изход преди ада.мислеше ли, че това, което причини на баща ми ще остане незаплатено.+
С:Аз само помогнах на баща ти.
Й:Баща ми умря заради теб.
С:Няма такова нещо.

Е:Йиит!
Й:Емир, върви си оттук!
Е:Йиит, недей!
Й:Емир, върви си оттук..


Е:Преди да дойда аз не давай показания..Кажи, че искаш адвокат.

П:Защо пожела да убиеш Садуллах?

Е:Садуллах,, няма да подаваш жалба срещу Йиит..Ти ни дължиш живота на баща ни..Сега и на йиит няма да му почерниш живота..Виж, аз ти спасих живота.
С:Вие беля ли сте на главата ми бе?Ще видите вие като го тикна в затвора какво ще стане.

Мъжът до Садуллах му каза, че няма да подава жалба срещу Йиит.
С:Но той  поиска да ме убие.
С:Но той като излезе от затвора пак ще вземе оръжие в ръка и пак ще застану пред мен.
Мъжът: ние знаме как да защитаваме хората си..Виж, ако се яви пред съда, ще каже заща е решил да те убие..Сега да не привличаме внимание върху нас..


Й:Ти не предаде ли брат си?
Е:Ако не го бях направил, щеше да станеш убиец.Това по-добре ли щеше да е?
Й:Къде е псето Садуллах.Излезе. А аз къде съм? ХМ? Аз къде съм? Тука тикнат в тази дупка..

# 733
# 734

Общи условия

Активация на акаунт