Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi" по Канал Д *Тема 4*

  • 16 687
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 267
Дид........... Hug Hug Hug ни ще и толкоз.............. #2gunfire #2gunfire #2gunfire Явно само ще ви чета............и дано фана нЕкое повторение .............. Joy Joy Joy Joy
Пробва ли да реснеш компа говоря ти от опит щото моят големият е покойник 10 годишен замина докато си оправях преводите на Булките Close
Като не искаше да ми върви даден линк ресвах и тръгваха  Peace
И тва напраЙх вече 10 пъти.......... Hug Канал Д е виновен............ #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire мразИм го....... Mr. Green Mr. Green Mr. Green И моят е антика.............на сина старото лаптопче.......... Joy Joy Joy Joy Joy

# 706
  • Мнения: 12 719



Озет–Реклами ай С*кТ*р #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ще се самоубия, рекламаааа...  #Crazy #Crazy #Crazy
Снеже! Сакън не се беси и ти!  Joy

# 707
  • Мнения: 4 830
Озета свърши, хайде сега на рекламите.. #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 708
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Май само ще ви чета, ще слушам Гласът на България и ще си играйкам Sick  Sick

# 709
  • Мнения: 8 643
Ще се самоубия, рекламаааа...  #Crazy #Crazy #Crazy
Снеже! Сакън не се беси и ти!  Joy

 Joy Joy Joy Дотам ще ме докара тоя скапан канал. Mr. Green Laughing Grinning

# 710
  • Мнения: 12 719
Ще се самоубия, рекламаааа...  #Crazy #Crazy #Crazy
Снеже! Сакън не се беси и ти!  Joy

 Joy Joy Joy Дотам ще ме докара тоя скапан канал. Mr. Green Laughing Grinning
Олмаз!  Stop

# 711
  • Мнения: 12 719
Абе изглежда тез искат сами да си гръмнат сериала много са зле! Вече съм напълно сигурна  ooooh! ooooh! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 712
  • Мнения: 5 267
А нова тема имаме ли............?????/ Да не зема да ви изгубя и тук........... Mr. Green

# 713
  • Мнения: 12 719
А нова тема имаме ли............?????/ Да не зема да ви изгубя и тук........... Mr. Green
Още не е е пускала Снежка! Ама предполагам че има такава!

# 714
  • Мнения: 5 267
Абе изглежда тез искат сами да си гръмнат сериала много са зле! Вече съм напълно сигурна  ooooh! ooooh! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Серияла ще се гледа...........сигурна съм........ Peace врачка ми каза............. Joy Joy Joy Joy Joy

# 715
  • Мнения: 4 830
Е, стига бе! Това вече на нищо не прилича #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 716
  • Мнения: 12 719
Тоз СаДулах и тоз Намък с цялото си нагло поведение са на погребението моля ти се !
Че и Намък ми цвили  #2gunfire

# 717
  • Мнения: 4 830
З:Хасан!
Н:Батко Хасан, заслужаваше ли си,я!
С:Вземи се в ръце, Намък..Привличаш внимание.Виж, не ми ги пускай тий върху мен.
Н:Ние само щяхме да му вземем парите, а не живота.
С:Но когато си вземаше дяла, не говореше така..Смаоубийството е голям грях..Бог да му прости греховете..

жената:Господ да даде сили на синовете ти..
С:Аз винаги съм до теб, разбра ли? Не забравяй това..

# 718
# 719

Общи условия

Активация на акаунт