Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-206 тема

  • 41 287
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 535


Цветя и песничка за всички, които празнуват и не празнуват днес! Peace Grinning



Нина Николина и Калин Вельов  -  Целувката на Ана

# 736
  • Мнения: 5 735
Привет Hug

Слагам ви нещо,което буди смях и настроение
за деня
Скрит текст:
- Омер, что это за история с Ипек? Нам же обещали сценаристки не разлучать нас
- Я сам в шоке - вчера они позвонили и сказали мне: "Выбирай, либо мы делаем из тебя бабника, либо вы с Элиф окажетесь родными братом и сестрой"

Ани честит празник и благодаря за почерпката smile3525
Лина waveyНадин waveyЦвети waveyАни wavey

# 737
  • Мнения: 10 004
Вичи  Hug Hug
Ще отворя снимките, защото са много забавни!  Laughing



# 738
  • Мнения: 10 240
Здравейте!

Заповядайте в
НОВАТА ТЕМА

# 739
  • Мнения: 6 546
   Здравейте, Запленени! Hug
Слагам тази снимка, че снощи изгледах серията и комисарио я гледаше в Денизерови. Това нали е Хасрет?

   Честито на именниците - значи тази вечер пак на трапеза и с предновогодишните купони...киселинният баланс ще бъде нарушен. канти,
Скрит текст:
имам си лентички и се проверявам. Знам за това и го прескочих. Само да споделя, ако го ползва някой за пръв път: Мерете с устна слюнка, защото с урина дава значителни отклонения. Ако съм леко киселинна и приема алкална храна, ставам пък силно алкална. Така че - слюнка Peace
  За вчерашната ми роля:
Скрит текст:
Имаха наглостта да повторят. ooooh! Тъкмо се зарадвах, че ще ги "набутам" пак, но ме разпознаха и хлопнаха слушалката. И да ви кажа след коя моя реплика ме набедиха, че съм невъзпитана. Към края ме питат, дали да ми дадат номера на полицията, за да ми кажат за произшествието. А аз ги репликирах:"А не искате ли, аз да ви дам номера на полицията да им се обадите?" Иначе преди това се правя на ударена и питаща. Първо ми пускат някакъв треперлив рев. И веднага се включва "адвоката":"Обаждаме се от Окръжна болница." А аз спокойно:"От окръжна болница..."...мълча 5-10 секунди..."от коя окръжна болница?" Те възмутени"Как от коя - софийска окръжна". После ги мотам с телефона, дали са сигурни, на кого звънят. Първо ми казват стария. Казвам, че грешка. После казват този, който са набрали. Казах да, този е и чакам сценария, как ще импровизират. Радвам се, че 10 минути ги докарах.
Иначе преди 6,5 години бе първото и по стечение на обстоятелставата се връзвам, че наистина е станала катастрофа - дъщерята бе млад шофьор и бе на път. Изживях стреса,който те обзема при такава ситуация. Но като се включи "адвоката" , побеснях и затворих след бясна псувня. И оттогава съм бетон-актриса. Най-много съм източила на едни, които искаха да им купя карта. Правих се на готова баба да им купи, но не знаеща как и от къде. Те ми обясняват, аз пиатам ли питам като неразбираща. Пратиха ме до Била да купя. Аз ги карам след колко пак да звънят. Не съм намерила Била наблизо. Къде да търся. Голямо разиграване им направих.
Сега сериозно. Според мен трябва да променят законодателството. Чувала съм по новини за хванати и осъдени. При неоспорими доказателства, присъдата трябва да е за опит за УМИШЛЕНО убийство. Звънят. Не се знае отсреща човекът с какво сърце е. Може да получи дори инфаркт. Драматизмът на постановката е с цел стрес, при който действащ без да мислиш. Е, това ако не е опит - подчертавам - за умишлено убийство? Naughty



 и две картини, които е харесал Онур:





ако някой събира рисунки от КРА

# 740
  • Мнения: 41 751
Добро утро! Hug wavey

Канти Hug, благодаря за четивото! Hug

Вичи Hug,смях се на рускините! Laughing

Цвети HugЛинка Hug

Някои имена имат по няколко пъти имен ден  JoyЗатова се бъркаме Анелия! Joy

Но все пак след като почерпи Laughing  Честит имен ден! newsm51



Приятен вторник,засега без дъжд при нас! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover



ПП 2 отговора...Сабина HugРинка Hug,за новата тема! newsm51

Общи условия

Активация на акаунт