Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-206 тема

  • 41 295
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 195
Здравейте  Hug

Новата седмица започва с празник. И то какъв - съвсем неформален, пълен с младост, мечти и трепети, с много живи спомени. Да е честит на всички, които го носят у себе си, независимо кога са търкали банките!
javascript:void(0);



Тази студентка стигна до Ню Йорк. Друга тръгна към Париж, така и не видяхме дали ще го завладее или кротко ще си пече макарони Wink

Това с фантазиите ни е много познато, ама още не мога да проумея колко дълго може да държи някои от феновете. Докато върви сериал, ми е понятно, че за някои актьор и герой се сливат, за други - забавление. Ама цяла петилетка след Shocked    
Аз си падам по действителността и се радвам за Туба, че Онур е мъжът, за когото тя говореше в интервютата си.

Заговорихте за трапези, а казват, че за всяко прасе идвала Коледата, та неговата гледна точка:
Скрит текст:

Весел празник newsm24

# 691
  • Мнения: 2 195
Битъйлс и ПС:


Дадох и цялата си любов -
това е всичко, което имам.
Ако си зърнал моята любима
и ти ще я обикнеш.

И затова я обичам.

Тя ми даде всичко.
И нежността си…
Целувката на моята любима
ми дава всичко.

И затова я обичам…

Любов като нашата
никога не може да умре.
Докато съм със нея
и тя ще е със мен.

Ярки са звездите, които светят.
Тъмно е небето.
Знам, че обич като нашата
не може да умре.

И затова я обичам…

# 692
  • Мнения: 10 021

Браво бе!    bouquet
Уловила си го в движение!  Hug
Спомням си за една неясна снимка, която се появи, докато Керем Ч. продаваше КРА в Кан. И се чу, че е за нова рекламна кампания.  Peace

Ако ви интересува кой е продукта на рекламата, можете да видите, че Molfix има тема в ...  mamma   hahaha Joy Joy Joy

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=412933.0;topicrefid=20


# 693
  • Мнения: 4 237
Здравейте Запленени студентки

Честит празник на всички ни!   bouquet Някои бивши, други - със студентски сърца, а трети- перманентни студенти (като моя милост, 'дето все не се е изучила Wink  hahaha)
Вичи, Цвети, Линка, Надин, Сабина, Злати Hug Hug Hug , както и тези, които ще се появят по-късно след мен


Сабина Laughing мерси, че ни припомни този култов поздрав на др.Т.Ж

Да сложа  нашата студентка и любимият й Оджа, които ще можем да я гледаме отново, само че този път по Нова ТВ след 2 дни Whistling



Прекрасен концерт на Бийтълс сте  спретнали днес   remybussi Надин Peace хубаво, че ни го припони За съжаление повода е малко тъжен, но е паметен по отношение на извратеността на фенската любов - Линка Peace
От мен е тази тяхна песен, която също ми е любима Peace (мисля, че не я чух)



 Нови
Скрит текст:
New Tuba Buyukustun from Molfix commercial






 smile3501 Сабинче браво, че я хвана в движение. Много бързо действаш. Евала thumbsup

ПП. И Баги  Hug се е появила докато си пиша поста

# 694
  • Мнения: 2 195
Сабина, Hug

Ето откъде била тази снимка:

Туба рекламно лице на Molfix за страните от Сев. Африка, Близкия Изток и Персийския залив.

Тя вече е била рекламно лице на същата фирма:http://www.minimod.bg/molfix/%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%8 … D1%87%D0%BA%D0%B8
Ето и началото на Туба пред камера: https://www.youtube.com/watch?v=0d34S98xRIE
Коя ли е дамата, появила се от пробната newsm78

Значи, освен подсказика и трей, ще чакаме и клипове зад и пред камера.

Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 14:09 от Bagi

# 695
  • Мнения: 6 546
  Ха, така! Аз ги ловя и пускам гатанките, а вие винаги ги разгадавате. Laughing Вярно, че се бе появила тази снимка, но мислех, че е стара. Днес - останалите. Laughing
Канти, и аз съм си в перманентно студентство, пия си гинко билобата(ау,добре че го написах, че днес не съм я пила ooooh!), за да не изпадам в ситуации като другаря(как беше девизът - "всичко за човека-всичко в името на човека" - но ние знаем името на човека Laughing).



поздрав от рускини



и някакъв стар колаж

# 696
  • Мнения: 6 546
   Нещо като 3Д без очила.









http://www.mediacatonline.com/tuba-buyukustun-molfixin-uluslarar … reklam-yuzu-oldu/

Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 14:23 от sabina_k

# 697
# 698
  • Мнения: 4 237
Браво - разбрахте от къде са снимките и какво рекламира Туба - Линка, Баги
Баги , понеже клиповете, които си сложила са от VBox-a и не се вграждат, ти цитирам поста с линка на клипа Peace

Битъйлс и ПС:


http://vbox7.com/play:ade41d24
Дадох и цялата си любов -
това е всичко, което имам.
Ако си зърнал моята любима
и ти ще я обикнеш.

И затова я обичам.

Тя ми даде всичко.
И нежността си…
Целувката на моята любима
ми дава всичко.

И затова я обичам…

Любов като нашата
никога не може да умре.
Докато съм със нея
и тя ще е със мен.

Ярки са звездите, които светят.
Тъмно е небето.
Знам, че обич като нашата
не може да умре.

И затова я обичам…



Колкото до измишльотините на феновете и жълтурковците - винаги ще ги има. Хайде, за едните е работа и с това си изкарват хляба, въпреки че ако не искаш да правиш това, може да намериш начин да си изкарваш средствата  за насъщния по друг начин Peace Но това да си обсебен от една идея фикс и с години да не можеш да излезнеш от такъв филм, това не го разбирам Sunglasses Хубавото е, че Туба намери човек, на когото може да се облегне и да разчита. И двамата с Онур създадоха хубаво семейство Peace



Да ви кажа, че има и преведена подсказка за 28 еп Peace Излиза, че първо Елмер ще се усамотят и после ще е годежа /както и го предположих Peace/ Изглежда, че Мето ще разбере от Пънар защо Тайяр стана толкова любвеобилен към него Mr. Green

Един музикален поздрав и от Андре Ру Heart Eyes



Слагам и малко усмивки, че снегът предстои да завали след известно време Flutter hahaha
http://gotinite.com/chovekat-izchisti-snega-pred-sgradata-i-resh … pravi-smqh-video/

Оставям ви с надеждата довечера като се върна да има и 2 фрагман и резюме

# 699
# 700
  • Мнения: 6 546
Феновете чакат фрагман



Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 15:21 от sabina_k

# 701
  • Мнения: 41 823
Здравейте! Hug Hug Hug

Минавам след няколко часа,че бях на зъболекар,а в темата много новини!Благодаря!
 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

Нови снимки на Туба от реклама,има подсказка и концерт сте спретнали! Laughing


# 702
  • Мнения: 5 745
Здравейте дами Hug
Днес сте неуморни,Поздравявам всички, wavey wavey
 за да  не пропусна някоя девойка
newsm51 newsm51
много новини,снимки , подсказки  smile3525
Нашите хора щастливи

"Ако правите нещо прекрасно и възвишено, а никой не го забелязва- не тъгувайте. Изгревът е най-прекрасната гледка на света, а повечето хора по това време спят."
Джон Ленън

Нещо ободряващо,че днес сте в движение и лов,
ловите всичко във въздуха.

Днес не мога да си напиша домашното по темата и подсказка,
обърквам се от много информация. Мили дами продължавайте
на лов за информация.
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 16:05 от vdleri Вичона

# 703
  • Мнения: 6 546
Има в темата на сериала фрагман.

# 704
  • Мнения: 5 745
Привет Hug
Сабина wavey wavey newsm51 newsm51
Специален поздрав за неуморната ти работа.

Общи условия

Активация на акаунт