Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-206 тема

  • 41 314
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6 546
   Здравейте, Запленени! Hug
Приятна седмица!

и честит празник на студентите:



и да почерпя като бииивша студентка:



и да поздравя бившите студенти:

Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 09:45 от sabina_k

# 676
  • Мнения: 41 932
Добро утро! Hug wavey



Честит празник!!!

Вичи HugЦвети HugЛинка HugСабина Hug

Като всеки понеделник очакваме всичко-фрагман,снимки,подсказка,резюме!



Приятен ден и лека седмица! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 677
  • Мнения: 10 033


И един поздрав от един бивш  Mr. Green свекър. За всички бивши студенти (не, че има бивши в сърцата, де  Laughing), които още помнят този ритъм...  Wink



# 678
  • Мнения: 4 535

Честит празник, студенти !
Хубав ден и от мен на всички! Grinning Peace
Размисли, около сутришната ми обиколка за крадене на картинки от нета Embarassed Embarassed

Време е Мурат да свие платната Wink На хоризонта плава новата фантазия свързана с Туба и Енгин. Не очаквах толкова народ да се напъха там. Историята е позната...съжаление за Онур, Тувана е прикритие Mr. Green Хубаво, че децата са вече родени. Не ги виждам как щяха да си ги поделят с муратубите или джанселотубите Joy Joy Пустите рускини...! А и нашите не отстъпват, де Wink





А Джансел си чака розата от една красива цветарка Wink Не остана, само още два дни! Grinning

Да си спомним на тази дата и за Джон Praynig Sad

# 679
  • Мнения: 6 546
   Добро утро и от Туба и най вече за спящата красавица, която принцът я събуди по-рано!   Wink



   Не ме впечатляват хорските фантазии. Убедена съм, че няма нищо между тях, а само ни "разказват една приказка". След като има тубоджанселки, значи Туба и Онур са професионалисти. Peace

# 680
  • Мнения: 6 546

А Джансел си чака розата от една красива цветарка Wink Не остана, само още два дни! Grinning


Направено специално за теб от мен Embarassed



Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 10:34 от sabina_k

# 681
  • Мнения: 4 535

А Джансел си чака розата от една красива цветарка Wink Не остана, само още два дни! Grinning


Направено специално за теб от мен Embarassed





МалиИ, щом и работещите почнаха да творят, двоен срам за мен, като утвърден крадец с много свободно време Sad Embarassed Embarassed

Ама пък все попадам на чужди, но актуални красоти Wink Ето, факт е, че тигрите от българските зоопаркове, за нищо ги нямат ключалките. Mr. Green При следващ пакостник, да знаят къде да го търсят Wink

# 682
  • Мнения: 10 033

 Време е Мурат да свие платната Wink На хоризонта плава новата фантазия свързана с Туба и Енгин. Не очаквах толкова народ да се напъха там. Историята е позната...съжаление за Онур, Тувана е прикритие Mr. Green Хубаво, че децата са вече родени. Не ги виждам как щяха да си ги поделят с муратубите или джанселотубите Joy Joy Пустите рускини...! А и нашите не отстъпват, де Wink

Да си спомним на тази дата и за Джон Praynig Sad

https://www.youtube.com/watch?v=eXPUFKV-OvU

Да, народа се вкара...  Mr. Green
Ама то кога не е било, че не мога да се сетя...  Joy Joy Joy
Значи филмът се е получил.  Peace

Да не обвиняваме рускините, Надин  Hug! Нашите са още по-зле...

http://kliuki.ws/skandal-s-engin-akyurek-tuba-zaradi-scena-v-serial/

 Joy Joy Joy

Тези забравиха вчерашната си публикация, че Тувана е потвърдила любовта си с Енгин, и запяха нова песен!  hahaha hahaha hahaha

Ама така ще е, като Туба и Енгин играят страхотно...  Peace
Е, не всички го признават, някои не могат, тресе ги злобата, лошия вкус и омразата...  Laughing Laughing Laughing



А Онурката не го мисли.  Любовта на Туба в реала...  Heart Eyes



И добре, че ни припомни Джон. Неговата нелепа смърт е доказателство до къде води извратената фенска любов или омраза...  ooooh!

# 683
  • Мнения: 6 546
Аз пък ще сложа една с вокала на Пол:



# 684
  • Мнения: 6 546
   И тъй като очакваме гости:
,

които засега спрягат, че няма да са двама, да им приготвим
една жълта подводница:



Други чакат още на вратата на булката:
http://gecce.com/magazin/foto-galeri/arap-turistler-kaldiklari-evi-basti?p=4

# 685
  • Мнения: 10 033
Докато сме на Битълс да сложа любимата си тяхна песен



# 686
  • Мнения: 6 546
  И моята любима:



феновете чакат фрагман hahaha

# 687
  • Мнения: 10 033
Концертът продължава, докато има желаещи да участват.
Те всичките им песни са ми любими, да избереш е трудно.  Peace





Сабинка  Hug, чакаме "романтичния" фрагман.  Heart Eyes

# 688
  • Мнения: 6 546
  Нови
Скрит текст:
New Tuba Buyukustun from Molfix commercial




http://www.reklamazzi.com/tuba-buyukustun-ortadogu-ve-afrikada-r … u-oldu-145054.htm

Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 13:22 от sabina_k

# 689
  • Мнения: 6 546



Линка, чакаме, но и се потим над тръстика, да си ни върне тъпкано за съботните трапези Laughing

Общи условия

Активация на акаунт