Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво мислите за обиколните кошари?
Какво мислите за четенето в интернет и събирането на информация?
Какви са мненията за бебешките обиколки?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво мислите за обиколните кошари?
-
Какво мислите за четенето в интернет и събирането на информация?
-
Какви са мненията за бебешките обиколки?
Мненията за бебешките обиколки варират. Някои майки ги харесват, защото създават уют и завършен вид, докато други смятат, че те са ненужни. Важно е да бъдете внимателни при използването им, тъй като могат да бъдат опасни за по-големите деца, които могат да ги използват за катерене и потенциално да причинят наранявания.
-
Какво е мнението за превантивното приемане на магнезиев препарат по време на бременност?
-
Какво е мнението за закупуването на помпа за кърма преди раждането?



Леле и на мен така майките ми забраниха още в началото, но аз устисках до третият месец и като видях какъв косопад пада и се уплаших и марш на фризьор щото и без това косата ми е дълга....
, да минават и да се забравят бързо.
Днес поне по често се "обажда" хихих. Иначе имах 2-3 дни много активни.... ама много.. и сега като затихна малко и
Сутринта се виждаше как рита като си гледам корема, сега само мърдане усещам и само го мисля
Успокоявам се, че съм с предна плацента и явно зависи от това къде е застанало. Иначе знам, че след 24 седмица се говори вече за обичайни движения, до тогава всеки ден различно е нормално. Радвам се, че не съм само аз та да се поуспокоя малко, че ще полудея! 
. Имах огромен корем (поради комбинацията от ниския ми ръст и слаба коремна стена), и явно имаше премноого място за бебето. Предполагам, че поради това не усещах удари. А и според мен много зависи как е застанало бебето вътре, а те си се местят и може всеки ден да са в различна позиция. 

