Ейвън-IV

  • 10 805
  • 315
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 10 309
Веднага ще ти отговоря Peace
Тук козметиката е горе долу същата като в България-същите марки,същите продукти...е,тук таме и нещо друго.Аз ползвам и Клиник и Ланком,но С Ейвън съм си свикнала,доволна съм а и има продукти които не заменям за нищо.И тук има Ейвън,дистрибуторстват от Германия...ама цените са със същите цифри само че в евро,което е двойно по скъпо.Тук фирмат е и с много по различни каталози-има продукти,които в българскте ги няма,има също белъо,повече бижута и аксесоари,чорапогащници,джунджурийки за дома и така нататък....Ако искаш хвърли едно око тук www.avoncosmetica.nl,въпреки че на каталог изглежда съвсем различно.
Права си, тогава да си ги поръчваш от тук  Mr. Green
Цените двойни, пък се произвеждат на едно и също място  Mr. Green

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
бреееееееей какви неща имало.....
и много различни парфюми, но пък ме учудва че я няма "Черната рокля" - нали с нея са спечелили Гинес за най-продаван парфюм  newsm78

# 47
  • Мнения: 1 063
Този  Anew Clinical Lift And Tuck понякога много загрява, но само намазания участък. Предизвиква изпотяване (само там където е мацнат) за кратко. За лятото ще ми е трудно да си помисля дали бих могла да го ползвам. От резултата по себе си май го препоръчвам сега, докато е по хладно. Мисля, не съм прекалила с количеството, което нанасям. Това е. Продължавам и за сега съм доволна.

# 48
  • София
  • Мнения: 10 309
Този  Anew Clinical Lift And Tuck понякога много загрява, но само намазания участък. Предизвиква изпотяване (само там където е мацнат) за кратко. За лятото ще ми е трудно да си помисля дали бих могла да го ползвам. От резултата по себе си май го препоръчвам сега, докато е по хладно. Мисля, не съм прекалила с количеството, което нанасям. Това е. Продължавам и за сега съм доволна.
Странно.... мен не ме загрява  newsm78 но след 3 дена мазане кожата ми е очевадно по-стегната  Shocked довечера ще си снимам дупето и ще го измеря, съмнявам се че ще се стегне, ама да съм сигурна  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 2 922
Този  Anew Clinical Lift And Tuck понякога много загрява, но само намазания участък. Предизвиква изпотяване (само там където е мацнат) за кратко. За лятото ще ми е трудно да си помисля дали бих могла да го ползвам. От резултата по себе си май го препоръчвам сега, докато е по хладно. Мисля, не съм прекалила с количеството, което нанасям. Това е. Продължавам и за сега съм доволна.
Странно.... мен не ме загрява  newsm78 но след 3 дена мазане кожата ми е очевадно по-стегната  Shocked довечера ще си снимам дупето и ще го измеря, съмнявам се че ще се стегне, ама да съм сигурна  Mr. Green
И аз си го чакам Lift and Tuck-а сега в неделя Laughing Нямам търпение вече!

# 50
  • Мнения: 1 063
От неделя съм без тестера, а с опаковката. Вечерта (по нощите) се събуждам запотена на тези места. Вчера сутрин, когато се намазах и излязох по пътя усетих, че пак става така. Но снощи нищо ми нямаше, както и тази сутрин. Може би е следствие на метаболизма. Хубаво е всеки да дава впечатления. Обаче определено пък мен ме стяга (вече го ползвам 4 - 5 ден).

# 51
  • Мнения: 3 835
За лятото ще ми е трудно да си помисля дали бих могла да го ползвам. От резултата по себе си май го препоръчвам сега, докато е по хладно.

Според рекламата, която явно не е пресилена, лятото вече няма да имаме нужда от него - дотогава ще сме наполовина!  Peace

Мами, благодаря ви, че споделихте за муса! Simple Smile Много му се бях навила, но ми трябва нещо , което добре да покрива.  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 1 666
Този  Anew Clinical Lift And Tuck понякога много загрява, но само намазания участък. Предизвиква изпотяване (само там където е мацнат) за кратко. За лятото ще ми е трудно да си помисля дали бих могла да го ползвам. От резултата по себе си май го препоръчвам сега, докато е по хладно. Мисля, не съм прекалила с количеството, което нанасям. Това е. Продължавам и за сега съм доволна.
Странно.... мен не ме загрява  newsm78 но след 3 дена мазане кожата ми е очевадно по-стегната  Shocked довечера ще си снимам дупето и ще го измеря, съмнявам се че ще се стегне, ама да съм сигурна  Mr. Green

И мен не ме загрява, но пък определено стяга кожата! Мажа се вече три седмици и виждам резултат. За по-голяма точност си снех мерките на 16.02. и сега на 09.03. ще меря пак да видя точно колко са резултатите. Но всъщност за ханша може и да не са много точни, защото таза ми е още разширен от раждането и постепенно се прибира, но все пак ще видим ...

# 53
  • Мнения: 398
Момичета честит празник - пожелавам на всеки ден от годината да се чувстваме като на днешния Wink Grinning

mimi23 загледах сайта на ейвън към този линк който си дала и ми направи впечатление нов продукт на аню за около очи? Имаш ли представа за какво става въпрос, че не разбирам езика.
И дали знаеш какво значи при детските шампоани "vanaf 3 jaar" - до или над 3 год.? Или пък "dikke haar", "dunne haar ".
Благодаря ти предварително Simple Smile

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Честит празник и от мен мами  bouquet
Над-таб, дали вече ще можеш да подушиш новото демо Embarassed, аз все пак си го поръчах, но нямам търпение да изчакам до неделя да го взема. Мами, в серия Solutions има ли крем подходящ за смесена към мазна кожа  newsm78 (но да не е от тези "за всякакъв тип")

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
още една питанка:
серумите задължително ли се използват в комбинация с крем или може и самостоятелно newsm78

# 56
  • Мнения: 398
Яна мисля че Ботанисоурс+ от серията Солюшънс е подходящ за смесена към мазна кожа. Серумите може и самостоятелно.

# 57
  • Мнения: 3 835
Мами, в серия Solutions има ли крем подходящ за смесена към мазна кожа  newsm78 (но да не е от тези "за всякакъв тип")

Честит ни празник!  Simple Smile
Яна, моята кожа е мазна и си взех лосиона от зелената серия на Солушънс - ПюрПор. Честно, по-хубав крем за мазна кожа не съм ползвала!  Peace

# 58
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Мами, в серия Solutions има ли крем подходящ за смесена към мазна кожа  newsm78 (но да не е от тези "за всякакъв тип")

Честит ни празник!  Simple Smile
Яна, моята кожа е мазна и си взех лосиона от зелената серия на Солушънс - ПюрПор. Честно, по-хубав крем за мазна кожа не съм ползвала!  Peace

Стики , направила си точен избор. Аз също съм с мазна кожа и  лосиона от зелената серия на Солушънс - ПюрПор е всъщност нашият крем Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 10 309
Честит празник момичета   bouquet
Яна, не мога да помогна с парфюма... не стига запушения нос, ами от вчера ме боли и гърло, голяма гадория  Sick
За серумите, ако си комбинирана или мазна кожа, може самостоятелно, но си е най-добре дневния крем да е с фактор!

Общи условия

Активация на акаунт