Ейвън-IV

  • 10 801
  • 315
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 828
Иванджелин, засрами ме  Embarassed
Само да ви каза, че муса не е покривен! Не очаквайте да прикрие недостатъци на кожата, по-скора, матира лъскавите участъци  Wink и перфектно се слива с кожата, нанасям с пръсти, аз съм абсолютен аматьор в нанасянето на ФДТ и нямам гъбички, но с този нямах проблеми стана от раз  Mr. Green

Супер е муса, и аз го получих и веднага се наклепах  Blush  наистина по-скоро матира, и аз съм със смесено-мазна кожа и ми стои добре, ще видя колко време ще издържи.
Само ме притеснява това бъркане в бурканчето, аз предпочитам да е в тубичка или с пулверизатор.  
Аз пък не мога с пръсти и бръкнах с гъбичка  Confused ако си с дълги нокти как ще бъркаш  newsm78

Някой питаше за мостри, дори и да няма точно на муса, може да пробваш някой от другите фдт, те цветовете са еднакви. Аз от муса си взех Almond и понеже имам същия цвят от другия фдт за мазна кожа - ами абсолютно еднакви са на цвят.

Забравих да питам, nad_tab , ти получи ли огледалцето - подарък, хубаво ли е, струва ли си  newsm78

Последна редакция: пн, 06 мар 2006, 10:09 от Amidala

# 31
  • Мнения: 398
Ейвън имаха едни много удобни шпатулки за вземане на крем, а сега и на мус от бурканче. Обаче скоро не съм ги виждала. но същата работа биха вършили и бъркалки за кафе, но не от тези н дупки Thinking
/Публикувана от: Бу 
Вмъкни Цитат
Я...нова серия на ниски цени...Avon Care...някои представител да има впечатления? Те ли заместват серията с липозомите? /
Не не я замества - съвсем друга е , засега не видях заместител на серията с липозомите.
Инак в сегашната кампания много примамлива е нетната оферта, ама какво ще дойде от нея не е ясно - сигурно голяма част ще са изчерпани вече.

# 32
  • София
  • Мнения: 10 309
Забравих да питам, nad_tab , ти получи ли огледалцето - подарък, хубаво ли е, струва ли си  newsm78
Огледалцето е много хубаво, с удоволствие бих си го сложила в чантата... аз така и не си поръчах нищо от серията, че се бях прекалила с другите неща, но една колежка си го взе и много го хареса...

Последна редакция: пн, 06 мар 2006, 11:57 от nad_tab

# 33
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Не не я замества - съвсем друга е , засега не видях заместител на серията с липозомите.
Инак в сегашната кампания много примамлива е нетната оферта, ама какво ще дойде от нея не е ясно - сигурно голяма част ще са изчерпани вече.
Хм. Понеже точно така се и казват...Rich Moisture като бившия рич мойсчър и прочие...

# 34
  • София
  • Мнения: 10 309
Бу, раничко е за тази серия.... след месец-два ще чуеш отзиви...

# 35
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Бу, раничко е за тази серия.... след месец-два ще чуеш отзиви...
Joy дотогава сигурно и сама ще имам наблюдения Laughing
Надали ще се стърпя, без да опитам поне 1-2 от нещата... Доволна съм от липозомите и рич мойсчър, та храня вяра и в новата серия.

# 36
  • Мнения: 2 596
Над-таб, много благодаря. Аз също мисля да си взема Cream от муса.
Нали не ти е суха кожата? После да докладваш, дали ти е харесал  Wink
Всъщност е суха. Хммм.

# 37
  • София
  • Мнения: 10 309
Над-таб, много благодаря. Аз също мисля да си взема Cream от муса.
Нали не ти е суха кожата? После да докладваш, дали ти е харесал  Wink
Всъщност е суха. Хммм.
Забрави за муса тогава  Wink ще ти изсуши кожичката.... по-добре си вземи успокояващия ФДТ Thinking

# 38
  • Мнения: 1 645
Ами и аз вече съм си напрвила проекто-поръчка,благодарение на nad_tab.И аз се нареждам на опашката да ти благодаря за каталога и да те поздравя,след като прочетох колко доволна е останала Иванджелин.Много се радвам на хора като теб-сериозни,инициативни,на кито може да се разчита.От мен комплимент newsm10

А аз сега отново съм в очакване на кашончето от България и нямам търпение.

# 39
  • Мнения: 1 645
Момичета...един наскоро изпробван трик.
Купих си овлажняващия крем с тониращ ефект и го ползвам като дневен и основа за грим.Тонира и изравнява тена,но аз слагам допълнително малко фон-дъо-тен след това за прикриване на туй онуй.Искам да споделя,че ефекта е поразителен.Поставен върху този крем фон-дъо-тена се разнася по добре,покрива по добре,седи по естествено,кожата ми направо сияе...направо се слива с цвета на лицето и то седи някак си по свежо и естествено.

П.С.  И аз си поръчах муса цвят Крем и направо според това което казвате в комплект със същия крем ще е много добре.

# 40
  • Мнения: 2 596
Над-таб, много благодаря. Аз също мисля да си взема Cream от муса.
Нали не ти е суха кожата? После да докладваш, дали ти е харесал  Wink
Всъщност е суха. Хммм.
Забрави за муса тогава  Wink ще ти изсуши кожичката.... по-добре си вземи успокояващия ФДТ Thinking
Ок, и без това повече си мислех за него, благодаря ти, пак ще те послушам да знаеш. Даже има един овлажняващ със стягащ ефект, може от него да пробвам.

# 41
  • София
  • Мнения: 10 309
мими... благодаря за комплиментите... козметиката и фотографията са областите с които ми е страшен кеф да се занимавам  Embarassed направо си мисля дали да не си сменя професията  Mr. Green лелееее... скъпия ако ме чуе  Party

Момичета...един наскоро изпробван трик.
Купих си овлажняващия крем с тониращ ефект и го ползвам като дневен и основа за грим.Тонира и изравнява тена,но аз слагам допълнително малко фон-дъо-тен след това за прикриване на туй онуй.Искам да споделя,че ефекта е поразителен.Поставен върху този крем фон-дъо-тена се разнася по добре,покрива по добре,седи по естествено,кожата ми направо сияе...направо се слива с цвета на лицето и то седи някак си по свежо и естествено.

П.С.  И аз си поръчах муса цвят Крем и направо според това което казвате в комплект със същия крем ще е много добре.
Имай предвид, че за мен овлажняващия крем с тониращ ефект беше много тъмен,   а цвят Крем перфектно ми се слива с кожата... да не се окаже че ти е светъл  newsm78


Биси, стягащия ФДТ да не те стегне прекалено, с тази суха кожа  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 1 645
мими... благодаря за комплиментите... козметиката и фотографията са областите с които ми е страшен кеф да се занимавам  Embarassed направо си мисля дали да не си сменя професията  Mr. Green лелееее... скъпия ако ме чуе  Party

Момичета...един наскоро изпробван трик.
Купих си овлажняващия крем с тониращ ефект и го ползвам като дневен и основа за грим.Тонира и изравнява тена,но аз слагам допълнително малко фон-дъо-тен след това за прикриване на туй онуй.Искам да споделя,че ефекта е поразителен.Поставен върху този крем фон-дъо-тена се разнася по добре,покрива по добре,седи по естествено,кожата ми направо сияе...направо се слива с цвета на лицето и то седи някак си по свежо и естествено.

П.С.  И аз си поръчах муса цвят Крем и направо според това което казвате в комплект със същия крем ще е много добре.
Имай предвид, че за мен овлажняващия крем с тониращ ефект беше много тъмен,   а цвят Крем перфектно ми се слива с кожата... да не се окаже че ти е светъл  newsm78


Биси, стягащия ФДТ да не те стегне прекалено, с тази суха кожа  Mr. Green
И аз съм така...козметика и фотография са ми едни от хобитата,после се почва-мода,дизайн,обзавеждане....и мога да изреждам до утре.Ама нито едно не ми е професия и ако трябва да избирам между тях-не знам newsm78Най вероятно бих избрала мода и дизайн,но това е една друга тема Grinning Grinning Grinning
И на мен ми идва тъмничък малко тонираия крем ама нали слагам и фон-дъо-тенче та резултата,както вече казах много ми хареса....като добавиш и перлички...ммммм,супер.

# 43
  • София
  • Мнения: 10 309
Мими, почвам да се чудя  newsm78  в Холандия няма ли по-качествена козметика, че чакаш от БГ Ейвънска да ти донесат???
Аз лично все гледам козметиката която купувам да не е от тук, това е и една от причините да се насоча към Ейвън, поне знам че не е менте  Mr. Green
А иначе муса е произведен в Германия  Wink

# 44
  • Мнения: 1 645
Веднага ще ти отговоря Peace
Тук козметиката е горе долу същата като в България-същите марки,същите продукти...е,тук таме и нещо друго.Аз ползвам и Клиник и Ланком,но С Ейвън съм си свикнала,доволна съм а и има продукти които не заменям за нищо.И тук има Ейвън,дистрибуторстват от Германия...ама цените са със същите цифри само че в евро,което е двойно по скъпо.Тук фирмат е и с много по различни каталози-има продукти,които в българскте ги няма,има също белъо,повече бижута и аксесоари,чорапогащници,джунджурийки за дома и така нататък....Ако искаш хвърли едно око тук www.avoncosmetica.nl,въпреки че на каталог изглежда съвсем различно.

Общи условия

Активация на акаунт