Ейвън-IV

  • 10 802
  • 315
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

katyadjin, чудно защо ти правят проблеми при връщане на продукт. Моята зонална мениджърка сто пъти ме предупреди че всичко се връща без проблем и няма причина която да е НЕизвинителна. Заради един невърнат продукт можем да огорчим клиент и да го загубим.

Аз както казах съм връщала само 1 продукт - спрей за освежаване на косата, ама мацките от офиса ме засипаха с въпроси, та ми стана неудобно и си мисля, че всеки път ще е така. А досега не съм имала недоволни клиентки Simple Smile

# 16
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
nad_tab, не ми стана много ясно от снимката - каква е далаверата със шампоаните от АТ - купуваш един за 5,20 и втори за 1,00 лв. Такали е? и те са от малките от 250 мл., нали?

# 17
  • София
  • Мнения: 10 309
nad_tab, не ми стана много ясно от снимката - каква е далаверата със шампоаните от АТ - купуваш един за 5,20 и втори за 1,00 лв. Такали е? и те са от малките от 250 мл., нали?
Ахъм  Wink

# 18
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
nad_tab, не ми стана много ясно от снимката - каква е далаверата със шампоаните от АТ - купуваш един за 5,20 и втори за 1,00 лв. Такали е? и те са от малките от 250 мл., нали?
Ахъм  Wink

ТЕНКЮ Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 10 309
над-таб, първо да те нацелувам за каталога , много щастлива ме направи да знаеш. Сега имам питанка към новия аромат Dreamlife Bliss, как ти се стори от ароматната страница? И можеш ли да го опреличиш като тип на някой от ейвънските парфюми (мен хич ме няма в усещанията, кой парфюм е цветно-ориенталски, кой цветно-дървесен, кой н`ам си какъв Embarassed, примерно моя Perceive никога не бих го определила като цветно-ориенталски ама така го водят Thinking)
Янче... със запушен нос съм и мирисах, мирисах и така и не успях да преценя миризмата  Embarassed ако искаш ще ти пиша на лични след 2-3 дена като ми мине  Wink

# 20
  • Мнения: 8 462
Мерси за каталога!  bouquetРазгледах го и вече си набелязах някои неща! Wink

# 21
  • Мнения: 1 063
  Ако има книга за похвали нещо в Avon (за печелене на точки за представителя) отивам да попълня за nad_tab! Днес поръчах  Anew Clinical Lift And Tuck и днес го получих!Ей така разбирам аз нещата. И не съм фен на тази козметика (това ми е първи продукт, който мира нямах да получа), но ми направи страшно добро впечатление кожата на лицето на nad_tab и се изненадах, когато разбрах, че е ползвала фон дьо тен под формата на мус - стои много естествено. А наред с моя Anew получих от нея картата платинум, както и няколко тестерчета в добавка, за което също благодаря.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Мерси за каталога!  bouquetРазгледах го и вече си набелязах някои неща! Wink
охоооооооооо, аз даже проекто-поръчка вече си написах  Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 10 309
Иванджелин, засрами ме  Embarassed
Само да ви каза, че муса не е покривен! Не очаквайте да прикрие недостатъци на кожата, по-скора, матира лъскавите участъци  Wink и перфектно се слива с кожата, нанасям с пръсти, аз съм абсолютен аматьор в нанасянето на ФДТ и нямам гъбички, но с този нямах проблеми стана от раз  Mr. Green

# 24
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Иванджелин, засрами ме  Embarassed
Само да ви каза, че муса не е покривен! Не очаквайте да прикрие недостатъци на кожата, по-скора, матира лъскавите участъци  Wink и перфектно се слива с кожата, нанасям с пръсти, аз съм абсолютен аматьор в нанасянето на ФДТ и нямам гъбички, но с този нямах проблеми стана от раз  Mr. Green
Всички известни гримьори препоръчват нанасянетона фон дьо тена с пръсти, защото така се затопля и нанася равномерно и най-вече не се хаби материал и няма бактерии по гъбите Grinning, така че не ти трюбва гъбичка, може само да си вземеш от шпатулките за грим на АВОН, ако все още ги има...ама май не ги виждам.. Confused

# 25
  • София
  • Мнения: 10 309
Иванджелин, засрами ме  Embarassed
Само да ви каза, че муса не е покривен! Не очаквайте да прикрие недостатъци на кожата, по-скора, матира лъскавите участъци  Wink и перфектно се слива с кожата, нанасям с пръсти, аз съм абсолютен аматьор в нанасянето на ФДТ и нямам гъбички, но с този нямах проблеми стана от раз  Mr. Green
Всички известни гримьори препоръчват нанасянетона фон дьо тена с пръсти, защото така се затопля и нанася равномерно и най-вече не се хаби материал и няма бактерии по гъбите Grinning, така че не ти трюбва гъбичка, може само да си вземеш от шпатулките за грим на АВОН, ако все още ги има...ама май не ги виждам.. Confused
Въйййй... значи без да искам съм действала като професионалист  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 596
Над-таб, много благодаря. Аз също мисля да си взема Cream от муса.

# 27
  • София
  • Мнения: 10 309
Над-таб, много благодаря. Аз също мисля да си взема Cream от муса.
Нали не ти е суха кожата? После да докладваш, дали ти е харесал  Wink

# 28
  • Мнения: 153
За разлика от предишния каталог тук има много интересни предложения. Ще се възползвам както винаги. Чакам с нетърпение четвъртък да взема поръчката

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Я...нова серия на ниски цени...Avon Care...някои представител да има впечатления? Те ли заместват серията с липозомите?

Общи условия

Активация на акаунт