искам да ви попитам

  • 1 126
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 042
сме купили хавлиена подложка и не  потапям ушите.
за нещо подобно говоря 
http://www.family-bg.com/catalog/prX_657.htm

PeaceАз ползвах същата подложка, когато синът ми беше малко бебе.

# 16
Ани е почти на 6 месеца, но все още й пазим ушичките. Използваме обикновена ваничка , а под главата й слагаме силиконова възглавничка, която е специално за къпане. Продават ги в два размера. Малката ни служеше  до 3-я месец, после минахме на по-голямата. Възглавничките са много удобни, можеш да ги купиш от всеки детски магазин и  не са скъпи. Забелязала съм обаче, че при къпане в мидата на ухото все пак влиза малко вода. Но досега проблеми не сме имали.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
продават специални шезлонги за къпане на бебчо; струват 5-7 лв., много са удобни, ние това ползваме, защото нашето корито не е анатомично
Peace

# 18
  • Мнения: 2 910
Не,не съм слагала.Коритото обаче е такова:



и главата и винаги е била на по-високо.

Нашето корито е същото и е много удобно, но започнахме да го използваме към 4-5м.
Преди това къпахме детето в обикновено и винаги слагах подложка и пазех ушите.

# 19
  • София
  • Мнения: 39 764
Аз слагах пелена под главата, педиатърката ми каза, че е хубаво да не й мокря ушите. Сега вече има страхотни коритца, пък и всякакви възглавнички за къпане.

# 20
Да има,но не могат да се ползват дълго,защото бебето расте!Аз ползвах само подложка за къпане,която се слага в обикновено корито!

# 21
  • Мнения: 10 758
Винаги съм пазила ушите.Слагам памуче.В началото ги къпех с хавлиена подложка, после без нея.

# 22
  • Мнения: 4 392
Ние отначало ги пазехме.Слагахме вьзглавничката от нашата вана с една сгьната пелена отгоре.

# 23
  • гр. СОФИЯ (1000)
  • Мнения: 73
Ние също пазим ушичките, ако влезе вода в тях могат да се възпалят.

Общи условия

Активация на акаунт