Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 838
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 199
Студено е, но поне най-накрая грее слънце. Не помня от кога не се бях будила на ясна утрин.

# 241
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И при нас е ясно и слънчево. Много е приятно сутрин да погледна Тунджа. Покрай нас минава неин ръкав с две три отклонения. Всеки ден ги следя дали се сливат, което означава, че е придошла. Днес са почти слети, но още може.

# 242
  • София
  • Мнения: 18 679

Белинда, а от сайтове не поръчваш ли? Последно търсих и взех по два термоклина и термоблузи на всички ни от всеизвестен англ. сайт на символични цени.
Ми, не. Така и не се научих да пазарувам онлайн, за което съжалявам, защото има много изгодни неща, но аз съм чешит - за да поискам нещо, трябва да го премеря, да му усетя материята, да си го "позная". Купувала съм чат-пат онлайн, но толкова рядко, че не се брои. Заради такива като мен ще пребъдат стария тип магазини Simple Smile А иначе и в декатлона не беше скъпо - термо блузи и клинове за под екипа по 9 лв. взех. Не че разбирам от ски-неща, но ми се струва съвсем ок като цена, хубави са, мекички, не боцкат, топлят. Поларите бяха от 5.50 до 20 лева. Абе - приемливо Peace
Времето е чудно. И аз си направих разходка с децата, закъсняхме за училище и работа, но пък успяхме да стъпим в едно кучешко лайно, което значи, че днес ще ни върви Mr. Green
Немския коледен базар е много хубав. Ние всяка година ходим на греяно вино и наденички.
Довечера и аз ще пека риба, че сутринта мислех да размразя една кайма за Лилянините ...как се казваха, онези неща с картофите?...обаче забравих да я извадя от фризера и тъкмо по пътя за насам си мислех - дали да не пекна една рибка Wink

# 243
  • Мнения: 4 199
О, фрикаделите. И аз правих, харесаха се. Сложих и маслини, тъй като малкото умира за тях.

# 244
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
Добър да ви е деня! Снощи получих потвърждение за една поръчка от амазон, доволна съм. Напоследък доста пазарувам онлайн. Очертава се голям списък с книги, които в края на седмицата ще купувам. Ей, най-после почнаха да пускат повече електронни книги и на български.
В чуденка съм за менюто днес, та надничам вие какво сте намислили, може някоя идея да ми е от полза  Grinning.

# 245
  • Мнения: 4 892
Тази година и аз мисля да посетя Немския коледен базар.
Искам да кажа, че след малко излизаме по задачи, аз, баща ми, свекърва ми и малката. Голяма банда.
Искам също да кажа, че възнамерявам да намаля форума. Не, че ми пречи, нито пък имам кой знае колко съществени неща да правя, ама нещо имам нужда.

# 246
  • Мнения: 4 199
Аз се чудя дали да не е спаначена супа. Супа силно казано, тъй като слагам доста ориз и сирене и си става с доста гъста консистенция.

Нино, ако ще го намаляваш, да не е за сметка на тази тема Naughty И аз сега си наваксвам за осемте години регистрация, но скоро ще се секне и моето царство-господарство Simple Smile

# 247
  • София
  • Мнения: 17 285
Тази и следващата седмица в Лидл ще има ски екипи - този четвъртък за възрастни, следващия - за деца. Това е каталога http://issuu.com/lidlbg/docs/catalog_ski_equpment
Много са доволни хората, които минали година са купували за децата си, така че мисля в четвъртък да се пробвам и аз.

# 248
  • Мнения: 6 301
И аз много пазарувам онлайн, но много неща не ми стават или не ми харесват, и понеже не ми се занимава с връщане, подарявам постоянно. Затова реших да се огранича малко в покупките.

# 249
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
Аз правих снощи спанак,та да има и за днес...Ама утре мама пристига и пак ще да мисля нещо Laughing Май мусака ще да е.Били се уговорили със синчето и баба това и чака...мен никой не ме пита Crazy

# 250
  • Мнения: 12 993
И бадемовият не е никак, никак лош  Simple Smile
Жаки, много по-малка е от мен сестра ми (едната), а аз си спомням с колко топлина си говорила за брат си и по други теми, така че явно ме разбираш  Heart Eyes

Разбирм тв и още как Heart Eyes Вече е мъж, ще навърши 28, има дете, а за мен е онова момченце с големите сини очи, което вика- како, готов съм от тоалетната:) Или како, хайде да проверим дали има баба Яга под леглото, че се страхувам, и още и още. Порасналото ми братче, да ми е жив и здрав само се моля!
Когато беше на мисия животът ми се съкрати поне с година, умирах от ужас при всяко позвъняване.
Не искам да ходи никога повече!

# 251
  • Мнения: 14 308
Аз ще готвя свински късчета със зеленчуци. Лесно и бързо. Никак нямам муза през седмицата да правя по-засукани неща за ядене. Не че ми се отдава, де...
 Хубав ден, момичета и Куркума. Тук е мрачно и студено - изобщо не е поетично. Идеално е за ден в леглото с книга, ама няма...

# 252
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Момичета и момчета, аз от известно време си мисля - дали мога да се настаня трайно при вас?   bouquet

Одри, добре дошла! Hug

Не питай ами направо се мятай в приказките за манджи или квото е на дневен ред. Твърде са улисани в приказки момите да отговарят на риторични въпроси. Grinning


Кажете ми за тези Коледни базари. И назад питах, никой нищо не продума. Къде са, що са?

# 253
  • София
  • Мнения: 5 605
Тази година базара е голямо разочарование. 5 къщички и невероятна лудница. Ние бяхме в неделя с децата за малко и полудях просто. Та няма да повторим.

# 254
  • София
  • Мнения: 3 408
И моето братче ме зарадва, да ви призная.
Ще ставам леля на бебе с рогца.
И леля ще му прави сладкишчета и бонбончета.

Общи условия

Активация на акаунт