Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 838
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 18 679
Или за косми.
Може направо да се пусна по космена покривка - с един куршум два заека.

# 526
  • Пловдив
  • Мнения: 13 490
Ох, аз съм пропуснала Жаки тази вечер - подскажи къде са те давали да те видя...
Е недейте сега качва снимки, да ги оставим пак за края на седмицата  Laughing

# 527
  • Мнения: 437
Добро утро!
Минавам само да се похваля с личния ми рекорд, че за първи път от толкова време се събуждам без аларма свежа, изпих едно кафе и въобще не ми се спи.  Mr. Green
Хубав ден на всички!  Hug Blush

# 528
  • Мнения: 7 201
Добро утро.
Днес отново е студ, не колкото вчера, но все пак ..

Довечера съм на родителска среща - приемен ден. За първи път ще ходя на такова мероприятие. Rolling Eyes

# 529
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
И аз харесвам Славин. Изпуснала съм Жаки до Рачков.

Яна, като стане, ще ти пусна снимка на зелето Simple Smile

Аз използвам някое мляко по бдс за квасене. На буркан с винт слагам почти равна супена лъжица.

Тъй като гледам и с 5 години разлика има промеждутък с време за нас и мене си. Дребното вече е на почти 10, а баткото му е рано още за други работи. Няма дребоси около мен вече...

Студено е. Да вземе да има зима тая година, ама ха!

# 530
  • Мнения: 761
Добро утро, дами и гоподин Куркума! Не мож ви изчете човек. То кисели млека, пастърми, туршии, сливови, шоколади и кексове, то чудо Simple Smile Моля, за линк към сайта с топлещите и охлаждащи джаджи,YanaDG  bouquet
Аз съм тази с чая круша и смокиня, на кутийката пише Premium Herbs Fruits- моля да не се смята за реклама, струва само 1,40 лв.

# 531
  • Мнения: 15 033
Добро утро!
След второто кафе може и да живна Simple Smile Тази сутрин се събудих сякаш ме бяха били, детето рева много, ама и той не знаеше защо.
Куркума, добре изглежда туршията.

# 532
  • Мнения: 5 940
Добро утро!
Така бухам, че скоро или ще си работя сама, защото всички ще се изнижат, или мен ще изгонят
вкъщи.  Ще си карам детскоградински вируси на прилична възраст Laughing.

# 533
  • София
  • Мнения: 17 285
Ей тези чайчета много купувам аз http://www.bulgarianteacompany.com/bg/brands/gt-series/
Особено последните най-долу комбинации - липа и малина например децата много харесват, както и боровинка и ванилия.
Пикуик и Туинингс са ми супер изкуственяк, така и не можах да ги харесам - от тях си купувам само черния и зеления чай, че там нямат равни.

# 534
  • Мнения: 474
Добро утро,момичета и момче!   bouquet
Събудих се рано,рано днес и сега съм като парцал,че и нещо съм се разкиснала,та ще се мъча да пресичам болестите.
Малката днес е на ясла,след двуседмична почивка.Ще ги снимат за календари,дано да стои за снимката.
Чай пием само набран от поляната и изсушен,даже свеки ми донесе последно шипки от балкана.
Отивам да ударя още едно кафе,че да подхващам домакинството.

# 535
  • София
  • Мнения: 10 825
Добро утро!
Ама винаги ме няма като си пускате снимки. Не е честно!

# 536
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Подреждам се за буркан туршия. Снимки като няма...
Тази сутрин се събудих с цъфнал херпес. Втори за този месец, не знам какво ми става.

# 537
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
Споко,то и аз нищо не виждам,ни чувам... Laughing Ама ще наваксваме!

Привет и от мен!Ще я почвам,че няма кой да ми я свърши...работа,работа...

# 538
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
Саня, притеснено ти е или си отслабила имунната система. Аз писах с какво ми минава по-бързо и по-безболезнено - вазелин с розов конкрет.

# 539
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Точно с такъв вазелин се мажа всеки божи ден, преди да изляза, иначе устните ми се цепят зверски. Въпреки него е цъфнала гадината.
Някой има ли идея с какъв произход е името Страхил? Славянско ли е?

Общи условия

Активация на акаунт