Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 852
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 959
Сестра ми кръсти племенника на мен. Тогава разбрах и драмата на свекървите. Много е приятно да ти 'вземат' името.

Как ви завиждам за бабите. Никога не съм имала, не ги познавам..


JACKLIN*, надявам се никога повече да не преживявате подобни тревоги и много се радвам, че си добре.

# 721
  • Мнения: X
Shagya, честито! Представям си бъдещите родители колко са развълнувани. Особено ако е дълго чакано дете.

Мър, на първата снимка си супер! Не че на другите не изглеждаш добре. Колко ти е дълга косата? Изглежда много добре.

# 722
  • София
  • Мнения: 18 679
Добре де, айде и аз ще пусна онази голата снимка, с която ви плаша от вчера Joy

Страшни баби, ей Hug

Много исках и аз племеници, много, но няма да ми се получи Sad

Жаклин Hug

# 723
  • Мнения: 2 674
Нино, преди да си легнеш е хубаво да ги попрехвърлиш тези странички.



http://www.independent.co.uk/life-style/food-and-drink/the-10-be … dars-8935651.html

# 724
  • Мнения: 4 892
Серафима, линкът отваря снимка на прасе, верно, че по Коледа се коли, но мисля, че адвентисткият календар представлява друго нещо.  Crazy  дай моля те верен линк.

Ш' пиша на японския дедо Коледа.

МЪр Мяу е МЯУ!  Flutter

# 725
  • Мнения: 4 785
Благодаря ви бе, засрамих се много обаче  Embarassed.

Цвети *, тя косата ми е дълга, постоянно я режа, но расте ли расте.... не се оплаквам разбира се. Обаче колко ми е дълга не знам, гледам да не я оставям с дължина "лична мома"  Mr. Green А си взех ножица, за да си подстригвам бритона сама, защото се не трае понякога.

# 726
  • Мнения: 4 199
Мър, имаш екзотична, ''расова'' красота. Прекрасна булка си била! Всяка снимчица и клипчета си пазя от бебата. И като за първи път гледах на 4Д си глътнах граматиката, примрях и без да мигам, гледах монитора. Момата обаче безцеремонна се оказа и се показа с все прелест, та пола го научихме без особено усилие Simple Smile Макар да го знаехме още в 12-та седмица. Ех, искам пак.

# 727
  • Мнения: X
"Лична мома" ми хареса. Grinning Важното е да расте и да изглежда добре.

Вярно, че днес има много добри новини и е много позитивна темата. Дано всеки ден е така.

# 728
  • Мнения: 4 892
Нино, преди да си легнеш е хубаво да ги попрехвърлиш тези странички.
http://www.independent.co.uk/life-style/food-and-drink/the-10-be … dars-8935651.html


Мале!

# 729
  • Мнения: 12 993
Ох, Виктор Калев е голям! Сега игра Анита Майзер, много смешно, а как го бяха гримирали Joy

# 730
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
Божкееее, коментаторът на мача пак ще е без глас  Joy. Заради мача не гледах Слави, ама и тук не липсват емоции.

# 731
  • Мнения: 4 199
Аз още като видях тази Анита, с Виктор я асоциирах. И един лаф от Фейса за нея, вярно, грубичък е, но си признавам, че ме засмя Blush
 Смърт като я видял, почнал да се прави, че коси ливадата.

# 732
  • Мнения: 11 569
На мен друг ми хареса, не го знаех.
Като е била малка майка й я вземала с нея на работа, за да не й се налага да я целува за Довиждане. Mr. Green
Много хубава Мър Мяу, успях да видя. Все си мислех че си с медно- руса коса.
Климатика в спалнята отказа да работи. #Cussing out
Лека ви нощ!
Какъв е резултата, във фейса е едно затишие, което навява асоциация че сме паднали.

# 733
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
2 на 2, завършиха наравно, в 88 минута.

# 734
  • Мнения: 11 569
Благодаря ти!  bouquet
И пак- лека нощ пожелавам!

Общи условия

Активация на акаунт