Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 831
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 885
  • HH
  • Мнения: 3 257
Добре, бе хора, не разбирам едно - имаш лично негативно отношение към даден човек; хайде, приемам, че не всички ще се харесват и обичат. Ама въз основа на лична неприязън да пишеш коментар под статията, ей това не мога да приема. Още повече, че това е новина с информация, която касае доста хора и е от значение. Ама явно са ми криви разбиранията за морал.

Яна, нима в теб има и капчица съмнение, че автора на коментара има потенциала да осмисли или вникне в написаното в статията?

Мирама, знай че с каквото и да се занимаваш, без значение дали се опитваш да помогнеш на друг или на себе си, винаги ще има хора, да хора, а не човеци, които са на ниво "аз съществувам", за които да се подиграеш с някой виртуално е върха на купона.

# 886
  • Мнения: 1 525
Чета и си мисля...Разбирам защо се правят затворени групи за общуване.
Тази тема ми е любимата и една от малкото, които следя.
Жалко е, че има хора, които превръщат живота си в мисия да съсипват този на околните.
Да следят кой, какво и къде пише. И да 'забие' нож в гърба ти със споделена информация в непринуден разговор...Грозна работа.
Мирама,   bouquet

# 887
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
.

Последна редакция: чт, 27 ное 2014, 22:28 от Акаша

# 888
  • Мнения: 4 785
Mirama, зарежи. Няма как да не ти стане тъпо, на кой не би му, но в крайна сметка се вижда, че някой мишо толкова му и стиска. Напиши й го на лични, застани си поне с ника бе. Срамна и жалка история, някой не трябва да се чувства горд, а да се замисли колко жалка и малка личност е, че не може да си застане зад думите.

Иначе споко, аз всеки ден чета и чувам негативни коментари за нашия проект, та даже баш по националните медии, ама дреме им на хората какво влагаш, за да стане нещо - то винаги ще е грозно, нефункционално и едни хора ще са откраднали едни пари  Crazy Приела съм, че е въпрос на манталитет и толкова. Градивна критика почти няма - почти всичко е упражнения по плюене  Wink Та дори и лично.

# 889
  • Мнения: 4 892
Нино, показа ли се Аладин?  Joy

Сега търкам. Мисля, че ще излезе  Thinking

Мирама, тегли една майна.  Hug Не си представям как има хора, които живеят с доволно количество неприязън, злоба и отмъстителност. Това е тяхното наказание.
Не съм чела какво пише, нито знам за проекта на Мирама, но прочетох на едно място мен да ме клеветят и се почувствах отвратително.

# 890
  • Мнения: X
Не Аладин трябва да се покаже, а духчето. Grinning Макар че Аладин звучи по-добре.


Съседите готвят риба и така ми се прияде сега...може за уикенда да купя някаква рибка. Но няма аз да я готвя.

# 891
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Злобно, грозно, глупаво, написано под нещо, което е толкова истинско. Само пълен комплексар може да го напише!
Мира, инициативата и проекта са прекрасни! Поздравления за положените труд и усилия. Всяка работа с деца в положителна посока е смислена и води до добри резултати!   bouquet

# 892
  • Мнения: 4 785
Риба само готова отвън, мъжът ми си има някакви установени контакти и поръчва, после отива и си я взима. Онзи ден сьомга само правихме, а на мен ми стана лошо, не мога да понасям миризмата. Ама направо ми се догади, толкова силно, че...

# 893
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Мирама, чудесен проект. Коментарът под статията излага единствено този, който го е написал. Той затова се е скрил, не за друго. Уф, сетих се за дядо ми, лека му пръст. Той имаше такъв проблем и знам какво беше.

# 894
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз пък да споделя нещо позиивно.
Казвала съм ви какво ми е отношението към номинациите - не чета, не гласувам, не ме интересуват. Обаче разбрах, че съм номинирана в категория, която означавала най-общо казано "форумка, която харесвам". Някой ме харесва дотам, че да ме впише в тема, в която никога няма да вляза, т.е. съвсем безкористно, ей така, просто ме харесва. Че има и гласували за мен, представяте ли си Grinning Стана ми...странно, но и мило Simple Smile

На мене тия дни също ми е тръгнало на риба. споделих ви, че онази вечер пекох сьомга. Остана един котлет. Днес на обяд пак сьомга ядох, сега вечерта никой не искаше останало от онази вечер, та се наложи пак аз да го играя доброто прасе...И от тая сьомга вече светя в тъмното!

# 895
  • Мнения: X
Белинда, ти пък защо се учудваш, че някой те харесва. На мен също ми допадаш. Вземи сега да почерпиш. Grinning

Точно заради миризмата, риба се готви рядко вкъщи. Най-вече за Никулден. Laughing Но като цяло не съм чак такъв фен на рибата, за да я предпочитам често на масата.

# 896
  • Мнения: 5 940
Ситуацията вкъщи е доста изнервена. Мъжът ми е претрупан с работа, по стечение на обстоятелствата и аз тези дни съм много заета, а родителите ми са в командировка и двамата.
Това усложнява ужасно логистиката около прибирането на децата, които ходят на детска градина и на училище в съвсем различни квартали. .  
С постоянното усещане съм, че не общувам достатъчно със семейството.
Звучи като оплакване, а не исках да е така. Просто констатация. Не така си представях да живея на 35 точно преди Коледа Laughing
Мирама, негативни коментари има под абсолютно всички статии. Аз избягвам да чета.
Белинда,  гласувах за теб. Гласувах в няколко категории Grinning за първи път от години. Реших, че може да е и само една тема, но пък ми дава някакви насоки за цялостно присъствие.
 

# 897
  • Мнения: 4 892
belinda, кво се чудиш, бре! Ми приятна си си.   Hug

Хора, търкам търкам и викам - ела дух и изкъпи децата. Не дойде. Измих едното, сега след малко и другото. Егати загубения дух. Деца на къпе се оказва!


# 898
  • София
  • Мнения: 10 825
Не Аладин трябва да се покаже, а духчето. Grinning Макар че Аладин звучи по-добре.

Онзи младеж, който пее "Смуглянка", Владимир Дантес ли се казваше.... мноого ми прилича на Аладин. Нино няма да се разсърди хич ако той се появи от лампата. Само предполагам де  Wink

# 899
  • Мнения: 4 892
Ой, майко, пресвета дево! Онна, от твоите уста в лампата и после при мене, на вълшебното килимче.

Общи условия

Активация на акаунт