Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 762
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 3 404
А-а-а, взимай, направо сменяй бялата захар с меласа или мускувадо, изобщо нерафинрано.
После с квасеното аз чакам отзиви, макар, че и аз много хубаво съм намерила.

От мен лека нощ, чакам отзиви за сладкишите, че пуснах коледния дух май днес, утре да взема да украся елхата Simple Smile

# 211
  • Мнения: 2 674
Ами това мляко толкова истинско, че едвам измих шишето. Аз не съм виждала толкоз маслено от години.

# 212
  • Мнения: 4 892
Аз много ям тахан, ама само сусамов. Не съм чувала за лешников, но звучи повече от вкусно. Още утре ще се сдобия!

# 213
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Хм, след толкова сладко... подсетихте ме, че имам скрити едни смеси за крем. Набързо забърках шоколадов  със студено мляко. Обаче стана идеален мус, направо готов пълнеж за торта  Grinning

# 214
  • Мнения: 14 654
И бадемовият не е никак, никак лош  Simple Smile
Жаки, много по-малка е от мен сестра ми (едната), а аз си спомням с колко топлина си говорила за брат си и по други теми, така че явно ме разбираш  Heart Eyes

# 215
  • София
  • Мнения: 5 605
Ази, мерси. Утре още ще направя.
Ванини и аз поръчвам от сайтове.
И само да подсетя квасещите мляко за облекчението при квасене във фурна. Родих се, откакто почнах да квася там!

# 216
  • Мнения: 14 654
Естествено, че във фурната, да не съм луда, да влача одеяла, да завивам бурканите  Crazy

# 217
  • София
  • Мнения: 5 605
Аз да напомня, де!  Crossing Arms

# 218
  • Мнения: 2 674
Поръчах си очила. Седя и изчислявам кога ще пристигнат. Crazy

Може ли да кажете технологията за фурната? Само съм чувала, че се прави така...

П.С. Ядосах им се на цайсите, те с надпис на фирмата производител. Crossing Arms

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 04:55 от Серафима

# 219
  • София
  • Мнения: 18 679
Ех, изпуснала съм, когато сте обсъждали любимата ми тема - ядене hahaha
Аз да се отчета с една тиква с крем карамел, направо щяхме да се пръснем с дечко вчера. Това е от онези десерти, които ям, докато ми стане лошо, после като ми мине, пак ям Crazy

Ходих до декатлона да купувам екипировка на малкия за ски училището, реших да не си струпвам всички разходи в декември месец и правилно - имаше ужасно хубави неща за децата, дрешки, обувки, много го обичам този магазин. Но за себе си - пак нищо. Исках пухенка и спортни ботуши за преходи - е, точно три якета и два вида ботуши Confused Що така не ми върви с шопинга напоследък, не знам. В най-скоро време съвсем няма да имам какво да облека.

# 220
  • Мнения: 4 740
Момичета и момчета, аз от известно време си мисля - дали мога да се настаня трайно при вас?   bouquet

# 221
  • Мнения: 22 427
Добро утро.  Wink

# 222
  • Мнения: 2 658
Добро утро на всички.

Писах в една друга тема как квася мляко. Имам няколко термоса, специално за целта.
Мултикукърът ми има програма за кисело мляко, но не я ползвам. Просто е зает винаги с нещо друго. Laughing

# 223
  • Мнения: 22 427
Аз имам машинка за квасене с 4бурканчета. Супер е, но поради мързел рядко я използвам.

# 224
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
У нас фурната е почти постоянно заета, та си ги слагам в одеалото за през нощта и на сутринта млякото е готово  Crazy

Белинда, а от сайтове не поръчваш ли? Последно търсих и взех по два термоклина и термоблузи на всички ни от всеизвестен англ. сайт на символични цени.

Общи условия

Активация на акаунт