Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 792
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 22 430
Бях на фризьор....пак съм на късо каре...вече не мога да си позволя други ло с жалките остатъци коса,  които имам.

Гласувах само за положителни номинации. 

# 346
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Ази, честито! Като те чета - ти май си по-нетърпелива и от родителите на това бебе  Simple Smile.
И аз по зодия съм към рогатите, ама не теле  Grinning.
Темата за Закона за образованието умишлено я прескачам. Нямам нерви просто.
Сега се двоумя - списъкът с книгите ми за купуване набъбна доста и не знам дали наведнъж да купувам или да го разделя на две поръчки - по една на седмица   newsm78.
Това че телетата се впечатляват много от храна е долна инсинуация. Ей ме на - теле с асцедент теле.  Crossing Arms Трите козирога в семейството ми отдават много по-голямо значение на храната от мен.
Хм, че аз тогава каква зодия ще да съм? Сигурно не съм типичен козирог  newsm78. При нас пък останалата част от фамилията - два лъва и един рак са тези, които отдават значение на храната.

Мирама, много се колебаех за френско каре, но засега се въздържам. А ми харесва.

# 347
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
И аз към телетата. Мууу! Mr. Green

# 348
  • Мнения: 4 199
Аз съм мелез :О) Телец - Близнаци. Но поне знам хранителният ми ищах от коя зодия е обусловен.

# 349
  • Мнения: X
И аз искам къса коса, но не каре. Много харесвам такива къси прически.
https://www.google.com.mt/search?q=beautiful+short+hairstyles&am … 0CB4QsAQ#tbm=isch&q=pixie+haircut&imgdii=_

Дано не се поддам на изкушението.  Confused

# 350
  • София
  • Мнения: 3 405
Гъстата наситеност на телета в темата обяснява духа на спокойствие, невъзмутимост и добронамереност.
Съответно и размяната на рецепти през час- два, между обсъждането на наболелите житейски въпроси.

Чек, няма да ми се сърдиш, но на теб ти личи понякога, че си системно недохранено теле.
Като идвам в Малта или Варна, ще ти донеса кекс или бонбони.

Изобщо няма и да погледна тази тема, образователната.
Темата за килимите три в едно напълно ме задоволява.

# 351
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Я питайте Нино, коя е най-хубавата зодия.

# 352
  • Мнения: 15 028
Мда, вкусните рецепти са заради телетата. И Жаки е теле, та и тя такава прекрасна като нас Simple Smile

# 353
  • Бургас
  • Мнения: 7 309
ние у нас ще сме манджа с грозде. Аз Козирог, таткото близнаци,каката Дева,бебето -овен.

# 354
  • Мнения: X

Чек, няма да ми се сърдиш, но на теб ти личи понякога, че си системно недохранено теле.
Като идвам в Малта или Варна, ще ти донеса кекс или бонбони.

Пак добре че не каза друго недо-.  Mr. Green
Като каза бонбони, сега нагъвам такива:
Скрит текст:

п.п. Аз много държа храната да е хубава и много внимателно я подбирам, но никак не съм лакома и ям малки количества и то не какво да е.  Simple Smile Само с риба мога да "преям", а кекс ми се струва невероятно да ме впечатли.

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 14:32 от Анонимен

# 355
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Тюх, успокоих се, че има поне още един козирог. Ма много рогати сме се събрали тук  Mr. Green

# 356
  • Мнения: 2 658
.

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 15:56 от cordelia

# 357
  • Мнения: 14 654
Сега като един типичен телец ще се изкажа, че тези постни рецепти, които разменяхте снощи по малките часове, ги гледам с презрение. Няма ли шоколад, масло и яйца в един сладкиш, въобще няма да го ям. Орехи и банани, и лимец. Лимец!!!

# 358
  • София
  • Мнения: 3 405

Чек, няма да ми се сърдиш, но на теб ти личи понякога, че си системно недохранено теле.
Като идвам в Малта или Варна, ще ти донеса кекс или бонбони.

Пак добре че не каза друго недо-.  Mr. Green
Като каза бонбони, сега нагъвам такива:
Скрит текст:

п.п. Аз много държа храната да е хубава и много внимателно я подбирам, но никак не съм лакома и ям малки количества и то не какво да е.  Simple Smile Само с риба мога да "преям", а кекс ми се струва невероятно да ме впечатли.
Сакън. С този мъж няма как да ми мине през ума. Simple Smile Така, де, съвсем по телешки. Досега теле да яде каквото и както дойде, аз не съм срещала. Бавно, внимателно, прецизно и с повишено внимание Simple Smile

Аз, понеже съм стар потребител и си ги разпознавам.

Навън се вихрят буйни страсти, летят огньове и светкавици по темите, прединфактни състояния, линейки, чудеса, а тук си направили кротък уютен оазис с аромат на прясно изпечени хлебчета и шоколадов кейк.
Е, как да не ги разбереш къде са се скрили.

Сега като един типичен телец ще се изкажа, че тези постни рецепти, които разменяхте снощи по малките часове, ги гледам с презрение. Няма ли шоколад, масло и яйца в един сладкиш, въобще няма да го ям. Орехи и банани, и лимец. Лимец!!!
Joy
В своя защита ще кажа, че своевременно спасих нутелата на децата на Цвети.
Мога да я сглобя веднага в кейка с лимец-а , маслото и яйцата Simple Smile

# 359
  • Мнения: X
Орехи и банани, и лимец. Лимец!!!
Sick
Чак обидно ми звучи. 

Общи условия

Активация на акаунт