Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 804
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 795
  • София
  • Мнения: 7 036
Azzy, благодаря.
Нино, и моята дъщеря късаше и ядеше тапети като малка, сега се е култивирала и само рисува по стените на баба си  Mr. Green

# 796
  • София
  • Мнения: 23 096
Предстои ми тежка вечер - дъщеря ми ще украсява елхата.  Crazy (След нея и потоп.)
За пръв път ще разреша на някого да се заеме с коледната украса. Досега през живота ми това не се беше случвало. Одъртявам, ясно е.

# 797
  • Мнения: 15 028
Но имаш достойна заместничка!

# 798
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
Затуй трябва да се внимава с настойчивите съвети за лечение на особено малки деца  Hug
Аааа, пази боже, не съветвам настойчиво (пусти даскалски манталитет  Joy). Само споделям при нас какво помогна. Не съм си правила експерименти с децата, най-вече със сина, защото той е със сърдечна операция. Всичко е било все по съвет на педиатърката. Доволна бях от нея - първо ми обясняваше какво и как, често включваше и рецепти от народната медицина. Едновременно с това имах изписан и антибиотик, който трябваше да взема, ако видя, че нещата не се повлияват. Ама явно бяхме случили на лекар, много отзивчива, човечна и професионалист.
П.П. Споменах, че не съм ползвала инхалатор. Да не получа сметка за ремонт на такъв, счупен по вина на моя съвет  hahaha

# 799
  • София
  • Мнения: 23 096
Но имаш достойна заместничка!
Довечера ще си проличи. Решила съм да я оставя да си украсява елхата както знае. Най-много да й писне по някое време и да се наложи да се включа.

# 800
  • Мнения: 4 892
YanaDG   Hug  знам. Принципно си споделям.

# 801
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Искам да кажа, че ми е много мъчно и неспокойно, защото синът ми си загуби всичките събрани 40 чипа от кроасани.

Предполагаме, че ги е забравил във вторник върху шкафчетата, но до днес никой нищо не знае, нито ги е видял, нито някой  на някого ги е предал.

Силно се надявам да не са му ги откраднали! Не мога да си представя как някое дете от групата му може спокойно да открадне цяло тесте с 40 чипа или ако е било с родител, който е дошъл, за да го прибере, това е станало с поощрението му.

# 802
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
МисНоир, крайно неприятно Thinking И аз така изгубих телефон, уж забравен на място, което едва ли някой би го взел, но го няма. Лошото е, че детето ще е много разочаровано.
Моля ви, дайте идея какво да наготвя, минах през грах, боб, картофи, супа, кюфтета със сос, таскебап, нямам фурна
и това е основния проблем.   ooooh!

# 803
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Спагети? Мусака в тенджера?

# 804
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
Нино, споко, халосвам се. А мисля и че нося на майтап.

missNoir, надявам се да се намерят чиповете на сина ти. Има вероятност, ако дете ги е прибрало, родителите да не са видели какво има в раницата му или пък да вярват, че "той ми ги подари/даде назаем". И такова се е случвало.  А племеникът ми си беше прибрал в раницата за градината една опаковка антибиотик, без изобщо сестра ми да разбере. Шкафчетата в общо помещение на градината ли са или са само за тяхната група?

Еее, вече не ми се четат новини. Само катастрофи, трагедии, неприятни вести... Как пък няма да пишат за нещо хубаво. Вече чак нямам желание да си отворя пощата.

# 805
  • София
  • Мнения: 5 883
Shagya, спанак с ориз eat
Ако обичате, де...

# 806
  • София
  • Мнения: 18 699
Някакъв вид кавърма.

# 807
  • Мнения: 22 036
Шагия, синът ми обича кюфтета по Чирпански, ризото, фрикасе, винен кебаб, всякакви гювечета, тиквички с яйца и сирене, сьомга, която сервирам с талиатели със сос от синьо сирене, сметана и броколи.

И аз мразя да мисля какво да сготвя - обичам готвенето, но подборът ме влудява.

# 808
  • Варна
  • Мнения: 10 553
YanaDG, само към тяхната стая за шкафчетата.

Shagya, аз съм малко готвачка с две леви ръце, но отворих тетрадката за идеи и ето какво изкочи - пълнени чушки;
зеле със свинско с тенджера - майка ми така го готвеше;
супите си ги споменала, но освен тях - крем супа от броколи и карфиол;
спанак с ориз/лимец в тенджера
яхния зелен боб
яхния с гъби



# 809
  • София
  • Мнения: 23 096
Моля ви, дайте идея какво да наготвя...
Днес съм поръчала на майка ми да сготви горни пилешки бутчета със сметана и отделно картофено пюре.  Peace Много обичам ядене с готварска сметана, но това не е чудно предвид факта, че си падам по висококалорични храни, което е и видно от осанката ми.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт