Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 781
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 1 290
  • HH
  • Мнения: 3 257
Ходих уж за подаръци в петък. Вярно беше black, толкова черен беше, че се наложи да си купя Коледна звезда, че да не се прибера празна. Цветето ще ми е коледната украса, повече не ми и трябва.

Преди няколко дни четох темата за диванчето на Популе и се чудех как е възможно. А от няколко дни в полезрението ми влезе една друга съфорумка с една сватба  Laughing И пак се чудя, дали са истински или и те като онова предаване по НоваТВ с Нана просто са за запълване на времето тук.

# 1 291
  • Варна
  • Мнения: 6 314
От години украсяваме една и съща изкуствена елхичка-джудже, която поставяме върху хладилника, за да е недостижима откъм посегателства. Mr. Green

# 1 292
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Ходих уж за подаръци в петък. Вярно беше black, толкова черен беше, че се наложи да си купя Коледна звезда, че да не се прибера празна. Цветето ще ми е коледната украса, повече не ми и трябва.

Преди няколко дни четох темата за диванчето на Популе и се чудех как е възможно. А от няколко дни в полезрението ми влезе една друга съфорумка с една сватба  Laughing И пак се чудя, дали са истински или и те като онова предаване по НоваТВ с Нана просто са за запълване на времето тук.
  На мен ми изглежда като някакво момиче, което много си е повярвало. Което не приема чуждо мнение, но в реалния живот нещата стоят съвсем по друг начин.

Разточихме надениците с малката и пак ги върнахме на терасата да се сушат. Изчистих, изкъпах я, сега нагъва сърми, а аз се връщам към четивото. Утре съм на работа (най- сетне)!

# 1 293
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Един час учих с детето по английски. Много й е трудно, с всичко друго се справя отлично, напълно самостоятелно се подготвя, но с пустия англ. е мъка. А аз се изнервям, защото ми се струва, че е лесно и започвам да й се карам. Яд ме е!

# 1 294
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Мирама си смени ника. махна си аватара, но сега и не я виждам да пише.
Мирама, не се давай на някаква мухла. Не ѝ показвай, че е постигнала това, което е целяла.
Мен знаеш ли каква са ме наричали и тук, и там. и къде ли не. Ама прости хора, колкото щеш.

# 1 295
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Някаква жена е злоупотребила с нещо,което Мирама е споделила,така ли?
Много неприятно наистина! Sick

Веднъж разбрах,от една роднина на ММ,че нейна приятелка и наша съфорумка и е казвала дословно какво пиша тук.Гадно ми стана и на мен.Знам,че тук инфото е публично,но все пак си има морални норми.
Мира,чакаме те! Hug

# 1 296
  • Мнения: 5 940
Янечек, кажи някакви билки за кашлица, че вече не се издържа. Какво ли не пих - бира с мед и лимон, джинджифилов чай. , Сиропи Мукоплант, АCC  и този с мащерка ... Нищо не помага. По това време на деня вече става кошмар.
Преди малко забърках и на Julia 21 имуностимулантът с бадеми и мед.

# 1 297
  • Мнения: X
Славче, въпросната беше написала изключително грозен и глупав коментар за Мирама. Sick

Проблемът е, че според мен самата Мирама смята, че тази глупачка пише в темата. И затова й е неприятно да влиза. Сега, тя може и наистина да пише, но на мен не ми се вярва. По-скоро чете и слухти.

# 1 298
  • Мнения: 2 674
Детето започна да пише ръкописно. В шок съм. Аз толкова и се молех, умолявах и някакво чудо настана, седна и започна да ги рисува. Купихме и перо и мастило и дебело предупредих, че се ползват само на масата, а не на диванчето, защото ако разлее мастилото ще съм много ядосана.
 По едно време щерката реве "Мама, ще ми крещи сега, мама ще е ядосана, ох, какво да правя?!"  Пристигам аз на разузнаване и мастилото се лее по масата. Mr. Green Не се става лесно Паисий. Викането се отложи за друг път. bowuu

# 1 299
  • Мнения: 2 674
Това е някаква неприятна хорска черта да се обсъждат постоянно другите. Майка ми например, коментира някаква позната какво направила. Честно да ви кажа я спирам веднага, защото не се интересувам как някаква жена е решила да живее живота си и също така ми е абсолютно безразлично някакви напълно непознати дали си имат любовници. Като започнат да ми разказват клюки се ядосвам...

Абе питайте ме аз как съм, ще седна да коментирам странични хорица...

# 1 300
  • Мнения: 3 495
Аз точно заради случаи като този с Мирама ужасно много внимавам какво пиша за себе си. Избягвам всякаква лична информация, сега съжалявам даже и за малкото, което съм писала за себе си преди време. Туп пишат и четат ужасно много хора, като нищо може да се окаже, че точно в този момент пишем в тази тема с колежката от съседното бюро Simple Smile.

# 1 301
  • Мнения: 2 674
Ако петте удивителни са признак на лудост, то трите поста един след друг не знам на какво са признак. Laughing

Мисля най-накрая да купя плат за перде. Една година ми отне. Не е зле, не е зле...

Плат:
https://www.fabric.com

Ами пишат, аз нямам какво да крия, явно грешката е в техния морал. Седят зад екрана и злобеят Дебела, грозна, проста, но ето те са символ на всичко чисто свято и прекрасно. Умни, красиви, слаби и така до безкрай.

Аз за себе си съм чувала, че съм приятелка с Кейт Мидълтън. Да ви кажа, не ми е зле. Така сме ние кралските другарки. Flutter

Последна редакция: пн, 01 дек 2014, 05:45 от Серафима

# 1 302
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Серафима,ние да нямаме една и съща майка? hahaha
Моята е същата и ако я прекъсна,се сърди.Обаче ако я слушам,после главата ме боли и гълтам хапчета.Много и излишно ме натоварват хорските истории.

Колкото и да внимаваме какво пишем тук,идва момент човек се отпуска и споделя нещо.

# 1 303
  • Мнения: 2 674
Някаква жена, която буквално видях за две минути знам как спи с фитнес инструктура си и как мъжа и работи на две работи, а тя е зъболекарка. Моля те, кажи ми откакъв зор ми е нужна тази информация. Аз не познавам никого в този триъгълник . Mr. Green

Мъжът и да се оправя, какво ми ги разправят на мен тези новини. Grinning

# 1 304
  • Мнения: 7 690
Да си избереш уютно виртуално пространство, в което да се отпуснеш да си споделяш е като да отсееш човека, който да наречеш приятел. Не виждам огромна разлика. Този, който си си посочил за другарче също може да те посочи с пръст и да ти развее гащите.
Не спорете. От много малък град съм. Аз най-добре знам  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт