Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 735
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 1 335
  • Мнения: 1
Здравейте, чатъри! Днес може би за 20-30-ти път в моя живот попадам на бг-мама и за пореден път се изненадвам, че има хора, които имат хиляди постове. Знам, че в бг има много безработни, но все пак ми е любопитно има ли работещи хора в чата? ако има и ако са в София, моля да споделят фирмите, в които работят. Просто не мога да се начудя не ви ли писва по цял ден да си пишете коя сготвила зеле, коя миш-маш, коя как си маха космите, колко памперса сте сменили за деня и колко наакани са били.......

# 1 336
  • Мнения: 2 135
Здравейте, чатъри! Днес може би за 20-30-ти път в моя живот попадам на бг-мама и за пореден път се изненадвам, че има хора, които имат хиляди постове. Знам, че в бг има много безработни, но все пак ми е любопитно има ли работещи хора в чата? ако има и ако са в София, моля да споделят фирмите, в които работят. Просто не мога да се начудя не ви ли писва по цял ден да си пишете коя сготвила зеле, коя миш-маш, коя как си маха космите, колко памперса сте сменили за деня и колко наакани са били.......
И каква заплата вземат.

# 1 337
  • Мнения: 7 690
Извинявай, ти на кого говориш?
Само да те светна, че тук сме само милионерки, и в повечето пъти дори постовете си не пишем сами. За тази работа си има секретарки.
А ти мъж и живот от колко време нямаш, душко, че така си заби нослето в нашия?

# 1 338
  • Мнения: 12 966
Тони, баба и я гледа Мими, изпитваме се по скайп и си говорим по два часа, сега като се върнахаме каза, че ние изобщо неи липсваме, само бебето:)) Тя си е малко темерут. С малката не знам как ше се оправям, като дойде време, тя е вмайчена много. Сега като нещо не и угодя се е научила да казва, мамо, ти мен не ме искаш .!?! Откъде ги знае тези думи не знам? Например казва на баща си - мама не дава пичс( чипс) защото не ме иска и не ме обича:) ще ме побърка това дете!

Веси, добре дошла, при бременните, безработни и необезкосмени майки, драго ми е, че нахълта така:)))

Само да вметна, че аз съм Кралица на красотата и искам само супер добро отношение, като Славчо, ОК ? Joy

# 1 339
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И на мен ми е приятно, здравей, Весси77.
Особено съм поласкана, че от цяла бг-мамма първо в тази тема се напъха. Малко с шут отвори вратата, но сигурно такъв ти е темпераментът.

# 1 340
  • Мнения: 4 785
Госпожо сигурно сте в труден период... ако имахте работа, мъж, насрано дете, сега нямаше да сте в чата  (Laughing), поне според Вашите думи, но ето Ви и Вас, тук в чата на забвението и пръжките с лук. Между другото, откакто смених месото с праз, станах по-хубава, с удоволствие ще ви споделя рецепти да не се чувствате духовно сдухала от миш-маша на някаква си от чата. Гуш! И да знаете - има живот и извън реала, бъдете смела и не падайте духом!

# 1 341
  • HH
  • Мнения: 3 256
Аз искам обяснение, как безработните си плащат интернета. Това никъде го няма  Crossing Arms

# 1 342
  • Мнения: 7 690
Аз искам обяснение, как безработните си плащат интернета. Това никъде го няма  Crossing Arms


Носят документ за социално слаби  Laughing

# 1 343
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Аз искам обяснение, как безработните си плащат интернета. Това никъде го няма  Crossing Arms
Що пък да плащат? Може да ползват съседския. Тъй де, нали няма по-близък от комшията  Joy.

# 1 344
  • София
  • Мнения: 23 072
А, здрасти и на теб. Grinning Ти недей завижда... С много труд и упоритост ще достигнеш нашите висини.  Mr. Green

Пфу, какви сметки бре! Откакто мъжът ми ги плаща онлайн, нито знам колко ни е тока, нито водата, нито интернета... Пълна нирвана.

# 1 345
  • HH
  • Мнения: 3 256
Да де, но при тая безработица сигурно и съседа по цял ден седи в чата.  Mr. Green

Добре, че някой тази вечер попадна за 20 път в бгмамма, че да има какво да си приказваме.
Не съм готвила днес и утре няма да готвя. За сметка на това съм си отворила бутилка хубаво вино. Ако някой го интересува от къде имам пари за него ще споделя  Joy

# 1 346
  • София
  • Мнения: 23 072
Ако някой го интересува от къде имам пари за него ще споделя  Joy
Катя, не се прави на интересна и не пиши с недомлъвки. Какво е виното, от къде го купи, за какви пари и как си ги изкарала. Тук е уместно да си напишеш и размера на заплатата.  Mr. Green

# 1 347
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз, когато раздаваха на учителите абонаменти за Интернет, бях по майчинство, та не можах да намажа от тази благинка. Та сега и нета си плащам. Само два пъти в годината обаче, да не вися на опашки всеки месец.

# 1 348
  • София
  • Мнения: 18 679
Фрикаделите ми станах чуднички. Благодара за рецептата, отива във фейвъритс!

Здрасти, Веси. Да, има работещи хора тук. Някои сме довели мултитаскинга до съвършенство. Гледай /чети/ и се учи.

# 1 349
  • Пловдив
  • Мнения: 23 639
Почивах си от форума събота и неделя.

За пореден път казвам - анонимност няма. По две причини. По-активните от нас се изпускат, тук-там, по едно изречение. И всеки който има свободно време и ни проследи постовете назад ще сглоби картинката. Второ - интернет не е анонимно място, компютрите ни оставят следи, които са проследими след определено ниво на техническа грамотност.

Общи условия

Активация на акаунт