ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 55 тема

  • 35 508
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 276
Аша  Hug Hug Hugтемата е прекрасно оформена,както винаги
Таткото на Бела наистина излъчва спокойствие
алира е сладурче Hug как само се е наперило във ваната
тутулина аз не бих се доверила на хотел за кучета.Още повече наскоро имаше едно йорки загинало в такъв хотел   Praynig Няма ли някой съсед,познат който да си стои вкъщи по празниците и да поеме ангажимента  Thinking 

# 16
  • Мнения: 21 293
И аз не съм за хотелите  Peace

# 17
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 498
.....тутулина аз не бих се доверила на хотел за кучета.Още повече наскоро имаше едно йорки загинало в такъв хотел   Praynig Няма ли някой съсед,познат който да си стои вкъщи по празниците и да поеме ангажимента  Thinking 

За съжаление, няма при кого да я оставим, все пак празници са и не ми се иска да ангажирам хората допълнително. Ние винаги ползваме услугите на хотел за кучета, до сега в Севлиево или Велико Търново и винаги сме били много доволни от грижите, които полагат.Но сега дестинацията ни е София и за това търсим хотел / пансион / наблизо.

Все пак ви благодаря,че  проявихте интерес и ми отговорихте.


 Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 9 850
Не разбрах защо търсите хотел/пансион около София, оставете кучето там, където сте го оставяли досега. Тук честно казано не съм чувала за добър хотел за кучета, но не съм се и интересувала особено много.
Теди, егати бебчето е Балу, колкото майка си е станал почти Wink Толкова бързо порасна това куче, а все си мислех, че няма да е толкова бързо... Sad Искам да е пак бебок и да си го гушкам и да мирише на бебе Embarassed

# 19
  • София
  • Мнения: 11 127
Само не си оставяйте кучето в хотела на ЦВК!
Личен опит...

# 20
  • Мнения: 1 786
Аз да взема да се запиша тука, че току виж съм прописал пак  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 11 127
Аз да взема да се запиша тука, че току виж съм прописал пак  Mr. Green

 Hug

# 22
  • Мнения: X
Хайде и ние да се представим и покажем на 1ва страница Mr. Green
 animal037 Кучо Алира
Скрит текст:
На масата - любимо място!

И в банята, не толкова любимо Blush

Снимката в банята е страхотна!

Много се радвам, че Тайра с бебоци е на първа страница, а кученце на темичката ни е Арет.  Hug

Апелирам новите ни участници, да попълнят лексикона, който е на 1ва страничка, под снимката на Тайра с бебоци.

# 23
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 498
Не разбрах защо търсите хотел/пансион около София, оставете кучето там, където сте го оставяли досега. Тук честно казано не съм чувала за добър хотел за кучета, но не съм се и интересувала особено много.

Едното място е клиника и направиха компромис за един път от 10 дни да я гледат, тъй като пътувахме, а другото място е училище за кучета с голямо пространство тревни площи, но приемат любимци през лятото, когато не е нужно отопление. Там я оставяме понякога през лятото, когато сме на почивка и не е с нас. За зимният сезон, отопляваните площи са ограничени и заети от "ученици".......Та това е на кратко.

_Jack_ а какво означава  абривиатурата "ЦВК".... smile3555

приятна вечер на всички  
Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover

_Jack_   отговорих си сама  tooth  thumbsup   tooth

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 19:35 от tutulina

# 24
  • Мнения: 162
И ние се включваме в новата темичка! Hug
Ето го и малкия страхльо
Скрит текст:
Скрит текст:
]
Сънчо
Скрит текст:

# 25
  • Мнения: X
Мая, не са ли едрички приятелите му?
 newsm43

Пускай го с по - дребни породи в началото.
 Hug

# 26
  • Мнения: 182
Яяяяя моя мъник трябва да почерпи, че е станал куче на темата Joy Hug
Аз отдавна не съм писала, защото ми се развалят все техниките Confused
Много сладки кученца сте показали всички, да ви слушкат и да не скачат да ви изкарват въздуха като моя в момента  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 601
Честита ни темичка. Мерси Аша за труда.   bouquet

Какви сладури сте напускали отново.  Hug Продължавайте така.  Heart Eyes

А мопсчето във ваната беше невероятно.  Heart Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 3 833
Тадаааааааааааааа Wink След бурни празненства ето ни и нас Wink Ето една снимка на "тортата" на Лиса

 
Трябваше да снимам бързо, защото тя не искаше много много да я гледа Laughing Laughing Laughing

Ееее браво бе Мая. Какви хубави приятели си е намерил Лъки. Сиси не разбирам защо да го събират с по-малки породи? Лиса най-обича да играе с бебета, те най-много й се връзват да търчат като луди на поляната Laughing Laughing Laughing

# 29
  • Мнения: X
Защото го било страх, свивал се и квичал. Едрички ми се виждат, аз сигурно не бих пуснала Руфъс с тях (и него го е страх).

Много апетитна торта има Лисандра.  Wink
Хапна ли си я цялата?

Малко данък:
Скрит текст:

purple_spring виж на снимката и нашето плюшено прасенце  Hug

Общи условия

Активация на акаунт