ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 55 тема

  • 35 500
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 850
Джак, това коте много хвърчащо Simple Smile

# 46
  • Мнения: 21 282
Ау,всички са големи сладури  Hug
Джак,котето кефи с тия летящи пози  hahaha

Скрит текст:

# 47
  • Мнения: 39
Здравейте и от мен и благодаря за темичката   bouquet За сега повече ви чета, покрай Чили няма много новости, макар всеки ден да е приключение с нея.  Simple Smile За сега малко се тревожа само, че от понеделник отпуската свършва и ще седи повече сама, а с нейния лай.. дано бързо свикне, че ще се връщам само за хранене  Praynig Кученцата, които сте показали са прекрасни, а голдънчетата са просто бижу  Heart Eyes  Heart Eyes
Малко данък и от нас, тук сме на дивана, акцентът е върху зелените очи  Mr. Green
Скрит текст:

# 48
  • София
  • Мнения: 221
Здравейте и от нас Simple Smile
Вероника това е първо разгонване на Айра по мои спомени Simple Smile Нормално е то да протече атипично тоест може да е много по-дълго или късо от нормалното. Не мисля, че имаш място за притеснения, просто ще почакате малко повече за кастрацията. Относно кокала жгмъц ти е обяснила много добре  Hug
Както винаги страхотни снимки сте качили Simple Smile  Като видях бебето дого на снимките с лъки ме хвана носталгията и се зарових в стари снимки на Ати и вижте какво намерих ( по повод завиването на Бебълс )
Така я намирах всяка вечер като се прибирам от работа Simple Smile Сама си се завиваше Simple Smile
http://prikachi.com/images.php?images/370/7746370q.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/372/7746372Q.jpg

# 49
  • Мнения: 21 282
Ау,как се е завила  Crazy

# 50
  • Мнения: X
Много целувки за Дългото, сладур голям.

Супер снимки на Айра и Бианка по гръб. Много обичам тази поза, казвам й "задна разкраченост".  hahaha

Арчи както винаги облечен елегантно, чаровник.  Wink

Чарли и котчица ги видях във фейса.  Joy

Теди, голямо вързопче е била Ати, Руфъс все още така се вре и си прави хралупи.

Чили е многоо красива. С кафява "коса" и зелени очи - мадама.  Heart Eyes

Относно големите и малки породи, Руфъс прави разлика. На пинчери, болонки и други дребни се отваря, а като види някой по - висок от него свива опашлето.
 hahaha
Мисли се за голямо куче, само като е на каишка.

# 51
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
Tedi_Ati -да първо разгонване е на Айра и много благодаря и за твоя съвет .
А Ати се е постарал да се завие доста добре . Моята гледа да се пльосне на плочките а не на топличко.

За големите и малки кучета - Веднъж се изежи един пекенез и Айра побягна като ухапана  Joy. Но моята я е страх от най -различни неща - след силен вятър един път имаше обърната кофа на улицата и Айра несмееше да мине от страх.Скоро имаше Чували със събрана шума -пак я беше страх да мине покрай тях,подвила опахка и с 200 бяга  Joy

# 52
  • Мнения: 659
Да се запиша и аз,че съм пропуснала новата тема,ще пусна и снимки тези дни като имам време Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 3 833
Лиса като малка доста се пазеше от тия най-дребните кученца. Попикавала съм се от смях като дойде някое такова и нашата се лепва за мен с подвита опашка, а то е 5 пъти по-малко от нея. Сега не се интересува от размера, стига да искат да играят с нея и тя полудява Laughing Laughing Laughing

# 54
  • Мнения: 21 282
Здравейте,каква марка рибено масло взимате за козинката на кучетата ? - към тези,които дават  newsm78

# 55
  • Мнения: 8 163
Аша, благодаря! Много се кефя, че пак има кучета на темата.

Джак, с глас се смях на клипчето. Котето е абсолютно диване. Прави си и картина, и звук  Laughing Като хората, дето сами се смеят на вицовете, които разказват.

В тая връзка ето едно смешно филмче за разликата между приятеля-куче и приятеля-котка.

Много ми беше весело да видя и Ати под завивките.

Недейте да слагате всички кучешки хотели под един знаменател. Помня за йоркито, но не всеки собственик и не всички служители в кучешки хотел имат същите практики. Ако не подкрепяте този бизнес, той няма как да еволюира. Напротив - ще замре. Представете си, че аз си направя хотел за кучета в БГ. Под моите грижи кучетата биха били щастливи, а клиентите - доволни. Само че ако нямам клиенти заради единия случай с йорки, никога няма да мога нито да направя добро на кучетата, нито да спечеля от уменията, знанията и опита си.

оооо много благодаря са отговора .За кокъла - да го сваря ли тогава ? или изобщо да не го давам ?
Пак казвам и ще го повтарям, колкото пъти е нужно: не се дават термично обработени кокали. Дават се само или сурови, или от кожа.

# 56
  • Мнения: 21 282
Така е ,Фея,не всички са под общ знаменател  Peace  Hug

Това дали е добро според вас за Бела :

# 57
  • Мнения: 182
Така е ,Фея,не всички са под общ знаменател  Peace  Hug

Това дали е добро според вас за Бела :

Ами, защо не и вземеш витамини от ветеринаря ви. Аз на моя дрисльо му взимам едни, които са на бройка, има и цяла кутия де, ама са скъпички. Иначе и калций му давам, едни големи хапчета са, за козината и костите, но знам, че на по-възрастни кучета не е хубаво да се дават. Апък за рибеното масло, сигурно е добра идея, обаче ще трябва да слагаш хапчето в нещо, защото не вярвам така да си го яде, а витамините, за които говорих са с някакъв вкус и моя си ги хапва така Simple Smile Ама може да пробваш с това масло, апък то сякаш не е специално за кучета и може да си го доизпиеш ти примерно Grinning Hug

# 58
  • Мнения: 21 282
Тя е на 1 година и половина,калции сме пили преди.

Просто исках да взема нещо за козината,и четох,че рибеното масло е подходящо,да и за витамини може да питам вет-а.

# 59
  • Мнения: 182
Тя е на 1 година и половина,калции сме пили преди.

Просто исках да взема нещо за козината,и четох,че рибеното масло е подходящо,да и за витамини може да питам вет-а.

Ами те са комбинирани такива витамини, мисля че има за различни големини кучовци, ама те знаят. Казваш, че искаш за месец, те ти слагат и ти казват по колко трябва да даваш на ден. Моя по две му давам, но напоследък забравям  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт