ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 55 тема

  • 35 521
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 833
За мен това си е да възпитаваш страх в кучето. От първия й ден пускам Лиса с всякакви кучета. В повечето случаи тя ги плаши с ентусиазма си Laughing Стига тя и другото куче да са добронамерени едно към друго я оставям Wink Така се научава да си играе със всякакви кучета Wink Колкото до тортата голям зор да й я дам. Ама едно скимтене беше, на всяка крачка сяда и чака да пусна купичката.  Laughing Laughing

# 31
  • Мнения: 182
Защото го било страх, свивал се и квичал. Едрички ми се виждат, аз сигурно не бих пуснала Руфъс с тях (и него го е страх).

Много апетитна торта има Лисандра.  Wink
Хапна ли си я цялата?

Малко данък:
Скрит текст:

purple_spring виж на снимката и нашето плюшено прасенце  Hug
Ахххх мамин сладък, ушко. Все така послушен милия кротушко Hug Мойто откаченото все го хапят за дупето сякаш, такова е шило ужас  Crossing Arms Така се тръшка и мачка хич не му пука...За такова кротване мога само да си мечтая Joy Ама ти знаеш де Hug   bouquet

# 32
  • Мнения: 162
Ааа взе да показва характер нашия , а догото беличкото е по-малък от Лъки на възраст , но по размери е по-едричък и по-игрив. Докато само лягаше по земята започна и той да им скача! Иначе е любопитен ако не му обръщат внимание ходи да ги души ама обърнат ли се към него и започва да тича  hahaha Малко по малко ще се получи!

# 33
  • София
  • Мнения: 11 131
Мисля, че кучетата не правят разлика м/у едра и дребна порода - всички са кучета.  Wink
Това ми звучи, като да не контактувам с високи хора щото аз съм 1.60.  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 113
Здравейте, глудтница  Hug идвам за съвет. Арчи ще навърши 6 месеца след 13 дни, извеждам го сутрин някъде около 20-30 минути и вечер около 1 час, вечерните ни разходки са свързани със срещата с други кучета, пускане без повод тичане и игра на воля, но когато си нямаме компания е на повод и само разходка.
Та проблема ми е следният сутрин не прави нищо нито ака нито пика, а вечер почти всяка вечер на излизане ака, но с пишкането се стиска и понякога си го занасяме в къщи.  #2gunfire
Днес обмислям варианта да се прибирам на обяд за да го извеждам  за да се научиме по бързичко, но незнам дали това няма да бъде проблем ако след време не успявам да си идвам на обедната почивка. Моля за съвет? Греша ли някъде и как да го свикна да ходи навън?

# 35
  • Мнения: 224
Аша, благодаря за темата! Чудна е! Heart Eyes
Абе и аз имам едни подозрения, че Дългото не знае, че е малкогабаритно... Laughing
Ето го в компанията му:
Скрит текст:
Показали сте прелестни кученца. Харесах си едно бебе с развени уши, една миличка муцунка с пуловер, едно изкъпано тумбаче и...тортата, разбира се. Бела и Балу са ми две от любимите Б-та. Hug
*
За хотел нямам идея.
*
valonte , когато дакелът ми беше на възрастта на Арчи, правеше същото. На седем месеца свикна да върши всичко навън и повече нищо не е направил вкъщи оттогава. Извеждам го два пъти - сутрин и вечер. Обедни разходки правим, само ако вечерната разходка ще е по-късно от обикновено. Аз бих проявила още малко търпение, но не бих въвела обедна разходка, ако после няма да е част от режима на Арчи. Той ще си я иска и ще си я търси. Успех! Simple Smile

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 10:00 от marta1

# 36
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 753
Ох досега ви четох момичета . Страхотни снимчици сте качили , много сладки са всички и Руфас с пуловерчето и Лисандра с тортата и ( да е жива и здрава )и мопса в банята .Лъки с страшен чаровник .

АША  и на тебе благодарности за труда за новата тема   bouquet

и нашия данък
, ,

 ,

# 37
  • София
  • Мнения: 11 131
И Бианка може така.  Mr. Green

# 38
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 753
Бианка  Joy -големи сладурки са .

Аз имам 2 въпроса
1- имам един суров кокал от свински джолан -мога ли да го дам така на Айра? (без да го вара )
2- днес е 8 ден от началото на разгонването и -ама още кърви -много ми се вижда . След месец ще я кастрирам така реших - ама малко се притеснявам . Няма да има проблеми нали ? Някакви съвети да ми дадете -или е нормална и лека процедурата .

благодаря предварително    bouquet

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 10:41 от Вероника@

# 39
  • София
  • Мнения: 11 131
Свинско сурово - НЕ!
За кастрацията изчакай поне 2 месеца след разгонването,
от приятел ветеринар съвет е това!

# 40
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 753
оооо много благодаря са отговора .За кокъла - да го сваря ли тогава ? или изобщо да не го давам ?

# 41
  • София
  • Мнения: 11 131
Знам, че сурово свинско месо може да носи зараза от фалшив бяс.
Но пък кокали само сурови се дават, по добре не го давай.
Или ако го вариш ползвай само бульона.

# 42
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
Развихрила съм се с един безкраен ремонт и рядко ми остава време да ви чета.
Целувки на всички стари и нови муцунки в темата.

Да припомня: сър Арчибал Шпаньолов Пижов на кокерската среща в неделя


(Тази неделя ще има отново кокерска среща. Ако има желаещи собственици на дългоухи прахосмукачки - нека ми пишат ЛС за информация)

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 11:57 от Рапунцел ®

# 43
  • Мнения: 622
Вероника, моите кървят по 2 седмици  Peace.

Лелееее колко много кокита  Flutter! Страхотни сминки на страхотни кучинки! Честит празник на Лисандра Hug!

Ашаnewsm51, благодаря за труда! Идвай по-честичко де Simple Smile!

# 44
  • Мнения: 1 786
Плащаме малко видео данък Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт