ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 55 тема

  • 35 509
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 21 293
Благодаря,пърпъл спринг,а какво е името им ?

# 61
  • Мнения: 182
Лисичка, идея си нямам как се казват  Embarassed Просто отидох и казах, че искам комбинирани витамини, те извадиха една кутия с червена капачка и май едно черно куче имаше на картинката и ме питаха колко. Аз им казах, че не знам как се дават и колко да взема, те ми обясниха и вече само като отида си казвам "За витамини идвам" Joy и така : )

# 62
  • Мнения: 21 293
Благодаря   bouquet ще говоря с вет-а първо.

# 63
  • Мнения: 182
Благодаря   bouquet ще говоря с вет-а първо.
Моля   bouquet Да, най-добре си е него да питаш, може нещо друго да ви даде  Wink

# 64
  • Мнения: 14 157
И аз купувам на Дара някакви витамини във формата на сърца, кръгли, кокалчета... И са с различни цветове. Всеки цвят съдържа различни витамини и минерали. Но и на мен ми ги дават на бройка и не знам как се казват.

# 65
  • Мнения: 406
Софиянката Чара  Simple Smile

# 66
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
ма Чара с много модерно облекло - да не говорим за кецовете  Joy

  малката лисичка попитай вета ви за тези -Opti Coat - 250 мл (Продукт с високо съдържание на сьомгово масло и В-каротин за лъскава козина и здрава кожа.)

# 67
  • София
  • Мнения: 11 127


Това е рибеното масло, което взимам аз!
Супер доволна съм, няма почти никакви косми, а какво беше предишни години...
Освен това козината е много лъскава и приятна за галене.  Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 622
Тони, това Чара на Киара ли е? Ама как го обясних, двете сестрички Чара и Киара, нали? Simple Smile Сладуранка!

# 69
  • Мнения: 406
Тони, това Чара на Киара ли е? Ама как го обясних, двете сестрички Чара и Киара, нали? Simple Smile Сладуранка!
Машке не знам чия е, но днес видях във фейса на зоомагазина от където пазаруваме бяха пуснали снимката, че им е била на гости в магазина и са я пременили с палтенце и чепички.Понеже ми се видя много интересна и я пуснах и тук.

# 70
  • Мнения: 21 293
Вероника,благодаря  Hug

Жгмъц , а ти по колко даваш в смисъл - по каква схема ?  newsm78

# 71
  • Мнения: X
Лисичке, защо не купиш витамини от вета, там ще ти обяснят какви, по колко и т.н.

# 72
  • Мнения: 239
здравейте и от мен в новата тема   bouquet
днес Ерика е добарала чувала с храната и добре че беше останало малко, около килограм и я е изяла ....  Crazy  сега се чудя кога да я храня, ходи едвам едвам с подут тумбак все едно е бременна  Grinning

# 73
  • Мнения: X
Утре по някое време и предложи храна.  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 239
ооо когато и да и предложа никога няма да откаже  Grinning , мисля утре да не я храня, за да и олекне малко  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт