Отговори
# 690
  • Мнения: 21 201
Илде Hug Наде Hug Миме Hug Бел Hug

Само мучащи и спамещи се расождат ooooh!
Гледам лошо, smile3516 smile3515 Фнимавай. Joy
Ми виж, че Патрончик е актуален в момента с фотосесията си и ние отбелязваме това събитие  Joyподобаващо.
Сега, ще стана и мучаща. Mr. Green
Скрит текст:
Да Ви се оплача, Rolling Eyes Киво заминава да живее и да работи в Америка(новината се разпостранява като топъл хляб от сутринта но, ще видим дали, ще се окаже истина), Cry до тук, ще съм май с турските Дизита. Това е златният му шанс в живота нооооо, ще се лишим от екранното му присъствие, с което сме свикнали. Rolling Eyes

# 691
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 507
То това е само слух, Наде.

# 692
  • Мнения: 21 201
Дали, откъде знаеш?
Да си кажа и аз като Ивчето не харесвам корицата на списанието но самите снимки горе-долу.
Не мисля обаче, че това е най-добрата му фотосесия от доста време насам, даже според мен е обратното.

# 693
  • Мнения: 30 820
Илде Hug Наде Hug Миме Hug Бел Hug

Само мучащи и спамещи се расождат ooooh!
Гледам лошо, smile3516 smile3515 Фнимавай. Joy
Ми виж, че Патрончик е актуален в момента с фотосесията си и ние отбелязваме това събитие  Joyподобаващо.
Сега, ще стана и мучаща. Mr. Green
Скрит текст:
Да Ви се оплача, Rolling Eyes Киво заминава да живее и да работи в Америка(новината се разпостранява като топъл хляб от сутринта но, ще видим дали, ще се окаже истина), Cry до тук, ще съм май с турските Дизита. Това е златният му шанс в живота нооооо, ще се лишим от екранното му присъствие, с което сме свикнали. Rolling Eyes
Hug Joy Joy Joy Joy е та новият ми ашкъм отлете за там Mr. Green и немал намерение да се връща Mr. Green добре че гледам сценарий а не кой участва Party

# 694
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
В инстаграма е звЕр, ама във фотосесията е арна и стои добре до Ча Peace Явно е успешна моделка щом има такава метаморфоза във фотосесията, спрямо реалния си вид, който тук там се забелязва в Инстаграм! Пък е и абла, та и е простено! Mr. Green Laughing
 Пък СС макар че не е абла си изглежда като такава и нито във фотосесия нито в сериала стои добре до Ча, с тази голяма, остра триъгълна глава ooooh!

ПП Наде харесва ми в сравнение с други такива за същото и други списания през последната година- даже имам един кошмар с един аватар на Тони, от февруарска фотосесия май беше, дето си беше лепнал една крива зъбна протеза Mr. Green На сън се стреснах и му викам махай се бе олигофрен, какво ми се хилиш виж се на какво си заприличал hahaha
Съвсем сериозно Crazy

# 695
  • София
  • Мнения: 1 426
Привет-мривет на всички  Hug.Вани, Hug,Гале, Hug,Релаксче, Hug,Миши, Hug,Зиз, Hug,Рени, Hug,Ирче, Hug,Илде Hug,Наде, Hug,Мимчо, Hug,Бел, Hug,май туй бяхте #Crazy Mr. Green.
Чачун става на новите снимки,не е муци,ама не е и Квазимодо Mr. Green.
Ирче,честити гащурки Hug.
Тя майката на Вулева не е сама-пълно ку-ку,а вчера как режеше Гала,вика и ,че заеквала hahaha hahaha hahaha hahaha

# 696
  • Мнения: 21 201
Ренка Hug аз пък съм на обратното на теб.....ако са крокозъбели и не ме грабне главната двойка хич няма, и да стигна до сценария, Stop и сериала го пиша бегал.
На мен честно казано от досегашните му фотосесии от началото на ПО най ми хареса предишната му, добре изглеждаше, даже бих казала много добре.
Линче. Hug
Докато не прочета/чуя потвърждение от Киво, ще си имам едно на ум, защото не всичко, което пишат в последствие се оказва истина.

# 697
  • Мнения: 30 820
Линко Hug Heart Eyes

По грозен от това Laughing дали може още Laughing

# 698
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Лино Heart Eyes Hug

Чей да поревем за ашкъма от Реакцията newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 инак завалията си остана неоплакан Mr. Green

# 699
  • Мнения: 15 884
Лин4е Hug Heart Eyes

# 700
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ай стига се мота тука ма #Cussing out Я, фащай парцалетка, че он денА свърши Mr. Green

# 701
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 507
Ми Наде, така пишеше, че имало слухове за заминаването му в Лос Анджелис, и че нямал намерение да се връща.
Тая манекенка била долетяла от Франция, за да се снимала специално за изданието с Чачун.
Лин  Heart Eyes Hug мерси  Hug

# 702
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Линче, Hug Heart Eyes

Зиз, Hug стига рИва, ма...ша са обезводниш... Mr. Green

Наде, Hug нема бега Киво, кви ще ги таралянка в Америка, те там него чакат... Mr. Green

# 703
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Ренка Hug аз пък съм на обратното на теб.....ако са крокозъбели и не ме грабне главната двойка хич няма, и да стигна до сценария

 newsm10

И я тоже Crazy

Помните ли че ви казах че Киво скоро няма да се снима в сериал, ако изобщо повече го направи някога ooooh! Съсипа го Еджето- съ-си-па го Twisted Evil #Cussing out Тя го издигна и тя го срина! Дори и най-хубавия сценарий да намери към сегашния момент, зрителите още дълго ще помнят този грандиозен провал и няма да си потрошат краката от бързане да го гледат отново на екран ooooh!

Казах нещо подобно и за Ча но в друга тема Mr. Green
Ча в момента е добре, защото сериала ще бъде докаран до финал Peace Смятайте щом са празнували юбилей 50 серии, сигурно и през ум не им е минавало че тази боза ще стигне до там hahaha Дано дано дано  да няма втори юбилей  newsm17 newsm17 newsm17
Но следващия му проект ще куца заради това че Батю му шеф Керо се постара максимално да изразходи образа му в общественото пространство! Натрупа се и още ще се натрупа умора у зрителите....ще им омръзне малко помалко Peace На мен ми омръзна, пък страдах от задълбочена Чачопатия Mr. Green Crazy hahaha
 Следващия му проект ще е с по-нисък рейтинг и от ПО-то, гаранция!

# 704

Общи условия

Активация на акаунт