Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 426
Ренка Hug аз пък съм на обратното на теб.....ако са крокозъбели и не ме грабне главната двойка хич няма, и да стигна до сценария

 newsm10

И я тоже Crazy

Помните ли че ви казах че Киво скоро няма да се снима в сериал, ако изобщо повече го направи някога ooooh! Съсипа го Еджето- съ-си-па го Twisted Evil #Cussing out Тя го издигна и тя го срина! Дори и най-хубавия сценарий да намери към сегашния момент, зрителите още дълго ще помнят този грандиозен провал и няма да си потрошат краката от бързане да го гледат отново на екран ooooh!

Казах нещо подобно и за Ча но в друга тема Mr. Green
Ча в момента е добре, защото сериала ще бъде докаран до финал Peace Смятайте щом са празнували юбилей 50 серии, сигурно и през ум не им е минавало че тази боза ще стигне до там hahaha Дано дано дано  да няма втори юбилей  newsm17 newsm17 newsm17
Но следващия му проект ще куца заради това че Батю му шеф Керо се постара максимално да изразходи образа му в общественото пространство! Натрупа се и още ще се натрупа умора у зрителите....ще им омръзне малко помалко Peace Следващия му проект ще е с по-нисък рейтинг и от ПО-то, гаранция!
Абсолютно съм съгласна,Бел  Peace.
Оф,вас ви мързи да фанете парцалетките,пък мен ме мързи да ида да си взема детето.Лежи ми се едно такова.....  sleepuu

# 706
  • Мнения: 21 201
Линче, Hug Heart Eyes

Зиз, Hug стига рИва, ма...ша са обезводниш... Mr. Green

Наде, Hug нема бега Киво, кви ще ги таралянка в Америка, те там него чакат... Mr. Green
Ми да, Hug имаше предложение от американски продуцент навремето за филм но отказа а и е сред листата на световно известните актьори в света. Само той и още един турчин са в тази листа.
Както и да е, докато не видя с очите си достоверно инфо си имам едно НО. Peace
Да му мисли Чачун, да гледка баЧи Joy си Киво и да взима пример. Peace
Да му мисли и с аблата Едже. Peace
Охххх смешни са с този юбилей, даже 50 серии са им много. Peace

# 707
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 507

И нацелуван даже  Mr. Green

# 708
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Пък аз, чак сега излязох от бърлогата ooooh! ooooh! ooooh!

# 709
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 507

Уникален кадър  Mr. Green
Не вярвах, че може да го направят на по-голям смешник от колкото до сега, но явно има още какво да се покаже  ooooh!

# 710
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тая па Сера с тая рокля ми мяза папата Mr. Green...а пък тоя плашипутарник Чачослав е излязъл от пътя вече ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 711
  • Мнения: 18 785
гуд морнинггг  Hug

сняяяяяяг  smile3533

# 712
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
гуд морнинггг  Hug

сняяяяяяг  smile3533
Heart Eyes Hug Party Party

# 713
  • Мнения: 21 201
Ирчеджъм, винаги може и повече. Mr. Green
Снимката е подходяща за комикс-Красавицата и Звяра но кой, кой е в случая всеки сам да се опита да разгадае пъзела. Laughing
Ох бе Зизчеееееее. Joy Joy Joy
Какво утро бе Верче леля Hug та то си е пладне.

# 714
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402

Уникален кадър  Mr. Green
Не вярвах, че може да го направят на по-голям смешник от колкото до сега, но явно има още какво да се покаже  ooooh!

Ааа може може и още Naughty Предстои чупенето на джама, а там предполагам и двамата ще реват- джамджията повече!
Още като започна миналата година ПО казах че Еджето ще направи от Яман нещо като любимия си Керим от КВФ- сълзи, сополи и бой с вятърни мелници при все единия гол г*з дето имаше ooooh! Права съм била, само дето Чачун е вкаран в още по лигав и невъзможен образ smile3555

# 715
  • Мнения: 15 884
гуд морнинггг  Hug

сняяяяяяг  smile3533
ай, 4естит ти сняг Laughing Hug

# 716
  • Мнения: 11 820
Ох,много гадно беше  ooooh! амен да се гътна егати болката дет преживях  ooooh!

# 717
  • Мнения: 15 884
Ох,много гадно беше  ooooh! амен да се гътна егати болката дет преживях  ooooh!
spoko spoko spoko

# 718
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 507
Ох,много гадно беше  ooooh! амен да се гътна егати болката дет преживях  ooooh!
Е нали с упойка  newsm78

# 719
  • Мнения: 18 785
Сисунче  Hug spoko

Лелче  Hug днес почивам уж и за мен е утро още  Joy

Маме  Hug Систър  Hug Миме  Hug Белче  Hug Звезде  Hug   и све дето забраих  Hug

Общи условия

Активация на акаунт