Количка за близнаци - тема №6

  • 133 874
  • 822
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 972
И аз си клоня към нея,но малко ме притесняват предните по-малки гуми,но ще преценя когато а видя и на живо.Сигурно ли е,че има позиция и към майката тъй като не съм виждала такъв вариант,а ако има ще е супер.Благодаря още веднъж.

# 646
  • Мнения: 215
Самата количка не се върти, но кошовете за новородени могат да бъдат монтирани с лице към мама






# 647
  • Мнения: 152

Здравейте, Да Ви се похваля, че вече си имаме количка - в крайна сметка взехме X lander - оранжево и сиво. Само сенника е поизбелял малко повече, но ще купя нов и смятам ще сме ок. Има си чувалчета, дъждобран, комарници, чанта, много е запазена, ок. 15 кг е и влиза през нормална врата. Няма зимни кошове и портбебетата, но е доста прибрана и мисля ще ни бъде ок. Да видим Simple Smile

# 648
  • Мнения: 21
И аз си клоня към нея,но малко ме притесняват предните по-малки гуми,но ще преценя когато а видя и на живо.Сигурно ли е,че има позиция и към майката тъй като не съм виждала такъв вариант,а ако има ще е супер.Благодаря още веднъж.
Една от причините, поради която избрахме Бъгито беше точно по-малките предни гуми на Бейби Монстърса. Жена ми е слабичка и ми се иска да може да преодолява всякакви терени. Виждал съм майки и с Монстърса, също добре се справят. Въпрос на личен избор е Simple Smile

# 649
  • Мнения: 215
И за нас са минус по-малките предни гуми, но все пак предпочетохме Монстъра пред Бъгито, така ми дойде от вътре, така го почувствах и не съжалявам.

# 650
  • Мнения: 972
Аз пък не мога да срещна нито една майка с Монстъра,инак ще я помоля да побутам малко да пробвам😬,но навсякъде само Бъгита срещам.Имам време още,но ми се ще да съм се ориентирала и като дойде момента да купувам направо.

# 651
  • Мнения: 21
Кажи от кой град си, сигурен съм, че някой ще ти предложи да я видиш с деца. Аз поне 2-3 бъгита бутах преди да се решим и то все на непознати. Всички гледат странно, докато не им кажеш, че чакате близнаци Simple Smile

# 652
  • Мнения: 972
От София съм,все някъде трябва да срещна някой😬😬😬

# 653
  • Мнения: 13 940
Аз съм давала на бременни да побутат количката ни за проба, Бейби Монстърс Simple Smile Това беше първата, която загледах и в крайна сметка избрахме нея. Теглото е от изключителна важност, някой път като напълня багажника ми става тежко и се маневрира трудно, и си казвам ами ако беше повече какво ли бих правила. Предните гуми не съм ги почувствала малки. Сенниците ми са от старите, не мога да взема отношение, но ми се вижда бял кахър, много ми харесва прозорчето отгоре на моя модел, децата винаги са ми под око, а и те се радват като ме видят.

# 654
  • Мнения: 21
Ако някой се интересува от Baby Jogger City Mini GT, има един в olx-a, който изглежда доста читав на снимките.
https://www.olx.bg/ad/kolichka-za-porodeni-detsa-ili-bliznatsi-b … 169d0927;promoted

# 655
  • Мнения: 972
И аз я видях и ми допадна,обаче май е доста по широка от бъгито.Загледах и някакъв техен пак модел едно над друго,но не я намирам в България,а и не знам дали ще е удобно така.Добре,че имам време,защото съм ужасно неориентирана.

# 656
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 534
Кой е основният вносител на Бъгито, т.е. къде има най-голям избор на дамаска? В някакъв чужд сайт засякох една с маймунки и искам да знам зали я има и в България.

# 657
  • Мнения: 13 940
Мисля, че Ивентас ги внасят. Не съм засичала подобна количка.

# 658
  • Мнения: 21
И аз я видях и ми допадна,обаче май е доста по широка от бъгито.Загледах и някакъв техен пак модел едно над друго,но не я намирам в България,а и не знам дали ще е удобно така.Добре,че имам време,защото съм ужасно неориентирана.
Широка и голяма е, ако ви трябва тясна, не е подходяща.
Кой е основният вносител на Бъгито, т.е. къде има най-голям избор на дамаска? В някакъв чужд сайт засякох една с маймунки и искам да знам зали я има и в България.
С маймунки е стар модел за годината на маймуната. Сега има с петелчета, почти същата е. В Ивентас (официалния вносител) на Симеоновско в София има черна, с петли и синята, която е нов модел и по-скъпа. Имат опция да поръчват обаче или поне така ми казаха в магазина.

# 659
  • Мнения: 37
http://www.prams.net/mountain-buggy-duet-3-0-double-twin-pram-ha … ar-of-the-rooster

Ето го новият модел, и тази оферта е супер, на цената тук за кошове и количка, там получавате и висок клас столчета за кола.
Сайта е надежден, преди 2 години, поръчахме нашето бъги от там.
Доставката с DHL с проследяващ номер, мисля че за две седмици дойде.

Общи условия

Активация на акаунт