Любители на Котки Тема 90

  • 52 931
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 779
Момичета, от няколко дена имаме проблеми с Оливър.
Такова мяукане не е било... Постоянно!
Иска да излиза навън и стои на вратата. Комшиите над нас имат котка и мисля, че
май я усети и се разгонва вече...
Какво друго може да е? Не го боли нищо, личи му. Просто е нервен и мяука постоянно.
Да го водя ли...  Rolling Eyes

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 104
Ей, Аша, страхотен човек си   bouquet Гарито на последната снимка цял лъв бе, с тая уста зъбата. А какво стана с едно бяло котаче, което май миналата пролет приюти и чиято сестричка имаше вродено заболяване и не оцеля?
Tari Tasartir, честито. Дълги години щастливо да си се гледате с Нансито (пусни снимков материал да И се порадваме). И ще видиш как, като се постопли и почувства по-сигурно, ще ви завладее къщата.
Hunny_bunny, момчето възмъжава, докторът ви зове...

# 737
  • Мнения: 779
Здравейте, и ние от 3.01. се сдобихме с котенце.
Дъщеря ми го прибрала от някаква пряспа, жално мяукащо, мръсно и слабо като чироз..
Заведе го веднага на ветеринар, добре че има наблизо - изписаха му антибиотичен крем за очичките, капки за нос и антибиотик, за да не развие пневмония.
Котето е на около два месеца според мен, но не мога много да преценя, около 500г е.
Една седмица изкара предимно в сън и ядене, явно беше много изтощено, чак преди ден-два се поразмърда повече из къщата.

Купихме, разбира се, веднага тоалетна с био-гранулки и, за моя изненада, почти веднага започна да пишка там. Другата работа обаче я върши ту там, ту в леглото си..
Въпросът ми е как да го отучим от ходене извън тоалетната, има ли някакви тънкости. (линкът на първа страница не се отваря).

Всякакви съвети приемам - и за грижи, и за храна.
В кабинета са му дали една много дребничка гранулирана храна - яде си я без проблем. Взех да го пробвам и с пауч, и с пастет - яде, та му плющят ушите.

О, и се сдоби с името Нанси. Wink


С предишната ни котка имахме малко проблеми, докато се научи.
Помня, че майка ми слагаше оцет, където е ходила. Най-често се случваше под леглата, защото се крият.
Те познават по миризмата къде трябва да ходят. Затова май се слага оцет, за да не им мирише и да ги гони от там. Ако искаш пробвай.

# 738
  • София
  • Мнения: 13 129
Аша, албумчето на Мики не се отваря.  Sad А Гари е с невероятна окраска. Обикновено към муцунките изсветляват, а той почернява.  Grinning 

Тари, знам, че някои котета не правят и двете работи на едно и също място. Пробвай да ѝ сложиш на още едно място тоалетна и виж дали ще има резултат. Очакваме да видим снимки на Нанси.  Wink

Интересно защо статията е станала на маймуница?  newsm78

Hunny_bunny, може би е точно това. На колко стана?

Зайченцето бяло, хубавец е Бъги с тези ясно очертани шарки!  Heart Eyes

# 739
  • Мнения: 779
Аша, албумчето на Мики не се отваря.  Sad А Гари е с невероятна окраска. Обикновено към муцунките изсветляват, а той почернява.  Grinning 

Тари, знам, че някои котета не правят и двете работи на едно и също място. Пробвай да ѝ сложиш на още едно място тоалетна и виж дали ще има резултат. Очакваме да видим снимки на Нанси.  Wink

Интересно защо статията е станала на маймуница?  newsm78

Hunny_bunny, може би е точно това. На колко стана?

Зайченцето бяло, хубавец е Бъги с тези ясно очертани шарки!  Heart Eyes


тъкмо направи 7 месеца.

# 740
  • София
  • Мнения: 13 129
Заповядайте в  новата тема

Неработещият линк за тоалетните го замених с цитати от темата. Ако някой има по-добър материал, моля да го сподели, че да го сложа. Това важи и за всяка друга важна информация.

Някой знае ли дали съществува фейс-групата от Силистра, че и тя в момента не се отваря?  newsm78

Желаещите да ги включа в списъка с любимците да ми изпратят данни и снимка на лични.  Wink

Hunny_bunny, време му е! Побързай, за да не го изтървеш навън.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт