Перилни препарати и омекотители - 27

  • 58 349
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 207
Датският Персил не беше лош прах. Bio-Tex беше изключително добър продукт. Ползвала съм го, но тогава не снимах. За бяло беше в червена опаковка, а за цветно - в зелена. То и сега е така. Но вече е преформулиран по юниливърски тертип.

# 16
  • Мнения: 5 914
Спорът за датски Персил предизвиках аз. В магазините,които посещавах-Фьотекс,Алди,и още 1-2 вериги Персил не видях. Гес пък казва,че вече не се продава. Не споря,може да има някъде,но преобладава Ариел. Уточнявам магазините за E_ve,която спомена,че съм ходила по румънски "дупки". Е,турски магазини видях,румънски-не.Дори не знам,че съществуват такива,макар,че защо не.Щом има български в Копенхаген...И не е нужно да се иронизира-всеки споделя мнения и наблюдения.Но то си е въпрос на възпитание.
И да Гес,прахът на който не си спомних в момента името е Bio-Tex.

# 17
  • Мнения: 5 207
Тя на шега писа това за румънските дупки и не иронизираше теб.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 296
Тя на шега писа това за румънските дупки и не иронизираше теб.
Жива да си, Гес!
W, извинявай, наистина не беше към теб, но когато човек общува чрез писане, понякога стават недоразумения   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 3 328
Благодаря за новата тема  bouquet
На въпроса за кауфландския Есекс - бях купувала преди време, пак в промоция. Не ми допадна като качество; Персил - пак оттам, ми харесва много повече как изпира.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 939
Включвам се в новата тема с убийствена критика към този омекотител. По-неприятно нещо не съм подушвала. От шишето е добре, но върху дрехите мирише на вкиснато грозде и увехнали, гнили цветя, а за съжаление се очертава и да е траен. Просто ужасно. А и откъм омекотяване няма кой знае какви достойнства. Знаех си, че трябва да се придържам към Максима, ама пуста краста. Гадост, сега пипнах една дреха и ръцете ми смърдят на тая ужасна смес.
Точно на това ми миришеше и на мен преди години някакъв Ленор, не можех да го понасям, а тогава свеки и майка ми го ползваха по едно и също време. Че и ужасно траен беше, та чак му се пренасяше аромата у дома, ако са прали нещо на децата като са били на гости.
Аз и без друго не мога да понасям много силни и по-специфични миризми, затова на днешната пералня си сложих от бергамотското Коколино, но само мъъъъничко и сега се носи приятен и свеж аромат при сушенето на прането в сушилнята.
Иначе гледам, че ми е на свършване праха за цветно - с Персил съм, та се чудя какъв да си купя този път. Имам си една туба немски Ариел, но много натрапчив ми идва откъм аромат след изсъхване на прането, та само за мъжовите дрехи ще го ползвам.

# 21
  • Мнения: 1 928
По въпроса за омекотителите - аз много харесвах синия Ленор, от край време, още когато се появи на пазара и така до скоро. Обаче сега са му сменили опаковката, пише NEW и е отвратителен. Старият аромат се смесва с аромат на трева, но влажна, не свежа и ми мирише някак на старо и застояло. А върху дрехите остава воня на спарено  Sick Отиде в коша и си взех розов Сано Максима  Heart Eyes В Елитис имаше само тези опаковки като торбички и нямаше как да помириша, но си спомних, че някой от вас похвали розовия и взех него. Не съжалявам  Peace Съжалявам обаче, че ми развалиха Ленора  Cry

# 22
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 449
А пък аз имам "проблем" с омекотителите направо с години...
То вярно съм тип, който обича промените във всичко,
но вече не знам от колко време не мога да намеря нещо,
което да ме удоволетворява на 100% процента, за дълго време...
Все още харесвам някои от Ленорите,
ама и те ми омръзнаха след лятото... и Сано ми омръзна, че и силно ми идва...
Обаче и се "повредих" напоследък, и изобщо не понасям много аромати около мен...
Тъй, че вече от две-три седмици някъде карам без омекотител...
Не са съвсем същите дрехите, разбира се...

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 16:18 от Butterfly_Lovehunter

# 23
  • Мнения: 501
Последно време не ползвам омекотители,но вчера от Метро взех Коколино lavender bloom ,дано да го бива,че е за 57 пранета,привлече ме цената 5,99лв. Довечера ще го тествам как е след сушилня Simple Smile

# 24
  • Мнения: 7 779
днес ги душих тези на Сано (Максима -та). един лек приятен аромат и един по-силен неприятен. това долови моето нюхо.  Laughing   ама 7 лв искаха за 2 л  #Cussing out
имаше един промо пакет на Персил - 1.5 л (за 20 пранета) + кутия дуо капсули  за 15 пранета. Всичко за 14 лв.   много ли е това ?

# 25
  • Мнения: 68
Сано белия е много приятен аромат.

# 26
  • Мнения: 7 779
на мен и жълтия ми хареса , но хубавата миризма едва пробива пред по-неприятната за мен. след пране незнам коя ще надделее. предполагам ,че убавината ще изчезне.  Laughing

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 835
днес ги душих тези на Сано (Максима -та). един лек приятен аромат и един по-силен неприятен. това долови моето нюхо.  Laughing   ама 7 лв искаха за 2 л  #Cussing out
имаше един промо пакет на Персил - 1.5 л (за 20 пранета) + кутия дуо капсули  за 15 пранета. Всичко за 14 лв.   много ли е това ?

Когато Персилът е на промоция, обикновено е около 7 лв., за 20 пр. /и течния и прахът/, но без да си задължен да купуваш 2 бр. Така че, ти си прецени дали имаш нужда от капсули.

# 28
  • Мнения: 7 779
абе те са пакетирани и 2-та Персила с найлон. та този пакет пишеше ,че е на промоция от 14 лв.  това е в най-обикновено магазинче за козметика и перилни препарати.

# 29
  • Мнения: 5 207
Така всеки продукт ти излиза по 7 лева. На редовна цена гелът и капсулите са по 10-12 лева в зависимост от магазина, а при промоция не съм виждала да е падала цената под 7.50 примерно.

Между другото, подобна оферта видях в Елитис, когато купих вонящия омекотител, но не обърнах внимание на цената.

Общи условия

Активация на акаунт