SUPERNATURAL: 200 episodes and counting

  • 25 645
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 6 391
Кралска Mr. Green .

# 692
  • Мнения: 21 326
Направо кралска  Joy

# 693
  • Мнения: 6 391
Красавци Heart Eyes


# 694
# 695
  • Мнения: 6 391


А ние бяхме на ски Joy

# 696
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
Блазе ти Импалке ние ходихме на Коледа, но искам пак. Толкова да е хубаво и релаксиращо е не съм добра със ските , но виж в Спа-то много ме бива.  tooth Един, единствен път се качих и се утрепах. Joy

Последна редакция: нд, 15 фев 2015, 21:07 от Ивекс

# 697
  • Мнения: 6 391
И на мен това ми е любимата част, истинската почивка Peace . Само че тази година бях и впрегатен добитък за шейната на малкия hahaha - заслужих си сичкото процедури за релакс.
Не бих отказала и почивката на Джаред Wink .

# 698
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
Аз също не бих отказала.
Моят беше "магарето" с бебка си изкараха хубаво докато аз не си показвах много носа навън  Mr. Green

# 699
  • Мнения: 6 391
Звучи чудесно Peace .
Освен всичко свързано с термалните води, много обичам да се облека добре, да седна на припек на някой шезлонг и да гледам снега: по земята, дърветата, планините... Умирам си за синия цвят, който придобива отразявайки небето, за хрущенето му, за блясъка на хвърчащите във въздуха снежинки.
И битки със снежни топки обичам!

# 700
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
Готин Дженсън и аз обичам боя със снежните топки, но да съм от печелившият отбор  Wink

# 701
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Благородно ви завиждам.  Hug Не знам вие къде сте, но в България имаше сняг точно за два дни . Най- ми е жал за децата - искат милите сняг , за да си играят, но няма, нямаааа .....

# 702
# 703
  • София
  • Мнения: 412
Ааа, ние си имаме сняг  Peace Даже снежните човеци не могат да се стопят. Но това в софийско...

# 704
  • Мнения: 6 391
Тази зима е по-студена от обикновено, сняг имаме и в момента, обаче едно е в града (където по-скоро ми пречи), съвсем друго е в планината Heart Eyes . Тук трябва да съберем сигурно от целия двор, за да можем да построим що-годе прилична крепост, а почивката беше твърде кратка за това. Ето повод да повторим скоро Wink .

10.14 "The Executioner's Song" Clip:



PS. Поздрав за съгражданката ми Hug .

Общи условия

Активация на акаунт