SUPERNATURAL: 200 episodes and counting

  • 25 622
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 390
Снимката е от туитъра на Дженсън -
This Valentine's Day, I've designed my first ever limited edition tee for the #SPNFamily --> http://represent.com/jensen

От сайта от линка можете да си купите тениската и други неща със същата щампа. Без "съдържанието" от снимката Laughing обаче, за съжаление.



“It’s been 10 seasons together…which makes us all family. That inspired me to design my first ever T-shirt for you. “A man who doesn’t spend time with his family can never be a real man” -Don Corleone.
Here’s to the SPNFamily!” –Jensen

# 706
  • Мнения: 21 282
Уу,и аз искам такава  Hug

# 707
  • Мнения: 6 390
Имам нещо специално и точно за Дийн-момиче като теб -



 Joy

PS. Напредваме с темата, затова вече подготвих следващата Peace .

# 708
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
 newsm44 чакаме, чакаме.
Братовчедката на моя му подари подобна тениска  с Джаред, щеше да получи инфаркт като я видя.  Joy Вика поне да беше някоя женка. Носеше я само вкъщи. Joy

# 709
  • Мнения: 21 282
newsm44 чакаме, чакаме.
Братовчедката на моя му подари подобна тениска  с Джаред, щеше да получи инфаркт като я видя.  Joy Вика поне да беше някоя женка. Носеше я само вкъщи. Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 710
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Не е смешно Лисо на мен ми беше идеална до колената, но милото не я даваше  Joy

# 711
  • Мнения: 21 282
Не е смешно Лисо на мен ми беше идеална до колената, но милото не я даваше  Joy
Mr. Green

# 712
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Къв е смешен Дженсън.  Joy

# 713
  • Мнения: 6 390
Хм, аз май нямам нищо "супернатурално" освен книгите. По едно време много ме блазнеше мисълта за реплика на дийновия пръстен от първите сезони.



Обаче общо взето не нося бижута освен годежния си пръстен (но не и халката Mr. Green ), та може би е по-добре, че се отказах Wink .
А, не, излъгах. Няколко пъти съм си слагала временна антидемонска татуировка на... да речем едно оригинално място Mr. Green .

# 714
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Ах, ти  Mr. Green
Впорчем нося само халката. Нищо не мога да търпя на ръцете, врата и ушите си, освен.... Mr. Green

Последна редакция: ср, 18 фев 2015, 02:22 от Ивекс

# 715
# 716
  • София
  • Мнения: 412
Импалка, благодаря за поздрава  Hug
И аз не мога да нося никакви бижута, побъркват ме просто... Но това с временната татоо е добра идея  Peace
Same  Joy Joy

# 717
  • Мнения: 21 282
Импалка и аз благодаря за поздрава Simple Smile

И аз като Ивекс ,нося само халката  Mr. Green





 smile3544 smile3544 smile3544

# 718
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Като заговорихме за предмети, сувенири и прочие, една позната постоянно си поръчва тениски, ключодържатели и т.н. с Дийн и Сам.

# 719
  • Мнения: 21 282
Аз пък си нямам нищо  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт