X-Factor Bulgaria - Сезон 3, Тема 6

  • 34 355
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 387

...  защото Мария и Саня с най-много участници (да поизравнят бройките малко).
Това винаги ми е било много тъпо с изравняването. Защо е нужно, ако например в на някой отбора има само пеещи, а в на някой друг не се справят и да махнат пеещ за сметка на някой не толкова, само за да има изравняване  Thinking

# 16
  • Мнения: 1 325
И аз Мирях го харесвам, въпреки че някак не може да блесне на тия концерти. Но мисля, че ще си тръгне, защото хората няма да го подкрепят достатъчно. Някак си сякаш не се вписва в българската действителност това момче, изглежда ми много различен от нашия манталитет и просто няма да бъде разбран.

# 17
  • Мнения: 3 403
Това винаги ми е било много тъпо с изравняването. Защо е нужно, ако например в на някой отбора има само пеещи, а в на някой друг не се справят и да махнат пеещ за сметка на някой не толкова, само за да има изравняване  Thinking

И аз не го харесвам, но ми се струва, че все гледат някой от менторите да не се почувства "ощетен" - макар че никой не им е виновен, че не умеят да покажат най-доброто от питомците си. Дано не съм права де.

# 18
  • Мнения: 972
И мен ме дразнят негативните коментари по адрес на Мирян. Не е блестящ певец, но е много харизматичен и пее приятно съвсем на нивото на Бенчев да речем или братята. Крайно време е журЕто да ни спести словоизлиянията си и да оставят нещата в ръцете на публиката  Peace
Въпрос на вкус Hug За мен Мирян не е по добър от братята. За изравняването не мисля, че е така.Даже си спомням в първия сезон бяха двама финалисти от момчетата, пък и Мара винаги е без участник рано рано.

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 20:41 от слънце87

# 19
  • Мнения: 11 607
Бебе, благодаря за темата!  bouquet

Дано Братята продължат след четвъртък........

# 20
  • UK
  • Мнения: 958
И аз Мирях го харесвам, въпреки че някак не може да блесне на тия концерти. Но мисля, че ще си тръгне, защото хората няма да го подкрепят достатъчно. Някак си сякаш не се вписва в българската действителност това момче, изглежда ми много различен от нашия манталитет и просто няма да бъде разбран.

Ами то дори и да се опита да блесне, журито сипва яко с черпака.  Mr. Green

Благодаря за темата, записвам се да ви следя отново.   bouquet

Славин ми направи много неприятно впечатление на последния концерт. Аз си пускам само отделни изпълнения да гледам, ама снощи направо...  Sick Нещо не ми допадна в него за първи път.  Sick

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
За сега само се записвам, че снощи гледах само 3 изпълнения.

Sweet 16, съсипаха песента- не ми харесаха как изпяха партиите си.
Бенчев пък, колкото и да ми е симпатичен, вече не е толкова оргинален. Да вкара толкова груб хард рок в тази мелодична и приятна песен.
Невена, имам чувството, че заваля и не разбрах над 50 процента от това, което пя.

Май съм само критична дотук, но другите не съм ги слушала още.

# 22
# 23
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 054
Благодаря за темата.
Кристина на финал !!!
Стига сте драматизирали, това не е Като лъвовете, а Х фактор. И Ана Мария я пя тази песен миналата година и се справи много добре, въпреки годините си. Мен лично по ме дразни факта,че все едни и същи песни пеят.  Tired Втръснаха до болка.

# 24
  • Мнения: X
  bouquet за темата

Предполагам, че ще изгонят Жоро или Мирян..

# 25
  • Мнения: 972
Благодаря за темата.
Кристина на финал !!!
Стига сте драматизирали, това не е Като лъвовете, а Х фактор. И Ана Мария я пя тази песен миналата година и се справи много добре, въпреки годините си. Мен лично по ме дразни факта,че все едни и същи песни пеят.  Tired Втръснаха до болка.
Точно затова мисля, че трябва да се спазват възрастовите граници.За да няма такива недоволства.Как мислиш се чувстват родителите и след снощи.Не добре според мен, за което сами са виновни.Има време за всичко.Сега е ред на училището, а кариера след това.Така или иначе сега няма да и позволят да обърне внимание на кариерата си, камо ли да ходи по участия.Е за какво да победи? Какво стана с финалистката Ана-Мария, нищо.Извинявай ако съм прозвучала грубо. Hug

# 26
  • Мнения: 13 204
Кристина на тези години пее толкова вярно, с хъс, танцува чудесно! Не ми пречи, че е малко момичето, родителите и са решили и съм доволна, че я слушам. Интересна ми е и ще я наблюдавам как се развива. За мен има по-мощен и красив глас даже от Невена, която ми е любимка.
Харесвам и Траян, Славин също.
Останалите са интересни, въздействат, но ако ги гледам. Ако имам работа и само ги слушам...

# 27
  • Мнения: 972
Кристина на тези години пее толкова вярно, с хъс, танцува чудесно! Не ми пречи, че е малко момичето, родителите и са решили и съм доволна, че я слушам. Интересна ми е и ще я наблюдавам как се развива. За мен има по-мощен и красив глас даже от Невена, която ми е любимка.
Харесвам и Траян, Славин също.
Останалите са интересни, въздействат, но ако ги гледам. Ако имам работа и само ги слушам...
Абсолютно си права, за таланта и и дума не може да става.Но съм на мнение, че ако някой искаше да работи с нея, щеше да го направи още след "големите надежди"Все пак имаме един, двама продуцента, които няма как да не са гледали предаването.Не знам защо съм против малките.Във всеки сезон съм била такава.Много харесвах Боги от първия сезон, който потвърди твърдението ми, че им записват по една песничка и после забравяме за тях.Еми защо да ги подкрепям и да си хабя парите за тях, като после ще ме оставят с пръст в уста и за да ги слушам, ще трябва да ходя по моловете.Мир. Laughing

# 28
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 054
Точно затова мисля, че трябва да се спазват възрастовите граници.За да няма такива недоволства.Как мислиш се чувстват родителите и след снощи.Не добре според мен, за което сами са виновни.Има време за всичко.Сега е ред на училището, а кариера след това.Така или иначе сега няма да и позволят да обърне внимание на кариерата си, камо ли да ходи по участия.Е за какво да победи? Какво стана с финалистката Ана-Мария, нищо.Извинявай ако съм прозвучала грубо. Hug
[/quote]

Да , но точно тези родители са позволили на 15 годишната си дъщеря да участва в предаването, което не може да не са гледали до сега и да не знаят какво я очаква. Това си е техен избор. За мен специално ползите за Кристина и всеки един от участниците ,които ще извлекат от предаването, даже и да не спечелят ,са огромни. Най-малкото изживяване, което ще помнят цял живот.
Иначе  да,  съгласна с теб, че не е подходящо да се спечели формата от деца , тъй като им е твърде рано, но щом продуцентите са го решили , ние нямаме глас, само може да им се радваме  Hug Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 12 554
Благодаря за темата.   bouquet

Аз лично нямам проблем с песента на Кристина. Форматът е за такъв, че гледам пеене и сценичното присъствие. Тематиката на песента би имала значение, ако е Детската Евровизия. А и гледайки Кристина да ви кажа честно хич не виждам 15-годишна. Може би диоптрите са ми малко де.

Общи условия

Активация на акаунт