Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 294

  • 48 732
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 293
Скрит текст:




Скрит текст:
Тази снимка в инстаграма - която бе изтрита от Тувана, гласи:
"Благодаря много. Харесах си подаръка. Стискам ви ръка."
.................
Тувана отговаря на една фенка. Размислите за нас - истина ли е, или фенски подарък. Т и Е са свързани със знака за безкрайност.

Като за последно - снимката се появи в инстаграма на Тувана и след около час, тя бе изтрита.  Аз сложих превода - отговор на Тувана към снимката, подарък от фенка.
....................
Брой страници - хайде, нЕма нужда. И без обиди за грамотност -  бутона ми е на един пръст разстояние.

Скрит текст:

 newsm51
Тц...тц...тц...Браво, mariana51! дотам ли стигнахме - да се заплашваме? Но това си има и хубава страна - сега поне знаем кой натиска бутона.
А за грамотността - ти си знаеш...

# 706
  • Мнения: 23 353


Тануша  Two Hearts Мариянка  Two Hearts  днес сте върха по първенство.
Ама, че израз сътворих  и аз newsm53

Хармония Two Hearts  те тия от "ОЧЗ" не знаят великата мисъл на Сами бей "Истината рано или късно излиза наяве"  Нека ги видя тогава ...

Този колаж ми е фаворит  newsm10

Тц, тц, тц - аз пък зная кой заплашва и то в червено, ползва главни букви за повишаване на тон / да не кажа крещене /, както и лична информация  smile3502 Добре, че възпитанието ми не позволява да го покажа.

Последна редакция: нд, 07 дек 2014, 16:22 от Марта_49

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 34 224


https://www.facebook.com/EnginAkyurekFanClub/photos/a.4338241033 … ype=1&theater

"Романтична гледка от къщата на Елмер."
................
Любов, ти прекрасно знаеш - кой, кога, какво. Лично съм ти обяснявала как стават тези работи.


# 708
  • Мнения: 2 293


https://www.facebook.com/EnginAkyurekFanClub/photos/a.4338241033 … ype=1&theater

"Романтична гледка от къщата на Елмер."
................
Любов, ти прекрасно знаеш - кой, кога, какво. Лично съм ти обяснявала как стават тези работи.

Да, точно така, Марияна...Знам...и се наслаждавам на метаморфозите...Но, ти си знаеш...Аз не съм против развитието...
Ясно ми е едно: говорим на различни езици...Аз за литература, ти за геодезия...Няма как да сме на едно мнение...Признах си още вчера, тази наука е много далеч от мен...



 newsm51
А истината е, че Енгин Акюрек не е ничий монопол...

Последна редакция: нд, 07 дек 2014, 16:31 от loveofmine

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 34 224


https://www.facebook.com/EnginAkyurekFanClub/photos/a.4338241033 … ype=1&theater

"Романтична гледка от къщата на Елмер."
................
Любов, ти прекрасно знаеш - кой, кога, какво. Лично съм ти обяснявала как стават тези работи.

Да, точно така, Марияна...Знам...и се наслаждавам на метаморфозите...Но, ти си знаеш...Аз не съм против развитието...
Ясно ми е едно: говорим на различни езици...Аз за литература, ти за геодезия...Няма как да сме на едно мнение...Признах си още вчера, тази наука е много далеч от мен...



 newsm51
А истината е, че Енгин Акюрек не е ничий монопол...

Това пък кой го е казал - да се върна да чета. В кой пост?

# 710
  • Мнения: 2 293


https://www.facebook.com/EnginAkyurekFanClub/photos/a.4338241033 … ype=1&theater

"Романтична гледка от къщата на Елмер."
................
Любов, ти прекрасно знаеш - кой, кога, какво. Лично съм ти обяснявала как стават тези работи.

Да, точно така, Марияна...Знам...и се наслаждавам на метаморфозите...Но, ти си знаеш...Аз не съм против развитието...
Ясно ми е едно: говорим на различни езици...Аз за литература, ти за геодезия...Няма как да сме на едно мнение...Признах си още вчера, тази наука е много далеч от мен...



 newsm51
А истината е, че Енгин Акюрек не е ничий монопол...

Това пък кой го е казал - да се върна да чета. В кой пост?
Айде, пак големите букви. Аз го казвам, сега...не се връщай да четеш. Просто казвам, че Енгин Акюрек си е самостоятелно лице, актьор, не е монопол на никого...Не си ли съгласна?Всеки му се радва по свой начин...

# 711
# 712
  • Мнения: 20 905


Елиф посреща гостите с пръстен на ръката - значи вече е подарен. Но Йомер обеща ваканция за тях двамата веднага щом тя излезе от ареста. 

Обаче в серията всички говорят и се подготвят за някаква  изненада. Дано двете неща да нямат нищо общо.
Дамската половина на сем. Демир усилено готви всякакви любими неща на Елиф - най-много да приготвят хапването и да идат да се нагласят  за официален годеж, който всъщност  ще е самата изненада. Предполагам за това Елиф като отвори вратата в първия момент се стъписа докато да проумее ситуацията. newsm53

От сериалският опит който имам предложението за брак  с пръстен и официалния годеж са две различни събития. 


Ами тя е с вечерна рокля, с дълбоко деколте.Кого очаква тогава, ако не е сем.Демир. newsm78

# 713
  • Мнения: 23 353
Ами тя е с вечерна рокля, с дълбоко деколте.Кого очаква тогава, ако не е сем.Демир. newsm78

Очаква ги на просто на вечеря ... пък те идат като за годеж  newsm53

Всъщност само предполагам този вариант.

# 714
  • Варна
  • Мнения: 178
 spokoМоля ви,моля ви,бъдете добри!Идвам да чета след Никулденските софри и...тука има раздвоениели,разцепление ли...Да не се захванете за думичките ми сега...Обичам да чета разсъжденията ви,не искам никой да се маха!Ето ви сега и от мен ръзсъждения.Първо:много ревове,много викове,от една сцена на друга,пак викове...нещо не съм във възторг...артистката дето играеше на папа Сами втората жена от Кузея много вика из коридорите...каква е тази работа,не е подходяща..добре,че се явява от дъжд та на вятър...Второ:Туба този път вложи целия си драматизъм във сцените в тюрмата,е кой казва,че не е добра артистка?Бива си я,бива!Трето:сценария куца,много е детски някак си,има бая наивитет в него,от триста кладенеца вода ще донесат да ни убедят как трябвало чиче да измъкне Туба от затвора,не ме убедиха много...,впрочем това за сценария го знаем всички отдавна...Четвърто:на Енгин всичко му прощавам,дори и това,че не е толкова "любовен" с Туба-е,не винаги човек има настроение,пъ и...като си представя по колко пъти изиграват сцените...Накрая...  bouquet newsm51 Two Heartsза всички!А за следващата серия нямам думи-като видях Енгин с това глуповато изражение на лицето и с букет в ръка...оф,оф,оф...

# 715
  • Мнения: 4 966
А... много ми хареса определението ти "наивен" за сценария, Галя.   bouquet Определено звучи по-добре от моето "нескопосан". Simple Smile)) И отговаря на действителността. Филм за възрастни, които не са излезли от предучилищна възраст... нещо такова се е получило в крайна сметка. Simple Smile)) Не се сърдя аз на актьорите ни грам. Правят каквото могат с материала, с който разполагат... И добре го правят, не може да им се отрече. Останалото... сме го обсъждали вече... Но има време - ще ни порадват още. Simple Smile С високопарни фрази, смешни ситуации и комични драми. Simple Smile)

# 716
  • София
  • Мнения: 2 643
Здравейте!  wavey




smile3503
Скрит текст:


# 717
  • Мнения: 1 097
Навън вече е доста тъмно и затова ще ви поздравя с добър вечер. Изкарахме серията празници,те този месец са без край.

Тази снимка е слагана многократно,но  за да подкрепя с документи усещанията си я прилагам отново.Когато я видях за първи път реших,че ще искат булка от Факултето. Много атрактивни цветове са подбрали и за букетчето и за опаковката в този цвят лилав. Супер,как да не им с е радваш на решенията на тези създатели.Лично аз съм в луд възторг.
Дилеми,моля те разясни на по-простото си другарче ,това закодирано съобщение ли е и какво значи.

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 34 224
Здравейте!  wavey




smile3503
Скрит текст:



Дали не видяха баджанака - нали са роднини - къде без него.

# 719
  • Мнения: 23 353


Най-красивият годеник от всички сериали що съм гледала  newsm03

Общи условия

Активация на акаунт