Изчистване

  • 3 789
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Здравейте,
имам един малко тъп въпрос (не видях да има такава тема). За отслабването ясно, но... освен тренировки и хранителен режим, какво друго е необходимо, за да се изчисти толкова добре човек, като тези млади българи на снимките по-долу?

ПП. Ако е писано някъде се извинявам, но с търсачката не намерих Sad

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Постоянство и воля! Laughing

# 2
  • Мнения: 93
Винстрол и анавар помагат.

# 3
  • Мнения: 58
Като за начало е добре да се тренира с инструктор, който да ти направи индивидуална програма и хранителен режим. Няма как да стане веднага и с информацията в интернет.

# 4
  • UK
  • Мнения: 1 918
И да не забравяме, че дори фитнес моделите не са толкова изчистени през цялото време. Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 933
Няма смисъл да чистиш сега ,зимата не е момента . Имай на предвид ,че много такива изчистени се тъпчат с химия! Много е трудно да се поддържа . Аз чистя лятото само , но ако искаш мога да ти кажа какво точно да правиш и без да си даваш парите при инструктори.

# 6
  • София
  • Мнения: 933
Винстрол и анавар помагат.
Как може да зарибявате хората с тези лайна . Не препоръчвам на никой употребата на анаболни стероиди ,най - вече безцелно. Фитнес инструкторите ги  пробутват на хората за да си вземат процент от продажбата..

# 7
  • Мнения: 93
Винстрол и анавар помагат.
Как може да зарибявате хората с тези лайна . Не препоръчвам на никой употребата на анаболни стероиди ,най - вече безцелно. Фитнес инструкторите ги  пробутват на хората за да си вземат процент от продажбата..
Опитах се да се пошегувам  newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 933
Винстрол и анавар помагат.
Как може да зарибявате хората с тези лайна . Не препоръчвам на никой употребата на анаболни стероиди ,най - вече безцелно. Фитнес инструкторите ги  пробутват на хората за да си вземат процент от продажбата..
Опитах се да се пошегувам  newsm78
Само дето съм се гневила напразно на коментара ти  Grinning

# 9
  • Мнения: 31
simona035 очаквам да споделиш начинът за изчистване Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 933
Споделям само на лично  Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 933
Споделям само на лично съобщение  Wink

# 12
  • Мнения: 91
може ли и на мен да споделите?

# 13
  • София
  • Мнения: 933
може ли и на мен да споделите?
Тренираш ли ? От колко време?

# 14
  • Мнения: 10
Здравей! Пробвала ли си с хранителни добавки. Аз пия fat burner преди тренировка и съм много доволна, за 1 месец успях да сваля 5 килограма. Купих си Everburn на Everbuild. Хубавото при него е, че ми дава много енергия, потя се повече и нямам толкова апетит и по този начин успявам да спазвам по-дтриктно хранителния ми режим.

Общи условия

Активация на акаунт