Ефектът при вас от лазерната епилация

  • 134 170
  • 738
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 525
BlackHole зорът са 3-те седмици (толкова ми казаха на място) преди процедурата Simple Smile
Аз трудно издържах тези седмици  ooooh!
Ама не съжалявам нито за миг. Направила съм само две процедури, но съм много доволна.
Защо ли съм отлагала  newsm78

# 106
  • Мнения: 1 687
и аз се чудя защо съм отлагала, чак ме е яд Simple Smile

никол, мерси за инфото!
а колко време отнема интима? много ме блазни той Simple Smile

# 107
  • Мнения: 12
Скоро пуснаха реклама за подобен апарат на philips някой пробва ли че аз нямам никакво време да ходя на процедури иска ми се да си ги правя у дома?

# 108
  • Мнения: 6 582
Някой нещо актуално да сподели за Ме my elos  Rolling Eyes Да го похвали, да се оплаче?

# 109
  • Italia
  • Мнения: 1 059
и аз се чудя защо съм отлагала, чак ме е яд Simple Smile

никол, мерси за инфото!
а колко време отнема интима? много ме блазни той Simple Smile

Ами различно - в началото е по-дълго, особено, ако не ти е много висок прага на търпимост. Понякога се налага да спре с процедурата, ако боцкането или опарването е по-интензивно, за да си починеш. 20-30 минути ( почивките, ако се налага), не повече.

# 110
  • Мнения: 1 906
................
а колко време отнема интима? много ме блазни той Simple Smile

При мен отне около 20 мин. Досега съм правила две процедури, ама си ме боля  Rolling Eyes . Сега имам тук-там косъмчета и растат мнооого бавно.

И аз като Alleisha се питам защо ли съм отлагала  Grinning

# 111
  • Мнения: 1 525
Simple Smile
Бикини зона и подмишница отнема не повече от 20-на минути.
При мен след две процедури почти нямам нищо  newsm78

# 112
  • Мнения: 1 687
а я ми кажете ""бразилски бикини" какво обхваща точно? докъде стига?

# 113
  • FRANCE
  • Мнения: 2 236
Всичко или може да си оставиш лентичка отпред. В лазер център си включва и косъмчетата около ануса. В инфинити мисля разделяха на зони.

# 114
  • Мнения: 1 687
мадам, златна си! Simple Smile

# 115
  • Мнения: 24
Беше много полезно да прочета Вашите коментари. Темата ужасно ме вълнва.  Thinking

# 116
  • Мнения: 1 525
Simple Smile
Ефектът е много добър.
Заслужава си парите.

# 117
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168
Абсолютно съм съгласна, вече минах трета процедура бикини + подмишници и съм почти плешива Laughing

А, в лазер център наистина ануса е фрии и е към бразилските бикини.

# 118
  • Мнения: 1 525
Абсолютно съм съгласна, вече минах трета процедура бикини + подмишници и съм почти плешива Laughing

А, в лазер център наистина ануса е фрии и е към бразилските бикини.
bouquet
И аз, и аз Simple Smile

# 119
  • Мнения: 100
Здравейте, да се запиша и аз да следя темата и да споделя личен опит  Peace

 По природа не мога да се похваля с малко окосяване, за съжаление.
На всичкото отгоре имах период с хормонални проблеми и лечение, което ги подсили още повече. От години ходя на процедури на кола маска при козметик и въпреки че окосмяването все още е прекалено много според мен започнаха да намаляват и това малко ми даде смелост да опитам и лазера, като по траен (надявам се) метод.
Главно комплексиращата ме зона е лицето - горна устна, брадичка и бакенбарди, но не се осмелих направо да почвам с тази зона и се пробвах с мишници.
Около месец преди първата процедура спрях да епилирам и минах на самобръсначка.
След първата процедура след известно време започнаха да оредяват косъмчетата и времето за растеж се увеличи видимо - бръснене веднъж седмично си стигаше напълно.
След втората процедура, като по чудо останаха много малко косъмчета и бръснене веднъж- два пъти за цял месец си бяха напълно достатъчно.
След третата процедура, за моя изненада се появиха повече косъмчета от предния месец. Не мога да кажа, че се върна първоначалния вид, но не разбирам защо се получи това. newsm78
След няколко дена мисля да направя следващата процедура и да поговоря за проблема дали е нормално.
А между другото миналата седмица направих и първа процедура за лице. За сега не виждам промяна. Проблеми свързани с процедурата нямах. Най-трудното е търпенето на космите, защото не мога да ги епилирам а да ги бръсна не искам.. Само ги скъсявам ако излизането ми навън е наложително..

Ходя в Лазерен център Армада в Пловдив. Ако някой има отзиви спрямо Армада, моля да сподели. Всичко, което видях за сега като коментари за тях, е че са много мили Simple Smile което никак не отричам и също съм много доволна, но относно ефекта от лазера нищо не видях  Hug

Ще споделя резултатите за по-напред. Стискайте палци  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт