Ефектът при вас от лазерната епилация

  • 133 805
  • 738
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 361
+ 1. И аз мисля да действам по същия начин, само че при мен бройката на момите е по-малка. Тийн периодът трябва да отмине, защото косъмчетата не биха се повлияли така, както ни се иска, заради хормоните, които бушуват по това време. След този период, мисля, че няма пречки.

# 406
  • Мнения: 279
Аз трябваше да правя подмишници, но забременях и изпратих мама. При нея се повлияха от втората процедура и сега се замислих дали възрастта има значение?

# 407
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
За момичетата- минимум две години след първата менструация. Не знам какво разбирате под "да премине тийн периодът". Живот и здраве, за 15-я РД на голямата купувам процедури и да се свършва от рано с мъката Simple Smile

# 408
  • София
  • Мнения: 12 238
За момичетата- минимум две години след първата менструация. Не знам какво разбирате под "да премине тийн периодът". Живот и здраве, за 15-я РД на голямата купувам процедури и да се свършва от рано с мъката Simple Smile
Да това имах предвид, но  при всяко дете е индивидуално. Имам време поне още няколко години.
В момента се замислям за домашен фотоепилатор. Имате ли опит с тях и дали би вършил работа за такива като нас, които имат повече от 5-6 процедури с лазер и броят на останалите косъмчета е минимален? Искам ако може поддържащите процедури да не излизат вече толкова или няма да има ефект.

# 409
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Аз имам фотоепилатор, прибран в шкафа, чисто нов. Хич даже не се и замислям да го ползвам. Мързи ме, губи ми време, а не съм убедена в ползите.

# 410
  • София
  • Мнения: 361
Aila, имам познати, които си купиха домашни фотоепилатори и съм ги разпитвала, понеже и аз преди време се интересувах. Според мен ефект от тях няма, но все пак нямам лични впечатления и опит с такива.

# 411
  • Мнения: 279
Аз съм скептична към фотоепилацията и то в домашни условия. Не се знае как във времето ще реагира кожата на такъв вид манипулация. А и от лазерната епилация за сега по-добро средство няма.

# 412
  • Мнения: 5 874
Имате ли опит с тях и дали би вършил работа за такива като нас, които имат повече от 5-6 процедури с лазер и броят на останалите косъмчета е минимален? Искам ако може поддържащите процедури да не излизат вече толкова или няма да има ефект.

За тези случаи някои студиа предлагат лазерна епилация на импулс, а не на зона.
Отделно, има електроепилация, до която също може да се прибегне, ако космите са малко на брой и по-тънки или руси.

# 413
  • София
  • Мнения: 12 238
Благодаря за отговорите.
Колежка си взе, ще изчакам отзиви от нея, а аз явно ще си продължа с лазера засега.
Благодаря за идеята за на импулси, бях забравила за тази опция.

# 414
  • Мнения: 46
Здравейте, момичета ! Спряла съм се на 2 студиа за лазерна епилация : Reversed и Derma act в София. Някоя от вас посещавала ли ги е и какви са ви впечатленията, понеже не намерих много коментари за тях, а много се чудя къде да отида и не ми се иска да си давам парите на вятъра..

# 415
  • Мнения: 5 874
А защо си се спряла точно на тези две студиа, на фона на всички останали по-известни и реномирани центрове?

# 416
  • Мнения: 46
Ами защото четох както хубави така и доста негативни коментари за по-известните и реномирани центрове... а за тези нямаше лоши мнения 🤔

# 417
  • Мнения: 5 874
Е, то, няма как, ако дори за известните има негативни мнения, за по-непопулярните да са само положителни. Simple Smile Въпрос на логика.

# 418
  • Мнения: 676
Reversed посетих преди месец за кожен проблем. Доволна съм. Докато чаках да влезна при лекарката, се обаждаха за записване на часове за лазрена епилация. Доколкото разбрах, апарата е нов.

# 419
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
Момичета аз си правя лазер на мустака, тези дни ми е ред за четвърта процедура. Кожата ми е много бяла и космите са руси, не бих казала светли, но не са и тъмни.
 Обаче забелязвам, че нямам места без косъмчета, да по финни изглеждат, махнах ги с крем преди месец и 5-6 дни, сега вече имам поникнали косъмчета, т.е. растът и по бавно, предвид че преди ги махах с кола 2 пъти в месеца.
Като чета обаче, че на вас след първата процедура ви порасват по 20 косъма се обезсърчавам...
Тези които са със светли косми и са си правили на тази зона какво ще ме посъветват да продължавам ли или да сменям мястото?
Решила съм да правя и подмишници и интим, а след това и крака, но не ми се иска да се набутвам с пари, защото знаете не са малко...
 Знам, че е индивидуално, но тези от вас със светли косми и кожа, кога забелязаха оплешивяване?

Общи условия

Активация на акаунт