Ефектът при вас от лазерната епилация

  • 133 538
  • 738
  •   1
Отговори
# 495
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Аз също ги бръсна, но веднъж се престраших да правя във Франция и ми се скараха , трябвало било да ги оставя

# 496
  • Мнения: 2 645
И на мен ми се карат в чужбина когато съм ги махнала почти до нула. искат ги няколко милиметра, но пък така се усеща болката от всеки импулс и пърлено, когато са дълги, че за интим едва издържам, честно. В България чертаят зоната и по това се ръководят. А в чужбина се водят по унищожаването на косъма. Те като са дълги си личи къде е минато и къде не. Не знам кое е по-правилно

# 497
  • София
  • Мнения: 700
Здравейте.

От години ходя във Версус в София (те са с Александритен лазер) и би трябвало да имам чудесни резултати. (имам бяла кожа с много тъмни косми) Уви, продължавам да ходя на всеки 4-5 месеца на всички зони, а те не са малко. Като добавим това, че адски много ме боли всеки път, започвам да си мисля, че може би трябва да направя някаква промяна.

Бих искала да попитам, какво мислите за диодния лазер на Vintage Dolls? Някой ходил ли е там (София/Пловдив) и доволни ли сте? Гледам, че доста се рекламират в момента. Знам, че е строго индивидуално за всеки - кожа, косъм, поносимост на болка и тн, но ще съм благодарна на всякаква информация.

При мен положението е абсолютно същото - такава болка не съм изпитвала в живота си, а далеч не съм някака лигла.
Направила съм 4 процедури и не мога да кажа ,че съм особено доволна, особено на бикини зоната...
Ще си изкарам 6те процедури и мисля, че повече няма да се занимавам с Версус.
Да, лъскаво е, чисто е, но резултатът не е добър, а и не ми харесва това, че каките почти не дават време за почивка, искат всичко да изджиткат за 10 мин с обличането. Е, да ама болката е неописуема, имам нужда да си поема въздух. Последният път тази даже ми се караше ,че мърдам и нямало нищо да стане от процедурата.

# 498
  • Мнения: 5 860
Момичета, наистина недоумявам?! Как може да ви боли от Александритен лазер?
Ходила съм в 3 различни студиа, ползващи такъв, включително във "Версус", и мога най-отговорно да заявя, че при мен не е имало дори индикация за болка. Усещам съвсем, ама съвсем леко парване / боцкане, едва доловимо, и то - не при всеки импулс на лазера.
Операторките постоянно ме питат дали ме боли, т.е. явно не е добър знак, ако има наличие на дискомфорт.
Само за сравнение ще кажа, че всички Диодни лазери, с които са ми правили процедури, са далеч по-неприятни, там вече си е истинска болка.

# 499
  • София
  • Мнения: 700
Ами и аз недоумявам, но е факт. Вече на процедура ходя с голям неприязън и страх. Всеки импулс на лазера предизвиква напълно неконтролируемо за мен потрепване. Особено на бикини зоната.
Просто различен праг на точно този вид болка.

# 500
  • Мнения: 90
Преди години посещавах Лазер Център (и в Пловдив, и в София) но и на двете места бях недоволна от резултата. Там също ме болеше при процедурите. Започнах да ходя във Версус, ами да ви кажа, такава болка не помня кога съм изпитвала Flushed Smile  Правя си доста зони, кажи речи почти цяло тяло и няма място, на което да не ме боли всеки път. На краката обаче е най-зле.. там всеки път пускам сълзи Smile И ми е любимо накрая като ми кажат "Опишете болката от 1 до 10" ...еми 110 Smile
Няма да коментирам и факта, че има изключително намусени и сърдити служителки. Искат да те претупат и както каза Josepha за 10 минути да е готово всичко. Поради тази причина казах, че категорично не желая определени момичета да ме правят повече.
Отделно от всичко на 2 пъти ме изгориха жестоко в интимната зона. Буквално на следващия ден бях цялата в мехури и малки гнойни пъпчици, отидох при тях, показах им какво е положението и едното момиче се опита да ме убеди, че това било нормално, защото ме били правили с малко по-силна честота от нормалното и ми връчиха едно кремче, с което "мажи се всеки ден и ще ти мине". Е, мина ми ама след 10 дена ... Flushed Rolling Eyes
И като цяло, като добавим и това, че от толкова много време продължавам да ходя през 3-4-5 месеца (зависи от зоната) ме навежда на мисълта, че трябва да променя нещо. Smile

Може би наистина ще е добре да пробвам с диоден лазер, защото забелязвам, че всички, които ги боли на александритен, не ги боли на диоден и обратно.. Знам ли, може и да си въобразявам. Smile Аз и затова попитах дали имате наблюдения върху Vintage Dolls, но явно никой досега не е ходил там..

# 501
  • Мнения: 2 645
Момичета, не знам дали ви се е случвало, но въпреки изричната ми молба да не ми засягат бенките с лазера, ето че го направиха. Аз имам много . Уж заобикалят зоната, но с очите си виждам, че докато я заобикалят стрелят по бенката с крайчето на лазерния кръг, и сега резултата е две бенки, които са наполовина видоизменени, черни са станали в единия край. Дали ще се оправи и дали е опасно. Ходих на лазер преди 3 дни.

# 502
  • Мнения: 1 602
Здравейте.

От години ходя във Версус в София (те са с Александритен лазер) и би трябвало да имам чудесни резултати. (имам бяла кожа с много тъмни косми) Уви, продължавам да ходя на всеки 4-5 месеца на всички зони, а те не са малко. Като добавим това, че адски много ме боли всеки път, започвам да си мисля, че може би трябва да направя някаква промяна.

Бих искала да попитам, какво мислите за диодния лазер на Vintage Dolls? Някой ходил ли е там (София/Пловдив) и доволни ли сте? Гледам, че доста се рекламират в момента. Знам, че е строго индивидуално за всеки - кожа, косъм, поносимост на болка и тн, но ще съм благодарна на всякаква информация.

Ходя във Винтидж долс около година. Имам 7процедури подмишници и триъгълник и 5 цели ръце, крака, горна устна и линия корем. Доволна съм, на първите две зони нямам, на другите са значително намалели. Рядко ме боли, забелязах, че зависи дали съм преди/след менструация.

# 503
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Момичета, не знам дали ви се е случвало, но въпреки изричната ми молба да не ми засягат бенките с лазера, ето че го направиха. Аз имам много . Уж заобикалят зоната, но с очите си виждам, че докато я заобикалят стрелят по бенката с крайчето на лазерния кръг, и сега резултата е две бенки, които са наполовина видоизменени, черни са станали в единия край. Дали ще се оправи и дали е опасно. Ходих на лазер преди 3 дни.

Не си ли с очила, когато те работят?
Аз нямам притеснения засега, винаги отбелязват бенките и ги заобикалят( имам една на мишницата, съвсем около нея косъмчета се показват, т.е. там не е работено). Да не говорим, че половината ми прасец е с татуировка и всеки път много съвестно се покрива с бял молив по края и се облепя с марли и лепенки, за да се предпази.

# 504
  • Мнения: 2 562
Момичета, не знам дали ви се е случвало, но въпреки изричната ми молба да не ми засягат бенките с лазера, ето че го направиха. Аз имам много . Уж заобикалят зоната, но с очите си виждам, че докато я заобикалят стрелят по бенката с крайчето на лазерния кръг, и сега резултата е две бенки, които са наполовина видоизменени, черни са станали в единия край. Дали ще се оправи и дали е опасно. Ходих на лазер преди 3 дни.
Да,случи ми се.Бях писала за това доста по-назад в темата.Особено едната ми бенка в бикини зоната се промени.Моята се сви,стана първо червеникава,после черна.Още от първия ден я мазах с един балсам и до няколко дена нещата се разминаха.Ето и балсама:
https://remedium.bg/product/11759/spasately-forte-balsam-za-barz … ta-h30-grama.html
С този продукт мазах и след като са ми изгаряли кожата в други зони.Отделно в къщи от 20 години е най-ползван за всякакви рани ,също ухапвания от комари,насекоми и т.н.Универсален е и просто уникален.Всъщност е като вазелин.

# 505
  • София
  • Мнения: 700
Преди години посещавах Лазер Център (и в Пловдив, и в София) но и на двете места бях недоволна от резултата. Там също ме болеше при процедурите. Започнах да ходя във Версус, ами да ви кажа, такава болка не помня кога съм изпитвала Flushed Smile  Правя си доста зони, кажи речи почти цяло тяло и няма място, на което да не ме боли всеки път. На краката обаче е най-зле.. там всеки път пускам сълзи Smile И ми е любимо накрая като ми кажат "Опишете болката от 1 до 10" ...еми 110 Smile
Няма да коментирам и факта, че има изключително намусени и сърдити служителки. Искат да те претупат и както каза Josepha за 10 минути да е готово всичко. Поради тази причина казах, че категорично не желая определени момичета да ме правят повече.
Отделно от всичко на 2 пъти ме изгориха жестоко в интимната зона. Буквално на следващия ден бях цялата в мехури и малки гнойни пъпчици, отидох при тях, показах им какво е положението и едното момиче се опита да ме убеди, че това било нормално, защото ме били правили с малко по-силна честота от нормалното и ми връчиха едно кремче, с което "мажи се всеки ден и ще ти мине". Е, мина ми ама след 10 дена ... Flushed Rolling Eyes
И като цяло, като добавим и това, че от толкова много време продължавам да ходя през 3-4-5 месеца (зависи от зоната) ме навежда на мисълта, че трябва да променя нещо. Smile

Може би наистина ще е добре да пробвам с диоден лазер, защото забелязвам, че всички, които ги боли на александритен, не ги боли на диоден и обратно.. Знам ли, може и да си въобразявам. Smile Аз и затова попитах дали имате наблюдения върху Vintage Dolls, но явно никой досега не е ходил там..
Да, служителките са кошмарни! Само на едно момиче см попадала, което се държи човешки, другите са някакви садистки.

wictoria, продължаваш ли да ходиш във Версус? Аз смятам след 6тата процедура да се откажа от там

Препоръчайте място с диоден лазер!

# 506
  • Мнения: 674
Аз ходя в Борекс на бул. България при Анастасия и съм доволна. Не знам какъв е лазерът, но не ме боли както пишете и от ноември 2017 не съм ходила, защото косми няма.

# 507
  • Мнения: 2 645
Какъв е този диоден лазер и с какво се отличава от другите?

# 508
  • Мнения: 4 571
Записвам се!
Ходя в Лазер център в София. Основно защото ми е до работата и мога да отскачам през работно време.
Правя цял интим, горна устна, подмищници, а онзи ден за първи път подбедрици и колена.
Боли ме много на интим, както и на краката онзи ден. При интим-а понякога подскачам чак. Разбира се девойките гледат лошо, но не ме интересува. Плащам им. Сигурна съм, че колкото ми е неприятно на мен, толкова и на тях.
Доста процедури имам на устна, подмищници и интим. Спрях да ги броя отдавна. Но са поне през два месеца, така че търпя. 

# 509
  • Мнения: 5 860
И защо трябва да гледат лошо?! Винаги досега всички козметички, при които съм била (а аз съм посещавала доста), са се чувствали неудобно, ако изпитвам болка, и са се старали да я облекчат. Как пък ще ме гледат лошо, простакесите му с простакеси.

Колкото до другото, споменато в поста - "доста процедури, извършвани през 2 месеца"?! Shocked И аз отдавна съм спряла да броя моите, но поне правя 2 (най-много 3) процедури на зона годишно. Не мога да си представя колко пари биха отишли зян, ако на всеки 2 месеца се налага да ме щавят. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт