Ефектът при вас от лазерната епилация

  • 133 668
  • 738
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 255
Може ли да препоръчате място за лазерна епилация на интим във Варна. Някой ходил ли е в Pik Beauty studio. Ако може съвети за първа процедура. Благодаря предварително. Може ли да препоръчате място за лазерна епилация на интим във Варна. Някой ходил ли е в Pik Beauty studio. Ако може съвети за първа процедура. Благодаря предварително.

# 556
  • Мнения: 2 562
Може ли да препоръчате място за лазерна епилация на интим във Варна. Някой ходил ли е в Pik Beauty studio. Ако може съвети за първа процедура. Благодаря предварително. Може ли да препоръчате място за лазерна епилация на интим във Варна. Някой ходил ли е в Pik Beauty studio. Ако може съвети за първа процедура. Благодаря предварително.
Скин Лайн.Бръснеш или предния ден или в деня на процедурата.Наболява като те обработват,но пък не е болка за умиране,търпи се.При първата процедура наболява повече,при втората вече се свиква.
Аз се кефя на моята деликатна лентичка🙂 и на гладкия резултат след 2та процедура..

# 557
  • Мнения: 255
Аз изпробвах една процедура на интим в студио Beauty derm, след 2 седмици съм на 2 процедура.

# 558
  • София
  • Мнения: 616
Здравейте!
И аз сега проучвам къде в София да отида. Моля за съвет. Объркана съм доста от разликата в цените, винаги има и по някои лош коментар, а искам другата седмица да си запиша час. Освен това на места има промоции в момента за 6 процедури или за цялата година, но мисля след април/май месец да почваме опити за бебче и май повече от 3/4 процедури няма да успея да си направя дотогава и няма смисъл да се възползвам от промоциите. Набелязала съм си Лазер център, Alcazar, Angel Skinlab и Магна Бюто. Благодаря предварително!

# 559
  • Мнения: 5 867
Освен "Лазер Център", не съм чувала за нито едно от останалите студиа. Защо си се спряла на толкова безизвестни центрове, при наличието на големи и доказани във времето места?
Лазерната епилация какво общо има с правенето на бебе? Не съм чувала за подобна зависимост.
Ако си "новак" в сферата, изобщо не те съветвам да се ангажираш с предплатени пакети. Те са за хора, които вече са видели как им се отразява дълготрайната епилация и са пробвали услугите на различни студиа. Иначе, просто има опасност да си пръснеш парите на вятъра. Peace

# 560
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Аз къщо бих спряла процедурите, правейки опити за бебе. Не за друго, ами ако вземе да стане, пък аз правя процедура в съвсем ранна бременност. Не е за пренебрегване подобна възможност, та хубаво мисли момичето!

# 561
  • Мнения: 5 867
Да, аз затова попитах каква е взаимовръзката?

Заради хормоналните колебания по време на бременността ли?

# 562
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Е как каква е взаимовръзката?! Процедури и бременност са взаимноизключени понятия по принцип.Ти за хормонални колебания говориш.

# 563
  • София
  • Мнения: 616
Да, аз затова попитах каква е взаимовръзката?

Заради хормоналните колебания по време на бременността ли?
Честно казано не знам каква е причината, но навсякъде пише, че се спира лазерната епилация по време на бременност и затова трябва да предвидя колко процедури ще успея да направя дотогава, защото четох, че за подмишница и интимна зона е 45-60 дена периода. В една тема във фейсбук четох и там са много недоволни от Инканто и Версус, сега четох няколко положителни мнения за Нирвана и другото препоръчано е Angel Skinlab, но, да, може ни наистина не е добре да взимам пакет, а да се окаже, че не съм доволна. Вие къде сте ходила и бихте ми препоръчала?

# 564
  • Мнения: 5 867
Процедури и бременност са взаимноизключени понятия по принцип.
За пръв път чувам за подобно нещо. newsm78 А и за какви процедури става въпрос? Тук говорим за лазерна епилация, няма никаква химическа реакция, т.е. в организма не се отделят токсини, които биха могли да причинят увреда на плода. Като немедицинско лице, изобщо не виждам проблем в случая. Но ще ми е интересно да науча повече по въпроса.

vikim23, не съм попадала на подобна информация. Мисля, че ако си чела нещо в този дух, то не е констатация, а догадки. Но разбира се, всеки си преценява какво да прави със собственото си здраве. Simple Smile Аз имам по-различно схващане за нещата, именно защото съм с няколко хронични заболявания.
За препоръката - не бих искала да те насочвам, защото мога да те подведа неволно, а и - повярвай ми - всичко е адски индивидуално.
Все пак, и аз ще потвърдя, че "Инканто" е доста компрометирано студио. Това, всъщност, е бившото "Пикасо".
"Версус" са OK, доколкото съм попадала на отзиви за тях. Аз също съм им била клиент и не мога да се оплача, честно казано.
Преди всичко, моят съвет е да пробваш в няколко различни центъра, преди да решиш къде искаш да бъдеш постоянен клиент. Защото, както вероятно си чувала, лазерите се делят на 2 типа - Александритни и Диодни. Различните студиа боравят с различна апаратура и нерядко качеството на машините варира значително. Способностите на козметичката, която те обслужва, също не са без значение. Изобщо, както виждаш, много фактори има, които биха довели до успешна лазерна епилация.
Студиа с добра репутация в София са - "Lege Artis", "Борекс", "Версус", "Body Aesthetics", "Skin Line", "Evolution" и др.
В много от тях работят с "GentleLase Pro", който е Александрит и е считан за един от най-добрите лазери в света. Peace

Последна редакция: сб, 14 дек 2019, 13:08 от Кристaлин

# 565
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Надявам се да не откриеш уважаващо себе си студио за лазерна епилация, което ще се навие да прави сесии на бременна жена! Дори и заради "хормоналните колебания" не би било правилно да се прилага лазер на бременни и кърмещи жени.
Аз не бих се подложила, още повече в съвсем ранна бременност, но всеки решава за себе си.

# 566
  • Мнения: 5 867
Може и да няма такова, нямам представа, не съм проверявала.

Точно за хормоналните отклонения ми хрумна, че оттам вероятно произлиза логиката, но пък от друга страна... Хората сме доста имперфектни същества. Simple Smile Аз знаеш ли с колко разтропана хормонална система съм и пак правя какви ли не лудории. Един живот живеем...

# 567
  • София
  • Мнения: 616
Може и да няма такова, нямам представа, не съм проверявала.

Точно за хормоналните отклонения ми хрумна, че оттам вероятно произлиза логиката, но пък от друга страна... Хората сме доста имперфектни същества. Simple Smile Аз знаеш ли с колко разтропана хормонална система съм и пак правя какви ли не лудории. Един живот живеем...
На първо ровене, намерих това “ Всички безконтактни видове епилация (фото-, лазерна, електро- и ултразвукова) са категорично забранени за бременни, защото всички те могат да допринесат за контракции и да загубите бебето. Освен това кожата на бременната е много по-чувствителна от обикновено, а компонентите в специалните продукти за епилиране могат да провокират алергична реакция.” Благодаря ти за препоръките, ще ги погледна Simple Smile

# 568
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Лаз.епилация при бременност и кърмене не се препоръчва.И на двете места където съм ходила -Лео естетика и Леге Артис попълвах документ,че не съм.

# 569
  • София
  • Мнения: 616
Освен "Лазер Център", не съм чувала за нито едно от останалите студиа. Защо си се спряла на толкова безизвестни центрове, при наличието на големи и доказани във времето местa?
Мнение за този лазер - Trine laser by MedPro?

Общи условия

Активация на акаунт