Ефектът при вас от лазерната епилация

  • 133 549
  • 738
  •   1
Отговори
# 630
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Аз съм ходила на  PrimeLase на мишници 4 процедури ефект 0.Един път ходих и на интим - нищичко не падна от косъмчетата.Иначе за болка няма.Леки боцвания.За мене беше загуба на време и пари.Но за мишниците бях предплатила и нямаше как .

# 631
  • София
  • Мнения: 616
В Нирвана работят с PrimeLase, ако не се лъжа. Имам една процедура интим и подмишници, сега съм си записала час за втора, след 10 дни опадаха косъмчетата и се забави доста растежа им.

# 632
  • Мнения: 12
И двата лазера, за които питаш, са Диодни. А моят съвет е да пробваш с Александритен - "GentleLase Pro", например. Simple Smile



Обмислях го. Предполагам няма проблем да се смени диоден с александритен? Но пък аз съм с много светла кожа и тъмен косъм, диодният ми влияе доста добре засега,  но не бях доволна от самото студио..

# 633
  • София
  • Мнения: 2 666
Точно с Gentle Lase Pro си умрях от болка. Помолих да намалят на най-ниската степен и пак болеше. След процедурата бях много зачервена. Окосмяването е намаляло от първата процедура с около 65 процента, което ми се вижда много малко.

За сравнение с диодния лазер имах 100 процента ефект без болка след първата процедура.

# 634
  • Мнения: 110
Здравейте! Някой бил ли е на процедура с диоден лазер - Elysion - pro . Какво Ви е мнението и имаше ли болка?

# 635
  • Мнения: 1 030
Здравейте! Някой бил ли е на процедура с диоден лазер - Elysion - pro . Какво Ви е мнението и имаше ли болка?
Боли ме (интимна зона). Определено трябваше да се намали интензитета, за да изтърпя. Иначе имам пропуснати участъци, но останалите косъмчетата опадаха, а и тези, които започнаха да растат. Ще ходя на втора процедура в края на този месец, като съм решила да се въоръжа с търпение и да стискам зъби този път.

# 636
  • Мнения: 255
Имам чувството, че преди имаше по-голям ефект. След втората процедура бяха окапали на 90%, а вече след 5тата са на около 70%, по-редки са, но все пак не са напълно изчезнали. Зоната е интим. Дали е нормално това?

# 637
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Габриела,  с какъв апарат те работят?

# 638
  • Мнения: 110
Здравейте! Някой бил ли е на процедура с диоден лазер - Elysion - pro . Какво Ви е мнението и имаше ли болка?
Боли ме (интимна зона). Определено трябваше да се намали интензитета, за да изтърпя. Иначе имам пропуснати участъци, но останалите косъмчетата опадаха, а и тези, които започнаха да растат. Ще ходя на втора процедура в края на този месец, като съм решила да се въоръжа с търпение и да стискам зъби този път.

Процедурата ми беше само на външни бикини, сега ще си правя цял интим, но не  ме болеше много. Като леки боцкане. Мина само една седмица от процедурата, но започнаха да падат малко по - малко. Ще видим какъв ще е резултата и след другите процедури.

# 639
  • Мнения: 255
Габриела,  с какъв апарат те работят?
С диоден

# 640
  • Мнения: 3
точно така,най-добре дерматолог с опит-все пак за здраве става въпрос

Правих лице при дерматолог в Русе ( "Адара") и резултатът беше изгаряне на кожата с мехури. За спомен имам кафяво петно. Няма гаранции.

# 641
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
За съжаление гаранция за нищо няма.
Днес на станата на Леге артис бяха писали да не очакваме окончателен ефект от диодните лазери.

# 642
  • Мнения: 5 860
Правих лице при дерматолог в Русе ( "Адара") и резултатът беше изгаряне на кожата с мехури. За спомен имам кафяво петно. Няма гаранции.
Точно. Аз винаги съм казвала, че няма значение дали специалистът е лекар или козметик, стига да е опитен и съобразителен.

Днес на станата на Леге артис бяха писали да не очакваме окончателен ефект от диодните лазери.
Не разбрах кой го е публикувал това твърдение? Самите "Lege Artis" или някакъв потребител? И защо споменават диодни лазери, при положение че те работят само с александритни? Simple Smile

# 643
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Кристалин, на тяхната стена във фейсбук те го бяха публикували.Но не на стената на Леге артис ами на Епи про.Може да влезнеш и да видиш.Ето така се води EpiPro Оригиналната лазерна епилация
Скрит текст:
Ефективна ли е диодната лазерна епилация?
⬇️⬇️⬇️
Краткият отговор е НЕ. Колкото и модерен и иновативен да е един диоден лазер, самата технология НЕ позволява окосмяването да се премахне перманентно 🤷‍♀️
Научете защо 👉 https://---shoretner923-320gzkY

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 14:59 от maksimka

# 644
  • Мнения: 281
Здравейте, обмислям от известно време лазер, но имам няколко върпоса:
Как си избирата вида на лазера? Каква е разликата между диоден и александритен лазер? Прегледах голяма част от темата, но съм съвсем объркана... Като цяло бих предпочела да се извършва от медицинско лице.
Какъв е ефекта след приключения курс? На колко време има нужда от третиране и допустимо ли е израстналите косъмчета да се махат с кола маска или единствено с бръснене?
На колко време се правят поддържащи процедури?

Общи условия

Активация на акаунт