БИГ Brother All Stars 2014г. - 3

  • 40 300
  • 1 041
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 369
Благодаря за темата   bouquet
Гласувах за номинирани: Пламена и Петя.
Изгонен: Пламена
И аз така. Ще ми се да гледам Петя още  Grinning

# 16
  • Мнения: 2 138
Освен Петя, мисля, че ще номинират и Емил, Христо и Тодор.

# 17
  • София
  • Мнения: 8 141
Аз гласувах и мисля, че Пламена ще си тръгне.

# 18
# 19
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
Христо да си ходи

# 20
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Дано да са Христо и Пламена!

# 21
  • София
  • Мнения: 6 184
Гласувах, че ще номинират Христо и Петя и ще си тръгне Христо. Аз предпочитам Пламена да излезе, но ми се струва, че не ги дразни достатъчно, за да я номинират.

# 22
  • Мнения: 9 684
Гласувах:
1. Петя, Христо
2. Петя

Най-логично ми е...  Thinking

# 23
  • София
  • Мнения: 15 486
  Маме, мерси! Hug

# 24
  • Мнения: X
Хитът на Петя е оставил трайна следа в живота й. Освен, че е предопределил поведението й, но тя наистина се смята за жена на всички времена без да се усеща, че с това клише е нелепа.

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Смятам, че единият от номинираните ще е Емо Каменов. Ще го номинират заради силната конкуренция в негово лице, а ще кажат, че ги е страх, когато се ядоса.
А ще излезе най-вероятно Пламена.

# 26
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
 Аз мисля, че ще бъдат номинирани Петя, Тодор и Емо.
 Искам да изгонят Петя. Определено си мисли че е център на събитията, и поредното доказателство беше, че не можа да понесе факта, че на нея, звездата, й дадоха най-незначителната роля, и занимаваше всички съквартиранти със себе си и ролята на Петер Бо, като им надуваше главата с разпяванията си. Супер смешна. Съжалявам за това, което е преживяла, но отстрани изглежда нелепо държанието й. Преувеличава постоянно, прекалено екзалтирана, прекалено показна, прекалено фалшива и изкуствена. А че имитира Лили Иванова във визията си, си го помислих още преди да я попитат в Голямата уста, личи си от километри, но не това ме дразни.

# 27
  • Мнения: 3 031
Бих искала Петя да излезне - безумно ме дразни неадекватното й поведение и не мога да не правя паралел с Йорданка Христова... Но, по всяка вероятност ще бъде/бъдат или Христо или Пламена.

# 28
  • Мнения: 287
Бих искала Петя да излезне - безумно ме дразни неадекватното й поведение и не мога да не правя паралел с Йорданка Христова... Но, по всяка вероятност ще бъде/бъдат или Христо или Пламена.

Ако Петя излезе, ще започнеш да се оплакваш, че предаването е скучно.

# 29
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Да излизат скатаващите се- Христо, китаеца, Пламена, че и Калина.Но това няма значение...нашето мнение, искам да кажа. Ще излязат в ред, зависим от уговорките и интереса на продуцентите...

Общи условия

Активация на акаунт