БИГ Brother All Stars 2014г. - 3

  • 40 302
  • 1 041
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 658
Калина не ми е интересна. Такива, като нея, под път и над път. Направи си реклама на книжката, може да си ходи. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 387
Пламена си тръгва, а Петя все си мисля, че ще я държат максимално до края, за да вдига пара около себе си.
Благодаря за темата   bouquet

# 32
  • Мнения: 1 719
           Все ми е тая кой ще си ходи ! Петя наистина е изгубила връзка със съвремието, спряла е в 80-те години и от тогава - никакво развитие. Не може да й се отрече,че не таи злоба в  себе си, или поне не е показала такова поведение до момента. Прилича ми на загубено дете, плачещо за внимание и "потупване по рамото". Но съквартирантите вече трудно я издържат .

# 33
  • Мнения: 7 201
Да се запиша в новата тема.
Маме, благодаря!  bouquet

# 34
  • Мнения: 235
Петя,че чува гласове чува,ама на фона на останалите нещо почна да ме кефи Laughing
Петя на финал Grinning

# 35
  • Мнения: 599
Китаеца да си ходи! Ка3а, квото има да ка3ва - чухме, ра3брахме. Мисията му е и3пълнена.

# 36
  • Мнения: 2 658
Китаеца да си ходи! Ка3а, квото има да ка3ва - чухме, ра3брахме. Мисията му е и3пълнена.

Ааа, не, аз искам да чуя за брадата. Защо е такава, защо е толкова ценна и т.н. Това ще бъде истинското разкритие.

# 37
  • Испания
  • Мнения: 37 503
След малко при Гала ще обсъждат Петя Буюклиева. Женският Къцамун.  hahaha

Последна редакция: пн, 01 дек 2014, 11:22 от smileys

# 38
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Ааа, не, аз искам да чуя за брадата. Защо е такава, защо е толкова ценна и т.н. Това ще бъде истинското разкритие.

Отговорът най-вероятно е в т.нар. "ново движение" за Лъмбърсексуален мъж, което се противопоставя на Метросексуалността.


# 39
  • Мнения: 2 658
Ааа, не, аз искам да чуя за брадата. Защо е такава, защо е толкова ценна и т.н. Това ще бъде истинското разкритие.

Отговорът най-вероятно е в т.нар. "ново движение" за Лъмбърсексуален мъж, което се протiвопоставя на Mетросексуалността.




Ааа, чух, чух за това движение. Simple Smile Да си остави и веждите тогава.

# 40
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Цитат
Да си остави и веждите тогава.
ВеждИ      Хахаха

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Кръщавам божия раб Николай .... Мирилайлай
със брада докрай, но без вежди май! Joy Joy

А ето един специален поздрав за всички фенове на Петя!
Последният й клип.
Скрит текст:
Eins, zwei, Polizei.




Drei, Vier, Grenadier.



Fünf, Sechs, Alte Hex,



Sieben, Acht, Gute Nacht




Je, je, je, was is los, was ist klas?
Je, je, je, was is los, was ist klas?

# 42
  • София
  • Мнения: 2 808
Според мен Пламена ще си ходи, но ми се иска да е Петя. Който и да си отиде, общо взето ми е все тая.   Whistling

# 43
  • София
  • Мнения: 7 893
Според мен Христо ще си ходи довечера.
Някой да има под ръка линк за Диема  Laughing

# 44
  • Мнения: 387
Според мен Христо ще си ходи довечера.
Някой да има под ръка линк за Диема  Laughing
http://bg-gledai.tv/online-diema-family
name:user1
pass:123456

Общи условия

Активация на акаунт