Пазаруване от Amazon - тема №40

  • 63 102
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 813
Много благодаря за съветите за Кафемашината Делонги  Hug  bouquet. Изпълнявам всичко стриктно. Само се чудя как се задръсти така тая цедка, като е чисто нова  newsm78 Ще сваля довечера уплътнението и съвсем ще я разглобя, да не е нещо запушена фабрично примерно. Моля, споделяйте какво точно като марка и вид кафе ползвате. Аз обикновено купувам лаваца крема густо и с други машини все е на 6, тук обаче греда. Имам и кафемелачка, но има голяма вероятност да стане твърде дребно смляно с нея мисля.

# 721
# 722
  • Мнения: 167
Така като гледам, отглеждат ягодки:) или билки.......или каквото ти трябва.

# 723
  • Мнения: 6 342
Цитат
Дано, аз в БГ я гледах за 499 лв. Не я намерих тук по-евтино. Тази ми излезе с доставката до БГ 169 евро.
Живея в Германия, цената която  аз написах  е в магазин BAUHAUS. Когато дойдох тук исках голяма не метална мивка. В магазините които разгледах имаше само подобни на твоята. Най-накрая си купихме същата втора ръка заедно с кухня за 100 евро. Но пак ми е плитка и неудобна. В България мивката ми е голяма от подобен технически камък, произведена в България и в пъти по добра от немската. Та затова ми стана интересно, защо точно такава мивка  newsm78
Ще ми е интересно да споделиш впечатления като я получиш.
Благодаря за мнението  Hug Разбира се, ще споделя впечатления на лични, за да не спамя темата.
Исках антибактериална да е повърхността и да не е алпака, а за тези мивки отзивите които намерих бяха добри... Сегашната мивка ми е дълбока 20,5 см и още почти 2 см гранитния плот и ми е малко по-дълбока от колкото ми харесва. Дано остана доволна Praynig

# 724
  • Мнения: 4 936
Така като гледам, отглеждат ягодки:) или билки.......или каквото ти трябва.

със семена ли идват? Гледам че има подобни , но някой са без лампи за билки, домати, пипер.. шом са различни... newsm78

# 725
  • Мнения: 6 342
Може ли малък жокер какво ще рече това?
Good news! This claim is eligible for an immediate refund with an Amazon.co.uk Gift card of £22.98

Ами къде го видя това съобщение ако може да споделиш?

# 726
  • Мнения: 36 073
Напомням, че пускането на referral links е забранено във форума и води до ограничаване на профила!

# 727
  • Мнения: 4 841
Напомням, че пускането на referral links е забранено във форума и води до ограничаване на профила!

Извинявам се, но може ли малко информация какво точно е това, понеже на мен не ми е ясно. Може и на лични. Благодаря и се извинявам ако има отделна тема или е коментирано или... просто аз не съм запозната с този термин и не ми е ясно за какво става на въпрос.

# 728
  • София
  • Мнения: 44 259
Напомням, че пускането на referral links е забранено във форума и води до ограничаване на профила!

Извинявам се, но може ли малко информация какво точно е това, понеже на мен не ми е ясно. Може и на лични. Благодаря и се извинявам ако има отделна тема или е коментирано или... просто аз не съм запозната с този термин и не ми е ясно за какво става на въпрос.
То и аз да се присъединя... знам, че е линк, от който по някакъв начин се печели...  обаче на мен във всичките линкове от амазон ми излиза някакво ref= това прави ли ги такива? Защото една ст не съм спечели от пускането им, пък не знам нито как, нито защо излиза това нещо... още по-малко как да го махна Simple Smile

# 729
  • Мнения: 5 604
Един тъп въпрос, но как да си видя цената, на която съм поръчала артикул от сделките. Виждам все реалните цени и после общо намаление за всичките артикули. Имам поръчка с 3 неща от сделките и сега с чудя каква им беше цената, а с чудя дали да откажа 1 от тях

Order Details

# 730
  • Мнения: 6 342
Един тъп въпрос, но как да си видя цената, на която съм поръчала артикул от сделките. Виждам все реалните цени и после общо намаление за всичките артикули. Имам поръчка с 3 неща от сделките и сега с чудя каква им беше цената, а с чудя дали да откажа 1 от тях

Order Details
Отварям там и виждам точно това: всяка стока с редовната си цена, а на долните редове сумата, ДДС, доставката и сумарната отстъпка, да ама като и трите неща са от сделките как да я разделя тази отстъпка по колко точно е била на артикул... никъде не ми показва newsm78

# 731
  • Мнения: 141
Напомням, че пускането на referral links е забранено във форума и води до ограничаване на профила!

Това вероятно е автоматично съобщение, на което както се казва "не трябва да се отговаря". Защото всъщност е "след дъжд, качулка". Grinning

# 732
  • Мнения: 385
Може ли малък жокер какво ще рече това?
Good news! This claim is eligible for an immediate refund with an Amazon.co.uk Gift card of £22.98

Ами къде го видя това съобщение ако може да споделиш?
Поръчах играчка, която не дойде, а продавача не отговаря и пуснах клейм и това пишеше там. А по-долу:
If the seller provides a replacement, the product eventually arrives or the problem is otherwise resolved before an investigator resolution, you can Withdraw claim or let us know by replying to the claim confirmation email.
Не ми е много ясно сега трябва ли да направя нещо или чакам Thinking
Извинете за лаишките въпроси Blush

# 733
  • Sofia
  • Мнения: 4 725
Трябва да чакаш, само не знам дали ще ти върнат пари или ще ти "заприходят"  Gift card на акаунта.

# 734
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
drago_2008  според мен няма как да се видят цените на които си закупила артикулите по време на ЧП. И в my orders и във фактурата коятополучаваш на мейла са еднакви т.е. отстъпката е дадена в отделно поле и е сумирана за всички стоки. И аз така се чудих за един продукт колко беше и после случайно се сетих, но така и не открих начин да го намеря.

Относно линковете най-добре е да се пускат шернатите т.е. отстрани на всеки продукт има да споделиш този продукт на приятели по мейл или в социалната мрежа и там се генерира много кратък линк който не води до никакво объркване (както преди където се появяват чужди имена и адреси в адресбука).

Robinson Ако не искаш завивката то се обади на амазон или им пиши по мейл да си я вземат обратно. Тя още не е тръгнала към теб а е при куриерската фирма и те ще им я пратят обратно ако амазон си я поискат. На мен една къща за кули така си я върнаха назад че ми бяха пратили в повече. Накрая нито една не дойде та се наложи пак да поръчвам  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт